Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

ами за някакви факти има линк,който Wizzy е пуснал в друг раздел и може да погледнете,ето едно 2,0 тди 140 кс:

 

 

http://www.spritmonitor.de/en/detail/503482.html

 

а за 170кс в аутодата пише за Б8,което едва ли е по-тежко:

 

 

http://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=4333

 

Разхода е сходен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Еми до няколко дена ще ми дойде време за зареждане и ще кача нещо реално ... целия ми резервоар е с средно каране .... и малко магистрала и малко градско за сега съм малко под половината и минах 300 мили или 500 км пише на борда че имам още 150 мили или приблизително 230 км ...  като го изпразна ще го напълня и от заредените 60 литра преди 2 седмици  ще разделя на км и ще кажа!!! Не карам бавно но не съм и състезател ! Средния за това куатро 170 коня очаквам около 8 и ! 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги тъи като наи дискусираната тема тук е за фаровете на б7 след далго мислене дали ретрофит или оригинал   се спрях на оригинала  просто нема връска оригиналния фар сега ми остават само преходниците за фаровете и 2 решетки за халогените за есковата броня  и я сабирам ако некои мойе да помага :dance:         

post-85987-0-83378500-1392471001_thumb.j

post-85987-0-16119700-1392471019_thumb.j

post-85987-0-04603300-1392471086_thumb.j

Редактирано от Stoyo Markilov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам мулти волан на който има MODE и като го натиска на дисплея отгоре ми пише INSERT  PHONE ... в подлакътника имам една пластмаса - няма как да се сложи телефон но пък може и да е имало някога нещо ! Потърсих с блутута на айфона но - НИЩО !  Някакви мнения ?  И дали ако си взема модула за блутута оригиналдъ с кабелите и микрофона ще стане Оригинал Панасоник ? 
Някой правил ли е тази операция ... ? На всичкото отгоре имам намерение за Нави и искам всичко да си стане комплект ОЕМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Изглеждат симпатични, но с евтина пластмаса която не бе издържала на атмосферните условия повече от 2-3 години. Как мислите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!
 

Каква им е цената?

Човек, дори и добре да катери се жени!
 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.co.uk/itm/A4-S4-2001-2004-4D-B6-8E-Projector-LED-R8-HEADLIGHT-w-Amber-Black-for-AUDI-/130920935829?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Car+Make%3AAudi|Plat_Gen%3A8E2%2CB6|Model%3AA4&hash=item1e7b7ef195

 

Заслужава си за мераклий, който нямат фабричен ксенон с регулиране.

 

Имал съм на други коли преди време фарове с Angel eyes, тогава само това имаше и лупи. Фирмата тогава беше Sonar и даваха по-добро осветяване от оригиналните фарове и нямаха никакво заслепяване.

Редактирано от ShoxXx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Здравейте, от скоро имам B6 имам проблем с халогените,когато пусна фаровете халогените гаснат!? На WAG ком показа проблем в лентовия кабел на волана. Някой има ли предложения за отстраняване на проблема или съвет от къде да си купя лентов кабел. Волана е Мулти. 

 И още един проблем.Имам на задната броня датчици за парктроник но когато включа на задна,няма зумер няма нищо! Някакви идеи!?

 Благодаря на всеки за помощта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш проблемен датчик за парктроника няма да ти работи системта дори и заради един датчик. По принцип когато запалиш колата и за първи път включиш на задна трябва зумера да свирне, установява, че даден датчик не работи и започва да пищи постоянно. Ако въобще не свирва нищо, значи или зумера се е скапал или самия модул за парктроника. Това нещо се установява с VAGCOM. Ако е датчик, дори ще ти изпише кой е датчика.

 

Ако лентовия кавел ти е довиждане, най-добре го смени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при прецакан датчик, зумера пищи непрекъснато, ако не го чуваш може да е заминал.

парктрониак щом е фабричен - диагностика с ваг.

 

за фаровете - не знам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 За парктроника нямам идея дали е фабричен ! Има ли как да се установи? Този който я закачи с Вагком каза,че нищо не му изписвало за парктроника ! Ще я закарам и на друг. Скоро я купих и с времето ще отстранявам неизправностите по нея.

 Благодаря на всички за бързите отговори! До сега не съм попадал във форум където веднага да ти отговорят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай снимка на бронята отзад, така че да виждаме парктроника

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=39216  - Как да качим снимки

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, изпаднал съм в дилема. Карам доста приятно Б6 2.4 бензин, единственият му недостатък е, че е с 5 скорости, което, ако се пътува повечко, си е проблем.Знам, че този мотор заводски не се предлага със 6- скоростна кутия. Има ли друго решение освен смяна на колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си добре направо.

Познат имаше същото-В6-ца 2.4 V6 170 коня,ама автомат/мулти-боклук/ и го разкара за 1-2 години служба при него.Може би автомата го принуди.

Караше се само на бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е фабричен, ако като даваш на задна не чуваш звук, най-вероятно ти е изгорял бъзера

А имаш ли идея къде се намира този бъзер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от София да има ключета за махане на чейнджъра от жабката?

о

не са ли същите каквито са за вадене на касетофона

и би ли ми снимал жабката да я вида как точно изглежда,че аз си сложих чейнджър,но просто е сложен в жабката.явно ще трябва и жабката да сменям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е фабричен, ако като даваш на задна не чуваш звук, най-вероятно ти е изгорял бъзера

А имаш ли идея къде се намира този бъзер?
Във багажника под лявата кора, близу до прозореца.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отзад вляво, под колонката на малкото стъкло, така беше поне при авант-а.

но закачи ан вагком да видиш, дали самия парктроник изкарва грешка в бъзера =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...