Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Може би е вид мазухизъм но си е правя с кеф и хич не ми пука! :)

Мазохизъм е същото купе, но с 2.5ТДИ (душегуба) , иначе и аз съм в клуба "2К за ремонти и обслужване след покупката", ама ги давам с кеф  :hilezh: .След всяко ремонтче, все повече си я харесвам и си става вечно моя  :dance:

Редактирано от bobitovn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да то не може без ремонтчета 10 годинки все пак са се движили без гадните жабари да барнат каквото и да е!

Тъкмо ги вземем и се почва!

Мой приятел докара една от Германия излезе му 13000лв!

На втората седмица тандем помпа,съединител!

Гаранция няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отностно жабарите нямам думи защотото съм виждал как не може се източи маслото, малоумниците ги мързи да се заврът под колата да източат и дърпам с някав вакум, съответно то не се издърпва цялото а запича малко по малко на дъното ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я дайте от някъде да зимам евтини чистачки за Б6-ца че гледам някви по 30лв. парчето а не ми се дават 60 кинта за това в момента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз търсих, ама няма колега, оригиналните са около 80лв. комплекта, съветвам те да не си вземаш други, че се набих за 70лв. за едни и са ужасни.Предполагам си с тия безраменните чистачки.Още като купих колата, предните си скърцаха, уж на Бош, взех някакви други същия х...й.Ще пробвам да им сменя перата с някакви евтини и ако не стане ще си купя оригинални накрая :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз смених чистачките, че на предните не можеха да се сменят само гумичките и намерих такива, на които им се сменят лесно и ще я правя тази операция в най-скоро време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде могат да се намерят гумичките не помня точно ама мисля че трябва 45см. да са гумичките... а относно рамото имах точно проблем купих някъкви по 15лв. бройката и не пастнаха трудно намерих 45см обаче намерих и не пастнаха заради рамената точно за Б6 били някви специални с някви приставки ли не разбрах точно ... кавете за пера от къде да купувам нещо тънко че съм на червено в момента а много драскат в момента ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Захвата на тия рамена е такъв, че нямаш вариант за евтини чистачки.Но пък гумички във всеки магазин за авто аксесоари ще намериш.Моите чистачки са 55см. не вярвам твоята да е 45см.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте

преди месец ми изгоря реле регулатора и спря да зарежда алтернатора..

смених го

 

сега като дам газ и фаровете трептят..

зареждането е 14 - 14.20в натоварено с фарове клима..

 

може ли регулатора пак да си отива или има и друго..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загуба на напрежение по инсталацията? Относно алтернатора сменил си го, но провери дали случайно няма проблеми с контакта м/у четките и колектора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте - реших да направя този мод: http://www.audiworld.com/tech/int48.shtml За съжаление, на моята жабка няма заготовка за дупката и трябва сам да я правя. Искам да помоля ако някой има такава жабка или жабка със заготовка и му се занимава, просто да измери какво е разстоянието до външните ръбове на дупката от ляво и от дясно. От горе не толкова важно. Благодаря на отзовалите се предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги имам едно питане , нещо загубих изведнъж мощност след изпреварване , както изпреварвах на 4 та в обороти и като минах на 5 та и заби муцуната и не искаше да вдигне повече от 120 , може ли да е нещо грешка , нещо моментно , след това си се прибрах но не съм натискал , колата е б7 1,9/116 коня тди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е влезнала в авариен режим, да е пренадуло турбото, н75 да е казал "чао". Пуснете й един вагком и ще си каже. Най-общият проблем с пренадуване е н75, който не е много скъп.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.

Механично по турбото едва ли, по-скоро геометрия или датчик за управлението му.

Възможно е и да има спукан вакуумен маркуч. Това също е причина за описаните симптоми. Ако няма записана грешка, най-вероятно е това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои знае ли дали ще ми закачат зимни гуми с размер - 215/50/17 с с-лайн окачване съм? Искам да я вдигна малко зимата. В момента съм 235/45/17

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

maximoff

 

Стар диаметър: 647 mm 215/50/17

Нов диаметър: 643 mm 235/45/17

Разлика в диаметрите на двете гуми: -3 - съвместими

При разлика от 4 мм обиколка едва ли.

Редактирано от Reroll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Б6 възможно ли е автомачното заключване на вратите при потегляне? Ако да, от къде се аквира?

При тест на таблото се чува освен зумера за фаровете и за грешки още един звук (30 стотни звук 30 стотни пауза) и така се повтря. Днес го чух същия звук от един шевролет при отваряне на шофьорската врата. При нас от къде се активира това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...