Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

в събота ще съм айляк и ще отида до бензиностанцията да дозаредя да видим .... тъкмо и жената няма да е с колата на работа ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здрасти, аз съм с типтроник и съм много доволен. Като му се сменя маслото и филтъра редовно (50 000км) и ако е бил гледан добре при предишната експлоатация няма грижи. Аз преди това 20г съм карал само ръчки, но качи ли се човек на автомат, вече не искам и да си помисля за ръчни скорости, невероятно удобство и комфорт е....Доколкото съм чувал мултитроника не е сполучлив и те съветвам да го избягваш, стига да не е чисто нова колата:)

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли опция при Б6/Б7 да премигат стоповете при рязко спиране(включване на АBS)? Говоря за кодиране през ВАГ-КОМ, не с допълнителни устройства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колите от тези години масово не са с диодни стопове и ако имат такава екстра тя е свързана с аварийките.

При новите се включват аварийките, стоповете премигват и диодите светят по ярко когато са в този авариен режим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а защо толкова сме изостанали - имах приятел с М3 2005-та година и то беше с такива диодни стопове и то мигаше така като спира рязко 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма :)

Аз като ти казвам, че е време да си купиш Б8 ти не и не :)

Чакай да превъртя още 2-3 Б6-ци и едно Е90 и тогава. :hilezh:

Между другото това го четох, че го има точно при Е90 преди фейса, които мисля, че не са с диодни стопове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При недиодните стопове няма премигване и не светят по-ярко.

 

То и аз имах Peugeot 206cc 2004 година и палеше аварийките при рязко спиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че и В7 има.

 

 

Днес ходих да зареждам, и установих че, мойта В6 има такъв бутон за обезвъздушаване.

На 1/4 пълен резервоар, с 4 натискания на това бутонче събра 60 литра бенз. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предно предаване=Мултитроник , Куатро=Типтроник.Т.е. и двете са мултитроник.

т.е. не е за предпочитане така ли ?

 

а има ли типтроник с предно предаване само?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено (не знам дали винаги) типтроник слагат на куатро моделите. Може би е добре да видиш в инет каталози по-подробна информация за конкретния автомобил. Примерно в autodata.bg.

1вата е мултитроник: http://www.autodata.bg/mod/id:818

2рата също: http://www.autodata.bg/mod/id:806

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих да зареждам, и установих че, мойта В6 има такъв бутон за обезвъздушаване.

На 1/4 пълен резервоар, с 4 натискания на това бутонче събра 60 литра бенз. :)

Честито,все с пълен догоре да я караш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

т.е. не е за предпочитане така ли ?

а има ли типтроник с предно предаване само?

Мултито не е за предпочитане и няма типтроник с предно.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете коли от обявите, които е посочил колегата са с Мултитроник, кое не разбрахте точно?Явно трябваше да уточня, че и двете коли от обявите са с Мулти...

Редактирано от bobitovn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша от телефона и спестявам букви максимално. Другия път ще гледам да не се получават двусмислици.

Редактирано от bobitovn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте малко акъл за предните габарити. Днеска видЕх че е изгорял тоя от дясно, но не ми се купува същия жълт грозен габарит, светещ до приятно синьо 6000K ксенон. Какви алтернативи има за подобен на ксенона цвЕт габарит? С диодите как стоят нещата, кое се доближава максимално до 6000K без значение диод или обикновена крушка за предни габарити и кое е най надеждно за да не се сменява през 3 месеца?

Редактирано от kx3m
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bobu това относно надеждността ли да взема пак същите? Ледовете горят ли, че не ги препоръчват или заради появяването индикацията за крушка на FIS-а? Иначе на моя борд комп нямам индикация за изгорели крушки, но съм си взел ръчката с бутоните за пълен борд и след като я сложа и се кодира, ще показва ли изгорелите крушки? 

Редактирано от kx3m
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...