Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Тези май са малко по-скъпи от стандартните велурени.

На този сайт има и от другия модел и гумени.



Сега май са на намаление, който желае...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре де а варианта тогава да не са оригинални обаче да са бежави с копки за мокета какъв е. Смисъл не намирам подходящи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично точно за стелки ми се свиди, не знам защо така. :) Гледам висококачествените афтърмаркет решения, че повече от 60-тина лева не ми се дават за гумени. Не знам каква толкова голяма разлика може да имат, щом не миришат и се закопчават - за мен са ОК. За мокетните по може да има разлика, там има какво да се изтрие.

 

Добре де а варианта тогава да не са оригинални обаче да са бежави с копки за мокета какъв е. Смисъл не намирам подходящи.

Ето тук открих бежови, но пък са доста солени точно тоя цвят.

http://stelkite.com/moketeni-stelki/audi-a4-2000-2004-8

Иначе самият производител е читав, не съм сигурен дали не бяха ОЕМ производителя на оригиналните стелки.

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук открих бежови, но пък са доста солени точно тоя цвят.

http://stelkite.com/moketeni-stelki/audi-a4-2000-2004-8

Иначе самият производител е читав, не съм сигурен дали не бяха ОЕМ производителя на оригиналните стелки.

 

 

Да бе гледах ги и тия. Не мога да разбера - черни 55 лв, бежави 103 лв. Баси каръщината. И все пак говорим за стелки - 100 лв. Вижда ми се множко. Не знам дали съм на прав път, или по ниски цени да не очаквам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси един колега беше писал в Audi-sport.net че ги продава за 30 лири нови за Б7-цата не ги взех сега като видях тези грозните легени за 80 лв ....  :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте акъл за един тъп проблем...

Прозореца на шоферската врата слиза до долу и няма качване после!

Скъса ми нервите 15 мин го мъчих и изведнъж сам тръгна сега ме е страх да го сваля пак...

Това го прави за сефте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го направи това......оказа се че тъпото въже се е намотало неправилно и блокира цялата ролка......смених целият стъклоповдигач защото се оказа че някой тарикат е нямал пари за смяна на правилното жило,и е сложил жило от колело.........

 

има и вариант самото копче да ти прави номера...

Редактирано от nikif1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси един колега беше писал в Audi-sport.net че ги продава за 30 лири нови за Б7-цата не ги взех сега като видях тези грозните легени за 80 лв ....  :wall:

 

 

Чисто нови зимни гумени оригинални стелки преди плюс задни преди 2 години ги взех за около 145 лева за б7-цата черни на цвят.

Не ми се струва скъпо ,сега гледах и за Б8 са някъде около тая сума 

Какво толко им се стерскате на оригиналните ,може да се купят мисля че и само предните 

Мокетените идваха обаче към 280 за комплект

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То при тея въжета или се купува механизма с въженцата от Ауди за 250 или от Морга за 80.За пръв път чувам някой да си сменя само жилото ,обикновенно се прецаква и колелцето което е на машинката

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм против оригиналните части и консумативи......обаче 280 лева за стелки си е екстремно :hilezh: Това все пак се явява изтривалка за обувки :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм против оригиналните части и консумативи......обаче 280 лева за стелки си е екстремно :hilezh: Това все пак се явява изтривалка за обувки :unsure:

+1.

Такива пари бих дал за стелки, ако карам 911 Turbo S. :)

Виж за други глупости бих дал и повече.

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже 911 турбо си е евтиния за такива стелки !

Моите които уж ги водят Екслкузив и са с различен кант на стелките са ?50 за предните [emoji23][emoji23] дано скоро не ми се налага да сменям стелки защото Ексклузива ще се раздели с една част от него ! Ще направя и аз като немеца в онова видео - мокет с кант ;) изрязвам за копчетата и съм готов

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едни стелки изкарват по минимум 5 години ,не виждам няква драма на фона по 50 лева на година или по 4 лева на месец за да ти е готино и уютно в колата.Една кутия цигари е 6 лева 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За маниаци може и да не звучи много. За останалите е нелепо:) 

Аз си купих в края на есента гумени...... точно за моя модел, не миришат на гума...... имат си отворите....... 65 лева бяха! Честно казано супер са! Видях че имат и летния вариант с левче отгоре. Напролет ще си взема едни:) А тия от 280 и 50 години да карат все тая...... все пак стават на г*з :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти си прав :) ама като чуя стелки 200 лв ......  а ти от опит да знаеш какви са крушките на халогена на Б7 ?  :lupe:  аз ли съм с грешно впечатление че са Н7 ... онзи ден свалям гледам 11-ки ?  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея стелки златни ще излязат,един милион пари.

Ама Ауди карате все пак,сега да е Жигули разбирам,може и без стелки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...