Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Искам да е максимално като оригиналния вариант. Ако е за кори от кожа - ще намеря, даже ще излязат по-евтино от тапициране, а и никой няма да ми е разчеквал корите, защото не съм убеден, че няма да ги съсипят. :)

Но това ми е резервния вариант по принцип.

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

от десния волан на Б6-Б7 стават ли с преправяне или не ?При Б5 са коренно различни и не а тук как е филма ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Чистачките на колата са за смяна (б7), въпросът ми е някой знае ли със сигурност от къде ще мога да ги взема днес, да кажем след 17:30, тъй като ми предстои път, а естествено до сега все забравях да взема :) (Можеше да кажа, че са София става дума :D)

Редактирано от goshevv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си от Порше и не се занимавай с глупости, разликата в цената е малка, а в качеството огромна !!!!!!

До 18,00 мисля че работят с клиенти.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не успях да се придвижа навреме в петък и не ги хванах в Порше. Взех Bosch AeroTwin, от верига магазини за авточасти (да не споменавам име), комплект и трите за 92 лв. и стотинки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Бош са 42 лв комплекта отпред, а тази отзад е 23 лева. Нещо ми се струва, че си дал твърде много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 23лв може да се вземе рамо и перо от по-новите модели, на които рамото е по-късо и е до мястото на захващане, а перото е тип аеро. Иначе дължината на задната чистачка е 33см и става всяка обикновена чистачка с този размер. Маха се пластмасата от самата чистачка и се щраква на рамото отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност е могло да се измисли и по-добър вариант, но времето ме притискаше, а и както казах никой не ми е виновен, че забравях да го свърша това толкова време :) Както и да е, поне засега съм много доволен как чистят :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги имам РНС-Е от Сеат Ексео което е 2011-та и като ми активираха навито ми го направи за Ауди така че сега като се пуска пише Audi Muly Media Interface ... но не ми показва стрелките на Фис-а .... вече имам Ваг-ком и basic познания така че ще се радвам ако някой ми даде наставления къде и как да променя кодировката че да ми излизат стрелките на фиса  :nixweiss:  :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми трябва, който е наясно как да ми прекодира колата от RNS-D към RNS-E, защото сега не ми светят копчетата и след 30мин работа гасне сама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се оправя с кабел който има кан симулатор ... Аз като сложив Рнс-е на Б5-цата и то беше така ... Купих кабел от Германия ?30 и всичко заспа без кодировка [emoji108]

Sended from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като никой не каза може ли,не може ли,в една тема която пуснах,да попитам и тук.

Искам да сменя таблото на А4 б6,въпроса ми е трябва ли таблата да са с идентична номерация която е по етикетите ?

Това е едното

 

Това е другото

 

П.С.Ако има значение това е с цветен фис

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш при Жоро на Пирогов ,Плащаш си и разбираш дали ще стане.По добра идея от това не виждам .Само да те предупредя че няма да успее да ти отдели един час за приказки ,и може би ще си доста недоволен от него .

Има и трети вариант -караш си с избледнял Фис и не се набутваш

И най-последното някой да те е наредил с неработещ километраж,не е да не се чупат тези табла.Ако си го взел на оферта -най-възможното .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото знам тези табла трябва да имат код така че поне ваг-ком ще ти трябва да си го прекодираш ... а ако не му знаеш пин-а  ... съмнявам се да стане ! мисля че трябва да са еднакви номерата но не знам тъй като и аз питах за една манипулация но ... нямаше опит с такива в Бг форума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш при Жоро на Пирогов ,Плащаш си и разбираш дали ще стане.По добра идея от това не виждам .Само да те предупредя че няма да успее да ти отдели един час за приказки ,и може би ще си доста недоволен от него .

Има и трети вариант -караш си с избледнял Фис и не се набутваш

И най-последното някой да те е наредил с неработещ километраж,не е да не се чупат тези табла.Ако си го взел на оферта -най-възможното .

Нали ходих,не при Жоро.Не платих защото не ми поискаха пари.После си патих за друго табло с подкарването му,за което дадох 250лв, но се оказа,че и то не тръгва,след което съм пробвал още 3 табла, но нито едно от тях не  беше като на моето табло номерацията и не тръгнха.Така ли и 5-те табла са развалени.Колкото до иронията ти в предупреждението за отделянето на един час време за приказки,явно визираш телефонното обаждане с което исках да се консултирам с тебе.Извинявам се публично за изгубеното ти време.

Ако съм искал да карам с избледнял фис щях, ли да навъртя 1000км за решаването на проблема и да не се набутвам..

Няма как някой да ме е наредил с не работещо табло.Колата беше в движение,даже я карах таблото си беше ОК.

И ако 240лв си е оферта, за не работещо такова табло.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...