Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги не разбирам защо не си купувате графитни пера и да си смените само тях.Струват 4лв. два броя и се сменят за 15 минути.Предишните при мен изкараха 5г. и чистят много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите рамена ги взех от една морга, в която не знаеха какво продават. Ако знаеха колко са търсени тия рамена нямаше да ми ги дадат за 40лв барабар с чистачките, които не бяха нови, но пак чистеха по-добре от моите. Една година ги карах и си взех нови. Звънене по моргите му е майката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че казах, че съм ги взел оригинални от юнитрейд не означава, че съм дал 135 лв., въобще не ми казаха такава цена, аз дадох 79лв.

Вечерта пак излизах и не се чуваше този шум, много странно.

Иначе и моите рамена ги намерих със звънене по автоморги за 40 лв.

Сега мисля и задната да сменя с безраменна, като на новите модели.

А иначе това са чистачките, които взех, мисля че не са бош

ac71551fb6fed63f472a6846272851be.jpg0128adef59dc85a639445ed13120cd05.jpg

Редактирано от asenovb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със задната и аз съм го мислил да сложа с новото рамо, което е до половината само и е с мека чистачка и после си викам "А бе яяяя" и си купих от ЕМ комплект 2 чистачки Champion за 4 или за 5лв комплекта по 33см и си свиркам. Чак пак толко да издребняваме.

 

Иначе пак в ebay рамото задното + чистачка е около 22лв с доставката до тук.

 

Относно шума в чистачките: на мен ми скърца едната става на коляното понякога. Има къде къде по-важни неща. :)

Редактирано от ShoxXx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам етка под ръка... Някой може ли да ми каже фабричния акумулатор за б7, 2.0 дизел, ръчни, колко амп/ч. и с какъв стартов ток е? Благодаря

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам етка под ръка... Някой може ли да ми каже фабричния акумулатор за б7, 2.0 дизел, ръчни, колко амп/ч. и с какъв стартов ток е? Благодаря

Sent from my iPhone using Tapatalk   

Ако е 170 hp Moll 95Ah 750A

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

95Ah.e на 2.5TDIV6 и на 3.0TDIV6.

 

Ейтука колега е  постнал PR кодовете за акумулатор/Ah./ и стартов ток/A./-http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=148581

Редактирано от tonko2.0T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето намери твоя код и виж точно с какъв е излязла колата от завода

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=148581

п.п колегата го постнал същото извинявам се

Редактирано от Милчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е 170 hp Moll 95Ah 750A

И моят беше такъв фабричният, и аз съм 170к.с. Сега си купих Варта силвър динамик 100 амперчаса  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги весело изпращане - посрещане на 2014-2015 Безаварийна и само здраве и пари да ви носи новата година на вас и семействата ви ! 
А сега и въпроса - 
Има ли някой свалял бронята на Б7-цата и ако да - сложих си решетката и бронята след това обаче не съм я напаснал явно като хората - от дясната страна е малко увиснала - болтовете които са скрити зад решетката  навдигат бронята или я притискат надолу ? 
Бях изгубил единия и сложих нови два - но си мислих че те притискат бронята надолу а сега видях че всъшност е поувиснала от едната страна ! 
Има ли някой който знае дали те навдигат или притискат ? 
Наздраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова година колвги и много безаварийни километри и дано Аудитата ни да не се чупят през новата година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Н.Г!

Да сте живи и здрави!

Много творчески успехи и безаварийни километри зад волана на любимите коли! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧНГ Пичове, да сте здрави, щастливи, парични и да илядите.

Сега - J1U battery 450 A (95 Ah) на моето б7 2.0тди ръчни 140 коня, само че имаше два вида пусков ток(в различни мерни единици може би).

Та 450 A на колко се явява? На 750 A EN ли? Тоест 1.66А е равно на 1 А ЕN така ли беше?

Който знае за какво говоря ще ме разбере :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И някой да има марка, аз имам наум ама да чуя и Вас :)

 

и някой знае ли разликата между:

 

 

 

http://www.kit93.com/akumulatori/akumulatori-moll.html

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...