Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Здревейте искам да ви попитам на Ауди А4 Б6 1,9ТДИ QUATTRO 131кс. 2002г.  дали ще станат 15-ки джанти?

Понеже от старата ми кола ми остааха 4 нови зимни гуми 15-ки и дали ще мога да ги ползвам.

Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На мен ми светнаха първо фиг B, след това фиг. C . Смених за ниво, и за налягане + ново масло -  пак свети С .Отидох да ми мерят налягането на маслото , казаха ми ти щом си дошъл до тук, няма как да ти е ниско налягането, търси си електричар , проблемът ти е в кабелите . Основното е че преди да ми светната лампите таблото полудя - изгаснаха му дисплейчетата , километража не показваше вярно , километрите се занулиха . Най - вероятно се  е намокрила каза друг майстор. Направо направих анкета през всички майстори.  :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В navi.bg продават камери, които се монтират директно в плафона за осветяване на задния номер (осветлението не се губи) и дисплей в огледало за задно виждане. Преди около 2 години сложих такива на А4-ката и работят отлично. Излиза под 200 лв камерата и огледалото за обратно виждане с вграден дисплей. Продават и безжичен модул ако не ти се занимава с прекарване на кабели, въпреки, че не е голяма философия.

 

 

Колега, можеш ли да ми посочиш кои по-точно си си взел, да погледна и аз за една такава глезотия? И дали безжичния модул работи добре? Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сайта има само един модел, който го дават за А4, за монитор си купих огледалото с вградения монитор (по-тънкото). Безжичен модул не съм слагал - прекарах си кабела от камерата до огледалото.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам следния проблем.Изпрах си ключа за колата.Сега пали но не може да отключва и заключва.Пробвах да обуча ключа както е написано по нагоре в темата но пак не става.Натискайки бутоните на дистанционото свети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги заден десен стоп на багажника пълни ли ви се с вода - не е спукан но откъде влиза - един Господ знае! Не се пълни много  ами просто онова ъгълче което е с извивка си е винаги аквариум ще приложа снимка да видим някой друг имал ли е такъв проблем 
не ми е за сефте да го свалям суша и пак е пълен 

image.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сайта има само един модел, който го дават за А4, за монитор си купих огледалото с вградения монитор (по-тънкото). Безжичен модул не съм слагал - прекарах си кабела от камерата до огледалото.

 

 

Ясно.

И аз ги загледах, ама не съм сигурен дали ще ми хареса с това допълнително огледало сложено в/у стандартното, пък и кабел да виси от тавана, нещо ме отказва.

Можеш ли да пратиш една снимка да видя как изглежда, ако не е проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Здравейте колеги имам малък проблем и се надявам вие да ми помогнете. Излезе ми индикация за изгоряла крушка отзад на номера.Смених я но индикацията на фиса не се маха ? Отново ми показва същата индикация за същата крушка ! Имате ли идея защо е така? 

ПП: Оправи се ! Сега кота я запалих вече нямаше индикацията.Явно му е трябвало малко повечко време на компа  :nixweiss:

 Весели празници на всички :santa:

Редактирано от predator_v_bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми на мен ми свети за изгоряла крушка задна светлина дясна - 1 месец а крушката си бачка - смених я и пак си дава индикация ! вчера ми изписа че лявата е за смяна - слизам гледам лявата не бачка смених я и сега пак чат пат ми показва индикация за дясната - паля колата включвам задна и индикацията гасне ! Викам си крушката е ... смених я пак така  :hilezh:  :wall:
никой ли няма с наводнени стопове ?  :nixweiss:

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом отвсякъде е затворен стопа и няма от къде да влезе вода да не би да се получава някакъв конденз/изпотяване и затова да ти се събира долу само в ъгъла?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Може ли някой да ми каже със сигурност дали A4 B6 - 1.9 TDI Avant - AVF мотор - 2004г.  има ли DPF или не? Това, че е Euro 3, означава ли че няма филтър?

 

Поздрави.

Редактирано от Firo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма дпф

Sent from my iPhone using Tapatalk

Най-лесно се проверява, мушкаш пръст, ако е черно няма дпф. Завитите ауспуси, предполагат че няма дпф.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е  спукан никъде... предполагам че уплътнението е прецакано .... което седи около стопа защото е малко сплескано и явно като има повече дъжд (а то в Англия няма много :hilezh: ) и тогава влиза влага вътре .... никога не е  по-пълно от показаното на снимката! А между другото видях снимката в Ибей - на стоп който се продава и е като моя :wall:  наводнен  а затова попитах дали е чест проблем .... ?  



иначе ДПФ-а го слагат от 2006-та насам и то Б7 като начало....Б6 няма дпф 100%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уплътнението е. И на майка ми в най-големите дъждове през лятото хвана влага. Прави се и то лесно, защото уплътнението не е като на фаровете и се лекува най-добре със силиконче черно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, можеш ли да ми посочиш кои по-точно си си взел, да погледна и аз за една такава глезотия? И дали безжичния модул работи добре? Благодаря.

Кабела не се забелязва, пада се в тъмната част на стъклото - изглежда много по-добре от колкото на снимката. Огледалото е с размера на оригиналното и го покрива изцяло:

mirrorcamera.jpg

 

Това е монтираната камера отзад:

rearcamera.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за отнетото време.

 

Май ще се ориентирам към подмяна на централната конзола и поставянето на оригинален екран от Ауди. 

 

Само някой запознат да предложи какво да търся, като модел, щот се намират различни и незнам кое си заслужава и кое не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намирам повече RNS-D, за 100-тина евро.

 

Освен визуално, колко повече се различават с RNS-E?

 

Навигацията не ме вълнува толкова много /в смисъл, не е водещата екстра/, искам да го ползвам повече като екран за камера за задно, и външна музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...