Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някой да знае как се свалят никелираните лайсни около вратите и стъклата?


Ако дойде при мен ще му спра следенето, а не съм господ, просто това съм завършил (Микропроцесорна електроника) и това работя.

 

Ще го спреш посредством отваряне на неговия модул и  "ровене" по-платката.......а не чрез препрограмиране или спиране софтуерно каквото имах предвид.

Не виждам смисъл от това защото модул за тази кола струва 40-50лв. втора употреба. :)

Редактирано от nikif1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Засега така ще карам,но това определено ме дразни.Какви са тия крушки които лъжат модула,искам да си сменя дневните светлини ,но и да не ги засича

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Can bus пишеш пред или след спецификацията на крушката в гугъл и ще ти излезат най различни.

могат ли да се поръчат онлайн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,добре мерси,че гледам след 2007,да знам ако попадна на някоя джамбазка обява.

още от началото на 2007-ма излизат с черна решетка и бели мигачи :) викат им  Black edition  или поне тук в Англия са така ! Има и нормални с хром решетки и бели мигачи но са по-голяма рядкост !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Абе как може на 2007 да сложат не цветния фис,направо нямам думи.И друго....може ли да е с лайн,а да е само с предни ел джамове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може разбира се, задните ел. стъкла са допълнителна опция, не всеки я е сметнал за нужда и се е избирал различно екстрите.

С-лайн  няма абсолютно нищо общо с ел. пакета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е s-line и да няма борд компютър даже. :)

Скоро гледах едно Е90 в мобиле.де с М-пакет и климатик(не климатроник) с три врътки под ЦД-то. Не е Ауди, но примера е сходен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи дилемата ми е следната....дали да спретна моето с парктроник,рнс,мултиволан, ел седалки....или да гледам за читаво спретнато б7......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сложа това - http://www.ebay.com/ulk/itm/251272652621

Ще мога ли да ползван мулти волана? Вдигане, затваряне, прехвърляне между него и радио с бутона mode?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дали ще се съберат 215/55/17 зимни гуми на Ауди а4 б6 2003 quattro avant с оригинално ниско окачване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сложа това - http://www.ebay.com/ulk/itm/251272652621

Ще мога ли да ползван мулти волана? Вдигане, затваряне, прехвърляне между него и радио с бутона mode?

Ти сега нямаш ли блутуд модул?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи дилемата ми е следната....дали да спретна моето с парктроник,рнс,мултиволан, ел седалки....или да гледам за читаво спретнато б7......

Аз също бях известно време пред същата дилема...препоръчвам ти първото. Колкото и хубава Б7-ца да си намериш, чувството е. че ще се возиш в същата кола срещу извадена сериозна сума пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Несъвместими са спрямо заводския размер гуми за А4/Б6/.

Нали за 17'',а не за 16'' питаш?

Да за 17''

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти с б6 или б7 си сега

С Б6 съм си. Нищо против Б7-ците, по-хубави са и с някои поизчистени проблеми, но все пак са си 8Е. Виж Б8 е друга бира отвсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми или 2.0 или 3.0 и задължително куатро,да е с голямата навигация,мултиволан,и ел седалки.....

Да b8. ....ама почват от 24000,и тогава вече се замислям за 4F.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, аз затова мисля да сменя марката, че в ценовия ми диапазон няма Ауди, което да ме радва. А и трябва да се пробва конкуренцията. :)

Ако минеш на Б7, то поне да е 2.0Т или 3.0ТДИ 233кс, поне така мисля аз.

 

Някой знае ли как се сваля капака на преден пепелник единичен ДИН? Четох, че се дърпало, ако е така - явно дърпам слабо.

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...