Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някой сложи ли пръскалки тип ветрило за предния джам?

не съм имал време да погледна дали от Бора-та на жена ми са еднакви с моите  ! !!  Иначе няма начин да ги купя че са по 60 лева :( за пръскалки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 и какви точно функции сега използваш  ?  Като компромис да става ... не е крайно лошо ако изключим всичко друго олющено !  Но колкото и екстри да има повече ... РНС-Е е с десет пути по красиво ... даже РНс–Д седи по добре !  личи си евтиния дисплей на китайския лаптоп

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавайки системата Android имам само питане как имаш достъп до копчето Restart, защото все някога може да се наложи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко друго наоколо беше  перфектно  и само монитора да се вижда щеше да е горе долу с интересна визия :(  Ок има доста функции за малко пари .... ако говорим за цена качество може би да това има предимство но .... инак както каза колегата горе .... вкус другар няма ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е колеги мен ми харесва а и удоволствието от направата на нещо такова ме радва.Функциите няма да ги ползвам постоянно, но 1-2 пати ще ми се наложи в месеца.Другото което е таблета съм го зел за 100 лв има даже и ФМ радио което лови супер. Отдавна искам да имам тъч в колата.Поне за мен усещането е друго. А колкото до олющените копчета колега всичко по реда си немога да изкарам шапка пари накуп за всичко. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой назад беше писал за слагане на темпомат. На майка ми B7-цата няма темпомат, а тя напоследък пътува и мисля да я обзаведа.

 

Интересува ме лостче с кои номера става, защото на различните места виждам 1-2 различни номера.

Също така по какво да позная дали лентовия кабел става. Колата няма мултиволан, но има пера за скоростите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи би следвало да става ... Аз купих лостче от А8 така че си мисля че нямат значение какви са ! Търси само панела под волана да не е олющен че иначе грозна работа !

До колкото помня от обясненията на Raino има ли повече от кормило като екстри би следвало да има и модул а от там и лесната работа !

Изпратено от Жисиемито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е само до типа на волана, трябва и модула да завършва със съответната буква за да може да се сложи темпомат. Има обширна тема по въпроса със снимков материал. Другия вариант е да питаш Жоро (toshkov81) - той е гуруто на темпоматите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с мулти волан ... Не му знам буквите на модула купих първата ръчка от А8 D3 от ибей и вече работи ;)

Изпратено от Жисиемито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно може просто при мен да р било късмет с нацелването !

Имам питанка ако някой знае - при диагностика ми излезна че имало нов Софтуеър за колата ми - electronic update ??

Някой ъпдейтвал ли си е компа на колата ?

Това го показа един телевизор в сервиз а не Ваг-ком !

Под телевизор - обяснявам онези професионалните машини по сервизите !

Изпратено от Жисиемито

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом има копчета за скорости на волана, на 99% ще е с букви различни от S и F!



Ясно може просто при мен да р било късмет с нацелването !
Имам питанка ако някой знае - при диагностика ми излезна че имало нов Софтуеър за колата ми - electronic update ??
Някой ъпдейтвал ли си е компа на колата ?
Това го показа един телевизор в сервиз а не Ваг-ком !
Под телевизор - обяснявам онези професионалните машини по сервизите !


Изпратено от Жисиемито

VAS PC с VAS50xxx могат да ъпдейтват софтуера в модулите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли смисъл от това ? За добро ли ще да е ? И товс чрез Вагкома не може ли да стане ?

Изпратено от Жисиемито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен винаги е хубаво да се ъпдейтва до последна версия защото има доста подобрения в софтуера. Друг е въпроса, че има риск по време на ъпдейта нещо да се обърка и това може да доведе до непредвидени разходи - т.е. човека, който го прави трябва да е наясно с този процес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми уж са сервиз занимават се с разни неща .. ГТП в Англия ;) знам ли ги !!! Иначе на проказки ги бива много !!!

Изпратено от Жисиемито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Ако направиш ъпдеит , кажи после има ли някои подобрения ...

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено в ъпдейтите са изчистени софтуерни грешки, или е оптимизирана работата на даден модул. Примерно 6-степенния мултитроник при ъпдейт може да стане 7-степенен - това е възможно поради принципа му на работа, с е желателно , защото са известни доста проблеми със софтуера на кутията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да споделя малко опит...

 

Предполагам има много хора с изгорели говорителчета на таблото. Аз бях един от тях. Тъй като оригинален може само с поръчка да се достави, намерих друго решение. Говорителчета от компютърни слушалки пасват идеално за нашите табла. Аз сложих 147 ома, но баща ми е с 60 ома и няма проблем. Фабричния е 96 ома. След като отворите таблото внимателно отрежете с клещи-резачки говорителя (за да не го разпоявате от долната страна, тъй като се налага сваляне на стрелките и по-задълбочено разглобяване на таблото). Говорителя от слушалките пасва идеално в основата, след като премахнете стария. Ако се наложи може да го фиксирате със силикон или нещо подобно. Захранването на говорителя са близко разположените крачета. След това връщате основата и я запоявате пак на крачетата, където си е била. Това е, пак имате работещ "зумер". Важно е да знаете, че трябва да е говорител (с намотка), не зумер!

Редактирано от Lizard
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Много полезна информация колега. Благодаря!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Колега а с Ваг-ком може ли да се направи този ъпдейт или само с програма професионална ?

Изпратено от мобилния

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...