Jump to content

Искам да купя: Ауди А4 (В5) 1.8 Турбо |quattro|


Recommended Posts

  • Отговори 74
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Публикувано (Редактирано)

Колеги изпаднах в дилема,тъкмо бях решил да взема тази http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11381253724016010&f1=details&slink=5ud3vw.%D0%92   и какво да видя в cars.bg.    http://www.cars.bg/c637591

Мисля ,че е прекалено хубава за да е истинска.Някой има ли мнение по въпроса?

Редактирано от Тошето
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 5000 лева става тая пловдивска (В5)-ца постна като леща ...

ама колегата и без друго иска сам да си я ъПгрейдва така че е добър избор ... пък и мерен седан ехее ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Тъпа работа колата има неща за смяна поне за 700 лева с гуми отиваш на 1500 лева  ,свалих я на 4000 лв но и това е много ,съвети????

Редактирано от Тошето
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се заяждам, но ти какво очакваше ? Купуваш кола на 15 години за 4000 лева, да я караш 5 години само на гориво и смяна масло ? 

 

При ремонти за 700лв си свалил 600 от цената, което ти покрива всичко, което има за правене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпа работа колата има неща за смяна поне за 700 лева с гуми отиваш на 1500 лева  ,свалих я на 4000 лв но и това е много ,съвети????

 

А ти какво очакваш?

Ако си мислиш, че ще намериш перфектно А4 1.8Т куатро седан за 4000лв. и само ще караш без да извадиш един лев си в кардинална грешка, няма такъв филм :-) 

Принципно въпросната не ми харесва, защото е с най-гадния волан, най-гадния салон и най-гадните дървени апликации и е от най-първите модели, т.е. какво и да  е състоянието и цената не бих дал пари за нея, защото не ми харесва като изпълнение. 

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще наискачат батките и ще ти обяснЪт как (В5) не става и цените са евтини,а 4000лв. е висока цена ... то (В6) ще купиш за 6000лв. :huh::nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11394039685266497&f1=details&slink=5vzc10 няма да съжаляваш,хакаш номерата и забравяш,турбо нет

Редактирано от Mitaka madafaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луд ли съм или тези джанти са от алфа :hilezh:

 

Нямат нищо общо с алфа.

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11394039685266497&f1=details&slink=5vzc10 няма да съжаляваш,хакаш номерата и забравяш,турбо нет

 

Ти сериозно ли ? Колата е дърта, тоя мотор е супер спрял пък и с куатро няма какво да говорим .... и харчи да си еве мамата ... даже и като цяло не изглежда добре личи, че е баракудник, а цената трябва да е на половината за да я вземе някой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предложих му на колегата мойта за 8000 хилядарки ... но той искал читава и гола като пушка за да си я нареди сам ... :verweis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пазара, така наложи нещата че за 8к лв, няма да се купуват б5-ци.

 

знам ве ... смеем се ...

ама като се пускат през ден-през два едни и същи теми и едни и същи питанки ... човек каво да каже повече ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямат нищо общо с алфа.

 

 

Ти сериозно ли ? Колата е дърта, тоя мотор е супер спрял пък и с куатро няма какво да говорим .... и харчи да си еве мамата ... даже и като цяло не изглежда добре личи, че е баракудник, а цената трябва да е на половината за да я вземе някой.

тоя па кое и личи че е баракудник обоснови се.Колата е с напълно ремонтиран мотор и боядисана с Glasurit боя в сервиз от професионалисти а такива думи от смешници като теб са чак кумични

Редактирано от Mitaka madafaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предложих му на колегата мойта за 8000 хилядарки ... но той искал читава и гола като пушка за да си я нареди сам ... :verweis:

 

Верно ли му предложи Б5-цата за 8к ? Доста са паднли цените щом твоята я даваш на 8...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...