Jump to content

MMI 2G 2014


Recommended Posts

Това си е 2G MMI, теглиш 2ри диск от темата на "Енчо" за картата от 2014та, гориш на максимално бавна скорост и мяташ диска в колата.

 Колега, има ли значение дали е DVD+R, или DVD-R  ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Уж имало, но хора пишат за успех инс двата вида. Аз записах на +R и върви на пушка.

По-важно е да записваш възможно най-бавно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Български няма, може да се сложи на руски ако версията на MMI го позволява (мисля не по-висока от 5540). Трябва обаче и менюто на колата да се превключи на руски. За камерите все още не съм обърнал внимание дали ги има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално ли е да не показва имената на улиците, които се виждат на картата, а само на малкия дисплей на таблото? Дали е настройка или по-скоро не?

 

Иначе приятел ходил вчера в Сърбия и останал гръмнат колко безумно подробна била картата. Каза, че не е виждал по-подробна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен понякога ги показва сега обърнах внимание - може би зависи от мащаба. Ще пробвам да видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3D режим показва само кварталите, като го махнете - всяка уличка. Дизайн решение е това ( грешно според мен ), не бъг или проблем с навигацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Изгорих файловете на DVD-R  на най-бавна скорост (4х ) и като го пусна пише , че диска се инициализира и след малко дава check your navigation disc :\ 
Някой да знае къде бъркам ?
  :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за бързия отговор. Дали да се пробвам сам или да се ходи в сервиз за по-сигурно ? Пък и г/д какви пари ще излезе :?  :respekt:  :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгорих файловете на DVD-R  на най-бавна скорост (4х ) и като го пусна пише , че диска се инициализира и след малко дава check your navigation disc :\ 

Някой да знае къде бъркам ?  :eusa_think:

Трябва да запишеш диска на скорост, иначе не се чете от навигацията. Мисля, че го има написано по-горе.

 

Нормално е да не се виждат на 3D режима

Точно така е - не показва имената на улиците на 3D, нещо съм се объркал явно :).

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диска за чистене на HAMA е страхотен. Изпробвах го току що на проблемна навигация и започна да работи прекрасно. Явно за леко прашасали нави-та върши работа. Лошото е, че този прах остава в устройството. Хубаво е ако след чистене с такв диск пак започне да прави проблеми да се отвори от специалист по електроника/аудио техника, който има опит с чистенето на оптични устройства и да бъде почистено както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на колегата N1995 :flehan:

Картата си работи супер..  3D режима обаче не е пропоръчителен ако си в непознат град и следиш улици.. Но не казвам нещо ново ест. :) разбирам, че е дизайн решение ..  :)

 

Относно Ъп-а до 5570 - някой от вас да има забавяне в затварянето на телефона повреме разговор ? Няколко пъти ми се случва човека от другата страна да е затворил.. а на дисплея да ми визуализира продължаващ разговор. Както и Вариант №2 - въобще не ме еб*ва когато натискам "End Call" - (долен ляв бутон).  Съмишленици?

 

Поздрави отново за картите :) Страхотни са!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да затвориш докато работи и FIS дисплея(движиш се,колата е запалена или просто на контакт),трябва да затвориш от бутона на кормилото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...