Jump to content

спряха да работят пръскалките на фаровете


veni 76

Recommended Posts

появи ми се следния проблем , смених крушки на фаровете , реших да пробвам дали всичко работи.  Пръскалките не искаха да работят, не знам дали е свързано със свалянето на фаровете , защото не съм ги пускал отдавна. Имате ли някакви предположения, иска ми се да знам кои е предпазителя за тях

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не колега, всичко си има , но моторчето което е за пръскалките не се чува да върти. Чудя се как  да стигна до него, за да видя дали му идва ток

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да няма някой прегънат маркуч от тези в бронята, че при мен това беше проблема - не вдигаше налягане и не можеха да се отварят пръскалките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно че не се чува моторчето, ще свалям подкалника

последното което съм правил е смяна на крушките на фаровете, като ги свалях и смяна на волана.Но незнам дали са работили преди това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам къде точно стои кулера на 1,8Т,защото при 1,9,когато свалиш левият фар,се вижда казанчето и помпите зад кулера!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да са били спрени с ВАГКОМ преди това и да не си обърнал внимание просто? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 Работеха до скоро , но смених крушките на фаровете като ги свалях , смених и волана с такъв  от sline, и  ги пробвах  и видях че не работят.  Кога са спрели не знам , защото не съм ги пускал отдавна.        Да попитам и още нещо часовника ми е с радио сверяване, от няколко дена я няма антенката  на таблото , някой да има същия проблем.

Редактирано от veni 76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се пускат от vag-com ? Моите също спряха да работят преди година-две, без да има грешки, без нищо  :gruebel: . То реално така (за мен) е по-добре като не работят, защото ужасно бързо ми свършва течността за чистачките, но все пак да проверя дали след като съм свалял акумолатора нещо не са се ресетнали модулите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен вместо да се чудиш закачи кабела и виж дали са пуснати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай:

[09 - Cent. Elect.]

[Recode - 07]

Wiper Setup

add +32 (131+32=163)

Test -> Save

Накратко - добавя се 32 към общото число, като при теб общия сбор накрая може да не е 163. После ги пробваш на запалени къси светлини.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...