Jump to content

гуми goodyear мнение


Recommended Posts

Колеги вчера си закупих тези гуми ако някой има преки впечатления от тях да сподели ще съм му благодарен!

205/55 R16 UltraGrip9 91T дот-2014 прочетох,че от скоро са пуснати в продажба .

На снимката е шарката на гумата!

 

 

post-88642-0-64615200-1410597766_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да използвам темата и да ми препоръчате гуми 195/65/15. Понеделник ще ходя да купувам. Благодаря.

конти. ако въртиш много мишлен и бриджстоун са здрави за нашите пътища

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е това идеята на темата да се хваля ама щом така мислите......

новите модели на Мишелин много хора не ги харесват вече!!!

Редактирано от marianski_80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата зима карах с Гудиар 7+, не се оплаквам - дори сам много доволен. Надявам се и тази зима да си взема такива, но всичко опира до бюджет  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

конти. ако въртиш много мишлен и бриджстоун са здрави за нашите пътища

С Конти на 195/65/15 имам лоши спомени от миналата година - 6 бройки купих. Две дадоха фира. Страхотна гума, но прекалено меки бордове, а все пак не сме в Германия.

Тази година съм още в дилема и мисля да заложа на 4 Бриджстона ЛМ 32. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Конти на 195/65/15 имам лоши спомени от миналата година - 6 бройки купих. Две дадоха фира. Страхотна гума, но прекалено меки бордове, а все пак не сме в Германия.

Тази година съм още в дилема и мисля да заложа на 4 Бриджстона ЛМ 32. 

 

Колко километри минавате зимата, че всяка година вземате нови ...?!

 

П.с. Изключително доволен от hankook winter i*cept w442  195/65/15 

hankook-winter-i-cept-rs-w442.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес закупих: CONTINENTAL ContiWinterContact TS 850 195/65 R15 91T :) Дано остана доволен. :)

 

Да си ги караш със здраве! Честито!

Колко километри минавате зимата, че всяка година вземате нови ...?!

 

П.с. Изключително доволен от hankook winter i*cept w442  195/65/15 

hankook-winter-i-cept-rs-w442.jpg

Не винаги има бюджет за нови, колега  :nixweiss:  :icon_sad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Конти на 195/65/15 имам лоши спомени от миналата година - 6 бройки купих. Две дадоха фира. Страхотна гума, но прекалено меки бордове, а все пак не сме в Германия.

Тази година съм още в дилема и мисля да заложа на 4 Бриджстона ЛМ 32. 

Виж ги на живо, преди да поръчваш. Предният модел също (като контито) беше с много меки бордове в размер 195/65/15.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата зима си вземах 4 Goodyear UG8. Жалко, че зимата тогава беше бедна на сняг, но за малкото време останах с прекрасни впечатления от гумите. Много добро сцепление при всякакви условия и което е много важно много добро спиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предните ми зимни бяха йокохама уинтър драйв, карах ги 4 сезона, естествено купени нови.

С тези гуми откъде съм минавал не е истина и нямам спомен да съм закъсал.

W_drive.jpg

Редактирано от OkObOkO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вчера си закупих тези гуми ако някой има преки впечатления от тях да сподели ще съм му благодарен!

205/55 R16 UltraGrip9 91T дот-2014 прочетох,че от скоро са пуснати в продажба .

На снимката е шарката на гумата!

Нова е гумата и е рано за отзиви, аз на колата съм с GY UG 8, приятна гума тиха е, добре спира,но е за мек и отъпкан сняг,  не се представя много добре в мокър тежък сняг и киша - запълва се шарката и става не ефективна лично мое мнение.

 

Предните ми зимни бяха йокохама уинтър драйв, карах ги 4 сезона, естествено купени нови.

С тези гуми откъде съм минавал не е истина и нямам спомен да съм закъсал.

 

Споделям мнението ти много добра гума и аз изкарах 4 сезона с този модел и съм много доволен, но е време за смяна  http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=165216

Редактирано от mikele
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те по принцип Мишлен ги харесват само тези които не са карали с Континентал или Гудиар

Не съм много съгласен колега, аз карам съм зимни Гудиар Ултра Грип 8 на едната кола (нови) и Мишелин Алпин 3 (нови)  са на колата  на жена ми и Мишелин-а се справя по- добре, но пак казвам тове е лично мое мнение и за да съм обективен единият автомобил е дизел другия бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,новия Гудиър-Ултрагрип-9 трябва да е по добър по принцип от Ултрагип-8,смея да твърдя че за мен Ултрагрип-8 е слаба зимна гума,след леко изпиляване на грайферите,ако зимата се редува със време със сняг и по-продължително време без сняг,тези гуми след първата година не стават.Говоря от опит тъй като отговарям за автопарка на спедиторска фирма където се кара доста здраво,всички леки коли ги обух със нови зимни Гудиъри-8,защото спазарих добра цена за тях,гумите ги купих-2012 г.за зимата на 2013 г.когато заваля по обилния сняг не се държаха никак добре.При мен на колите зимните гуми се слагат най късно средата или последната седмица на октомври и се свалят в април в зависимост от метереологичната обстоновка към момента,така че за този период от около близо 6 месеца леките автомобили навъртат средно между 55-до 70000 км.така,че на този Гудиър Ултрагрип-8 му се разказа здраво играта.Тази година ще заложа на прехваления Континентал,пък ще видим какво ще излезе след пробега.Не искам да плюя марката Гудиър но това показва интензивното каране,ако това е само за лична кола няма да има никакъв проблем да се карат поне 3 зимни сезона.Колеги със здраве и от новите гуми по-хубави няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, при много километри си мисля, че Контито с тези меки ламели/които са отлични за сняг/ ще се предаде бързо.

Защо не пробваш с firestone winterhawk 3?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за коментара,сериозно ще си помисля на какво да заложа.Аз също търся отзиви и мнения за добри зимни гуми.Всеки продавач или вносител на гуми определено хвали само топ марките,но има един голям въпрос на който те не могат да дадат отговор дали ще издържат на доста интензивно каране,минал съм за кратко и през Мишелин Алпин-6,също се предават,но това явно е защото при нас се кара доста в истенския смисъл на думата.По принцип аз за колите и бусовете във фирмата не взимам летни гуми,през лятото се кара със по стари зимни до откат,така максимално оползотворявам гумите,защото разходите по обслужване,гуми и консумативи са доста.Този принцип със каране на по стари зимни гуми,без да се взимат летни,го заимствах от една голяма софийска таксиметрова служба,понеже управителя на фирмата ми е личен познат и ми препоръча това с цел икономия на разходите,по принцип това не е правилно от гледна точка на сигурноста,но това е скапаната действителност във България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата правилно те е насочил Bridgestone или Firestone - по твърди бордове и по устойчиви на яко каране с добро поведение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...