Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

пиша в общата тема, тъй като тук ще го видят най-много хора.

Има ли как да подкарам приложение за смартфон на компютър с уиндоус? Предполагам някакви виртуални машини с андроид, ама нищо повече не знам. Приложението го има за ай/андр/гугъл плей.

Всякакво инфо ще ми е полезно.

Ако не се оправя трябва да се купува таблет....

Редактирано от Dummkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пробвай с това: http://www.android-x86.org

Пускал съм го на виртуалка на макбука през VirtualBox... върви...:) Не съм си играл да качвам приложения.. Предполагам, че няма да има проблем стига мрежовият адаптер да е съвместим и да подкараш мрежата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, ще си поиграя довечера. :))

А как става при андроид хакването, тъй като до сега съм бил само с айфони, а едни 70-80 лева за апп-а бих си ги спестил ако не е много овъртяно

Редактирано от Dummkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси, намразих андроид още преди да се докосна до него  :hilezh: 
Сега свалям, ще драсна като постигна успех. А тоя апп дето ми трябва - 10 линка ни един не ми върши работа....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при епъл можеш да минеш тънко, джейлваш го и имаш сидия - там има всичко, цъкаш download и готово. За антивирусни не се говори  :hilezh: 
Как да е де, друго ме интересуваше тука, аз избора съм си го направил отдавна, просто в случая ситуацията е такава че трябва да подкарам едно приложение на по-голям екран, а не ми се купува таблет само заради това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iOS user си затова ти е мътна. И аз при първия ми досег с андроид свалях по 10 приложения преди да стане. После научих сайтовете и кое от къде и нямаше драма да си дръпна някое платено приложение.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се вижда от подписа, вече не съм андроид юзър. Дори да намеря няма на какво да тествам дали ще работи коректно.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тоз Пичай (பிச்சை சுந்தரராஜன்) да го махКат спешно трябва. А микрософт колко беха близо да си го причинят тоз момък....  ^_^

 

Сега на някой да не вземе да му се рестартира ифона, зареди на индийчето именцето.  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте ми забавни като започнете да пишете кой от кого е изкопирал. Да разбирам ли, че производителя на втория телефон с камера е изкопирал от първия? Епъл изкопираха ли NFC-то и 5.5 инчовия екран? Стандарта 16:9? FullHD? Уиджетите?  Утре като "открият" wireless charging трябва ли потребителите на Андроид да се размрънкаме!?!?

 

 

Един производител експериментира с нещо ново и ако то се приеме добре другите производители задължително добавят новата функция в следващите си модели. Гугъл пробваха с Google wallet... еми не се наложи тази "екстра". След това Епъл измъдриха Apple Pay и потребителите го харесаха повече! И какво трябва да направят останалите производители? Да не интегрират новата по-добра функция, за да не им сипват лаладжийте по форумите? Така е било винаги и винаги ще бъде!

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако хвърлим само бегъл поглед на самсунг и другите “смартфоУни” преди и след ябълките и няк’си става повече от ясно кой кого  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте ми забавни като започнете да пишете кой от кого е изкопирал. Да разбирам ли, че производителя на втория телефон с камера е изкопирал от първия? Епъл изкопираха ли NFC-то и 5.5 инчовия екран? Стандарта 16:9? FullHD? Уиджетите?  Утре като "открият" wireless charging трябва ли потребителите на Андроид да се размрънкаме!?!?

 

 

Един производител експериментира с нещо ново и ако то се приеме добре другите производители задължително добавят новата функция в следващите си модели. Гугъл пробваха с Google wallet... еми не се наложи тази "екстра". След това Епъл измъдриха Apple Pay и потребителите го харесаха повече! И какво трябва да направят останалите производители? Да не интегрират новата по-добра функция, за да не им сипват лаладжийте по форумите? Така е било винаги и винаги ще бъде!

 

 

Мани го копирането. Идеята ми беше, че битката е зверска, та се очаква повече от Android Pay и fingerprint.

 

Примерно некъв нов тотален дивайс. Google GlassWatch да речем.  :lol:

 

Или нов ултимативен хром ос, дет да бори windows 10 и ос x. И т.н. фантазии. Ама In ads we trust.  ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...