Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

Какъв е смисълът да кажа каквото и да е? За теб всички айфонаджии са, цитирам: "коне с капаци". Нямаш никакъв проблем да заклеймяваш лично твърдение само защото си "разцъквал" на сина айфона, но нищо повече. Това не пречи да си експерт, нали?

 

Ето ти един пресен пример за това какъв капацитет си:

Още на задната страница човек ти се аргументира не с думи, а директно с клипче, на което не просто служител, а вице президент на една фирма дава отговор на конкретен въпрос обяснявайки в супер-мега-детайли защо-кое-как точно. Ти от своя страна махаш с ръка и казваш нещо от сорта "Мнеее, питай Гошо. Он знае повече!".

 

Това бе просто конкретен пример. Почти цялото ти държане е основано на същата логика. Просто главните герои са различни в различните ситуации. 

 

 

Нали се имаш за средно интелигентен, сега - напиши ми кой друг средно интелигентен ще има силите да коментира каквото и да е било с теб като вземе горните неща предвид? 

 

Наистина ли не се имаш за Трол, човек, който изказва некомпетентно мнение, но държи да убеди останалите колко всъщност бил прав. И никога не приема критика! Защото с поведението си честно казано описваш именно такъв човек. Съжалявам, че трябва да ти го кажа. Страхувам се, че и други биха се прикрепили към подобно описание. Съжалявам втори път.

 

 

Може да се изказвам крайно, съжалявам за което. Силно емУсионален съм по душа. За сметка на това никога не съм имал проблем да се изправя пред когото и да е било за да кажа "Съжалявам, сгреших! Прав си." Към момента за жалост конкретно ти не си ми предоставил тази възможност. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди всичко те поздравявам за този начин на писане  - така може и да се разберем някой ден.

Примерите, които даваш обаче, са твърде неубедителни, според мен умишлено извадени от контекста.

Ето и моят коментар по тях - никога не съм писал, че "всички айфонаджии са коне с капаци". Точният ми израз в темата беше, че "средностатистическият потребител на айфон е като кон с капаци" - надявам се виждаш разликата.

Никога никакво лично твърдение не съм заклеймявал, нито пък съм се правил на експерт - просто споделих, че разцъквайки айфона на сина ми съм се убедил, че този телефон не е за мен.

А това за произношението на Xiaomi е повече от неубедително - този човек не само вицепрезидент да е бил, но и дори Президент на тази фирма - той не е китаец и не може да го каже като китайците. Отделен е въпроса, че дори и колегата, който повдигна тази тема призна колко безсмислена е тя, и е твърде показателно, че опираш точно до нея.

Това пък за критиката съвсем не е вярно, при градивна критика съм я приемал винаги. Нещо повече - по мое мнение от градивна критика човек има много повече полза, отколкото от някакви безсмислени и в повечето случаи лицемерни потупвания по рамото. Нещо повече - смея да твърдя, че съм и твърде самокритичен - последният пример е само няколко поста по-нагоре в тази тема.

Приятна вечер!

 

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък къде се месиш в чужди разговори - по-добре отдели от времето си да дадеш убедителен отговор на griizzly защо си си купил Х...:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина е безсмислено - в едно изречение с три думи да има три правописни грешки.

Правилно е:

Пичове, безсмислено е.

 

Иначе онова на английски е ОК, може би защото е пейстнато...:hilezh:

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чеки да взема да ти отговоря че и на мен ми писнА от теб:

Хората си купуват определени неща защото могат да си го позволят, за да им вършат работа и/или за престиж.

Примерно кривите телевизори са ненужни но въпрос на престиж. За производителя. Не за собственика.

 

Колкото по-скъпи стават смартофоните толкова по-престижна стока стават. И показват статуса на собственика. След смъртта на Верту се търси достойна алтернатива. Следващото поколение ще струва 3000 лв. Нещо като Биткойн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никсън, остави ги тия . Те нищо не разбират! Така се радвам, че има поне един мислещ човек в тази тема. Айфоните не струват и 20% от исканата цена. Вчера над 3 годишната ми шестица (винаги носена без кейс и протектор) си пукна дисплея след половин метрово падане на цимент. Това упражнение го е правила поне 50-60 пъти и така и не се научи да не пада. Крайно разочараван съм. То и логото им едно такова отхапано, поне да беше цяла ябълка... Супер смотана,тъпа, ограничена и неориентирана марка. 

 

 

П.П. Последното изречение някак небрежно ме подсеща за твоята личност.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да - напълно съм съгласен.

Между другото - моето мнение за скромната ми личност е същото, дори много по-зле.

Само че притежавам няколко качества, които ги няма в повечето от вас, а именно - самокритика и ежедневно самоусъвършенстване, благодарение на които вече надминавам някои от вас - имам предвид най-изостаналите, разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, grizzly said:

Чеки да взема да ти отговоря че и на мен ми писнА от теб:

Хората си купуват определени неща защото могат да си го позволят, за да им вършат работа и/или за престиж.

Примерно кривите телевизори са ненужни но въпрос на престиж. За производителя. Не за собственика.

 

Колкото по-скъпи стават смартофоните толкова по-престижна стока стават. И показват статуса на собственика. След смъртта на Верту се търси достойна алтернатива. Следващото поколение ще струва 3000 лв. Нещо като Биткойн.

Поздравявам те за смисления пост.

А го правя, защото подобни постове не са често явление в този форум.

И един съвет - в темата Apple iPhone не се отказвай да питаш Spunky защо си е купил Х - след десетина напомняния може и да ти даде някакъв смислен отговор...:hilezh:

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 minutes ago, Audi_FeN_1 said:

Аз  бих си купил Айфон Х само за да тормозя ники гайдата :hilezh:

Ха-ха,

 

Само че ако искаш наистина да ме тормозиш купи един и за мен...:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях влизал от няколко дни и какво да видя - старият нов герой отново е на линия. Бате, нищо лично, ама темата е много тегава, когато пишеш в нея. Тия 2-3 страници, които бях изпуснал ми се видяха хиляди :) И аз да ти го кажа - пишеш тъпни, ама много големи. 

По темата: п10-ката взе да ми омръзва и започвам да се оглеждам за нов :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А коя тема имаш предвид, бате?

Защото темата, по която си написал единственото си смислено изречение - последното, е друга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега, мой чуек, дребнав си и плахите ти опити да нахраниш някого за направения от него избор да ползва продуктите на епъл не водят до нищо друго, освен самият ти да бъдеш нахранен, а в съвсем обозримо бъдеще, подозирам и изхвърлен, и от тази тема. Приеми, че мненията ти с нищо, ама абсолютно нищо не допринасят за дискусията, напротив - хора губят време да се опитват да ти разяснят, че си чисто и просто трол :) Пробвай да пишеш за други неща, може да имаш по-голям успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме кефи каква дискусия се прави тук. Всяко мнение различно от въхваляване на Епъл е охулвано, има призиви за забрана за писане, изхвърляне и т.н. Отделно обвинения ,че еди кой си е трол. Смешно е. Трагедия. Ползвайте си Айфоните със здраве. Никой не ви завижда. Весели празници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да скролнеш 3 мнения по-нагоре, за да видиш какъв телефон ползвам :)

Просто мненията му наистина са откровен спам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата последните страници е станала верно тегава за четене и безинтересна. Дайте малко по същество. Има някакви интересни слухове за galaxy X, изцяло bezel-less дизайн и четец за отпечатък под екрана. Само слухове за сега де, но изглежда интересно.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слуховете са такива. Не трябва ли да е Галакси 9 обаче? Ако е реалност ще отвее всичко. Не че Галакси 8 серията не е най-доброто в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

1 hour ago, kostaIliev said:

Много ме кефи каква дискусия се прави тук. Всяко мнение различно от въхваляване на Епъл е охулвано, има призиви за забрана за писане, изхвърляне и т.н. Отделно обвинения ,че еди кой си е трол. Смешно е. Трагедия. Ползвайте си Айфоните със здраве. Никой не ви завижда. Весели празници.

:respekt:

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, goshevv said:

Пробвай да пишеш за други неща, може да имаш по-голям успех.

Отдавна съм пробвал, при това не съвсем без успех - разгледай техническите раздели например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, kostaIliev said:

Много ме кефи каква дискусия се прави тук. Всяко мнение различно от въхваляване на Епъл е охулвано, има призиви за забрана за писане, изхвърляне и т.н. Отделно обвинения ,че еди кой си е трол. Смешно е. Трагедия. Ползвайте си Айфоните със здраве. Никой не ви завижда. Весели празници.

 

Всъщност в даден момент имаше и интересни доводи за/против и от двата лагера, тва естествено до момента в който няколко юзъра на които единственият им контакт с ябълки се изразява в 10 минутно “разцъкване” достатъчно им да определят iPhone като боклук не почнаха да акат в темата, няма лошо да имаш позиция но е някси по-издържано ако имаш как да я защитиш с нещо различно от общи приказки....

 

Доста от хората които сме с айфон ползваме паралелно и андроид (нещо което не може да се каже за другият лагер) та сами можем да преценим дали сме се прецакали без някой форумен капацитет да се опитва да ни убеди че е така. Приказки от сорта на “зомбирани юзъри”, “купуват щото е модерен” може да са валидни в случаи че сме в 12 клас, ма очевидно не е така.....

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изразът "зомбирани юзъри" е твой патент, това за "модерните" не знам откъде е, а поне аз не съм забелязал някой да ви Обеждава в нещо.

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...