Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

Ако въпросът беше към мен - имал съм 5 или 6 броя :) Не съм казал лошо за тях, просто ми омръзват.

П.С. Пише се "High level" :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Just now, edinak said:

Така е. Ужасно бавни, грозни, тъпа ОС, не снимат хубаво, не се знае колко ядра има процесора и колко РАМ, почти няма разни "блек маркети" за да си "пазаруваш" на воля.. Въобще - прееб@ли сме се всички с ябълки. А да. Не им се сменя батерията, нямат слот за външна памет и качването на рингтон изисква " Hi level" компютърни умения. Мъка.

P.S. Само любопитствам - колко айфона си имал, или колко време си ползвал?

 

Пич, успокой се малко. Тъпнята за рингтона беше само един пример към Визи, кое ставало по-лесно при Хандроид.

Ти захапа куката и я отнесе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, sweep написа:

 

Пич, успокой се малко. Тъпнята за рингтона беше само един пример към Визи, кое ставало по-лесно при Хандроид.

Ти захапа куката и я отнесе...

Дишам дълбоко  и се успокоявам.Аз съм прост юзер и само се опитам да обобщя колко гадно е всичко при ябълките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледай постовете, няма някакви нападки, никой не генерализира нищо. Освен Спънки, който ползва телефона на бъдещето :hilezh:

"Гадно" е абстрактно понятие, за мен е малко "гадно" да ползвам айфоня, когато съм свикнал да си модерирам всичко в андроид.

От друга страна ако си свикнал със всичко в иос-а ще ти е "гадно" да хванеш андроид и да се чудиш, как да си спреш wifi-то.

 

Ползваме иос устройства, ядем тоблерони и ние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това замества айтунс , по въпроса с рингтоновете, има го по всички места излекувано

 

https://softorino.com/w2/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, zlobil написа:

Чувствам се бая преебан че не моа си цъкна Шушана за рингтон дейба :icon_cry:

 

Другият път като идвам НА Пловдив ще си взема компа, и ще седнем някъде на теферич (еденье, пиенье и тия четири неща), та да имаме 2-3 часа поне да я направим и да я качим някъде таз мома Шушана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много силна група айфонисти ... повЕрвАли си смешници, звучащи като платени тролове. Я да Ви питам някои неща:

 

- защо като си задавам event в календара, не ми излиза опция да му задам нотификейшън/алерт? Супер тъпо, трябва отделно да отвориш календара с events и там вече има такава опция????

- защо като пиша на български няма опция да ми показва "suggestions" и защо не се учи клавиатурата да ми подсказва често използвани думи/изречение? На инглич е ок, въпреки, че малко по-бавно схваща от андроид. Няколко често използвани фрази още не ги е запомнило ....

- как да направя да ми показва цифри на клавиатурата на най-горния ред?

- защо не ми групира нотификейшъните?

- как да разкарам с един суийп нотификейшън, който се появява, докато щракам по телефона, без да го прочета?

 

Също друга глупост на иос - когато някой ми звъни на заключен телефон, няма опция да му затворя на тъчскрийна. Това може да стане само с power бутона? Супер неинтуитивно и тъпо!

 

Почти всички дефолт настройки в иос са грешни - примерно вибрацията в silent mode по дефолт е включена - WTF?

 

отделно добре се вижда, че ако епъл Ви каже да се надупите, веднага си сваляте гащите и сте щастливи от това (по случая с лиспата на елементарна функционалност за смяна с къстъм рингтон - а странно за алармата може??????). Ми ако не ми харесват иконките? Пак се дупим, че по-красиви иконки няма. Ако не ме кефи как са структурирани? Пак се дупим, че така е правилната структура и всичко друго е грешно. Що не мога да си изключа wifi/bluetooth от контрол центъра за постоянно? Ми щото на епъл им трябва, грешно е да искаш да си я изключваш! Респект към епъл, гениЙ на инженерната мисъл :flehan: 

 

@Wizi ти с 6s ли си? Ако си със стара батерия, усещаш ли това забавяне, за което толкова се вдига шум в момента?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още в първата ти точка си се объркАл... надолу прехвърлих и видях още глупости, ама не ми обръщай внимание, защото аз съм "зле технически смешник" ;)

 

Едитвам - специално за теб създавам в календара да ми се напомня ежедневно, че си малко зле...

Alerta не го избрах... щото го няма ;)

d006cd470aade73d3de7413109ec3e96.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, HannoSLM said:

- как да направя да ми показва цифри на клавиатурата на най-горния ред?

- защо не ми групира нотификейшъните?

- как да разкарам с един суийп нотификейшън, който се появява, докато щракам по телефона, без да го прочета?

1. Доколкото зная, няма такава опция

2. Не ги групира по дифолт, стоят си отделно и е скрол брейкър

3.Суайп нагоре и се скрива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, redalex said:

 

Още в първата ти точка си се объркАл... надолу прехвърлих и видях още глупости, ама не ми обръщай внимание, защото аз съм "зле технически смешник" ;)

 

 

Едитвам - специално за теб създавам в календара да ми се напомня ежедневно, че си малко зле...

Alerta не го избрах... щото го няма ;)

d006cd470aade73d3de7413109ec3e96.jpg

Да видях го, мерси. За технически неграмотен човек поне си надблюдателен ;) много тъпо, че по дефолт няма алерт ...

 

37 minutes ago, Чебурашка said:

1. Доколкото зная, няма такава опция

2. Не ги групира по дифолт, стоят си отделно и е скрол брейкър

3.Суайп нагоре и се скрива

Мерси :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато не знаеш, не можеш, но все пак имаш мнение и не ти е неудобно да го споделяш...

f0b57f5cd9a98d662b69bce41cd62e04.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@martinich това не ми върши работа. Искам като тръгна да пиша често използвана фраза, да ми дава предложения за цели думи, а не както на теб, да те "учи" как се пише правилно. В настройките на клавиатурата има такава опция само за английската.

 

39 minutes ago, nickgaidarov said:

Едва ли ще го обърка, защото в случая суийп и суайп са синоними, т.е. да се "измете" нотификацията...:hilezh: 

хаха как го затапи ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха затапил ме бил... липсват ти супер основни познания (Боше, суийп и ейпъл...) ама си се вживял в ролята на съдник и батка разбирач, а както стана ясно - проблемът е изцяло в твоя ТВ :)

 

Както ти казах - не знаеш, не можеш, но за сметка на това плямпаш...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...