Jump to content

Цени на резервни части за Audi A3 8P


deox87

Recommended Posts

Не съм ги сменял още предстои ми да ги подменя,На шофьорската врата има вертикален процеп на уплътнението а на пасажерската е тръгнало и то просто от износване.. Подменям ги от ред причини естетични и като цяло не извършват за това което са предназначени.Когато затворя врата все едно затварям врата на Руска класика... За подмяната мисля че само се издърпват от леглата и се подменя, съвсем просто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задна чистачка : 8E9955425C . Оригинална от PORSHE inter auto Bg ( колегата от форума Porshe-varna ) - 26.42 лв. С доставката ми дойде около 30 левчета. Да допълня...Понеже на скоро имах заигравка с охлаждането по колата - термостат за 1.6 MPI , BGU - 82 лева. Сменях и задните амове ( Kayaba Exel-G ....намират се около 140 лева комплекта ) та заедно с тях и прахоуловителите - прашник 6 лв. бройката , ударен тампон 35 лв. бройката. Оригални на Ауди от Райно.

Редактирано от venomcorp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@venomcorp, като ти чета постовете, Райно е крайно време да ти издаде карта "Лоялен клиент".

И аз тогава да споделя:

- О-пръстен на прословутия " тройник" - от Порше Изток - 8,34 лева

- О-пръстена на G62, отново от Порше Изток - 2,37 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По каталожни цени би трябвало да е 23-24лв. Под 20 само с отстъпка или неоригинална. 

Нямам фактурата около себе си за да видя точно, но не я купих от БГ така или иначе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Публикувано (Редактирано)

Повдигач за задно ляво стъкло 282 (оригинално) лева. Доставчик Елит Кар
 Алтернативната версия е 110 лева.

Редактирано от deox87
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един сайт от който пазарувам крепежни елементи за колата вече съм вземал и съм доволен.
    http://www.avto.bim.bg/Krepeji-za-AUDI-A3-ot-2003-do-2008_m20t246.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз смених тези дни на 1,9 ТДИ, 105к.с.:

-комплект уплътнения за дюзите, общо 4 комплекта с отстъпка от евро 07-60лв. в Порше запад ми искаха 73 лева за един комплект

-гарнитура метална за основата на маслен филтър с отстъпка от евро 07-4лв.

-другите две гарнитури на масления филтър от Порше-20 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред голяма дилема съм. Инт ме като качеството от представителството на Audi и VW.  
 

В обикновен сервиз ми предлагат  външно - алтернативно  каре за 79 лева.
В  представителството на VW алтернативното каре ми излиза 136 ако не се лъжа(но някъде тази цена)
 

  Та въпроса ми е качеството на каретата едно и също ли е? От един контейнер ли идват частите и вече цената става различна от факта че се взимат от  различни сервизи ?
   
  Поинтересувах се за оригинално и цената му излиза на 500 лв 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди половин година смених външните карета(имах проблем само с едното, но ги смених комплект) с афтърмаркет алтернативи за около 70 лв/бр...няма драми, поне засега. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...