Jump to content

Занулен броячи след смяна на масло не отчита КМ и ДНИ....


im4sh

Recommended Posts

Здравейте, сменях филтри и масло на колата и след процедурата както ми беше казал един колега от форума си занулих "КМ" и "ДНИТЕ" до следващата смяна, но явно съм объркал нещо, защото не ми отчита нито "КМ", нито "ДНИ". Може ли някой да ми каже с каква комбинация от копчета да активирам броячите??? 

 

Мерси предварително!!! (:

 

 

post-84300-0-91298200-1415862106_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да използвам и аз темата да запитам нещо! Аз още не съм я правил тая процедура със зануляването - ясно ми е как се прави. Въпроса ми е: Като се занули, колко ще бъдат км до service - 15000, 16000, 20000, ......? Тази стойност може ли да се променя?

Редактирано от ivailo_slavov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може през ваг ком. освен ако не е настоено маслото на лонг лаив. тогава колата сама си изчислява кога трябва да се смени, по начина на каране и загряване на маслото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли жокер, от къде във ваг ком се променя?

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

километраж - адаптация- канали от 41 до 45 мисля че бяха. като ги отвориш то си пише всеки канал за какво е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги да ползвам темата на колегата. Аз след последната смяна си занулих брояча и сега вече съм минал над 500 км и не почва да отчита. Преди си ги отчиташе без проблем. Някакви идеи какво да направя, за да се появят. Пак ли да ги занулявам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако минеш първите 400 км, и после минеш още 200 или повече, ако провериш преди да си загасил - няма да ти покаже. Ако загасиш и после пак дадеш контакт - ще ти покаже новите км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може през ваг ком. освен ако не е настоено маслото на лонг лаив. тогава колата сама си изчислява кога трябва да се смени, по начина на каране и загряване на маслото.

Тошков мислиш ли че 2.0 170 коня Б7 си изчислява сам кога му е време за смяна ? 

Да го чакам ли  или да си го сменям на 15к км ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...