Jump to content

Имам дилема относно два телефона Samsung


Recommended Posts

Предстои смяна на телефона на младши..и реших да му взема S5 ,  но братовчед ми от който си купувам телефоните ме посъветва да погледна и Galaxy Alpha. Нямал лични впечаления от алфата...понеже бил нов на пазара.

Та дилемата е дали алфата или класиката S5 ....кво ше ме посъветвате

Ценово не играе ...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

S5 е флагмана, ФаФлАфата е някакво бледо копие на айфон.

ПП: Незнам дали скоро няма да излезе 6-цата.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

ПП: Незнам дали скоро няма да излезе 6-цата.

Нищо не се чува....а и ако излезе некоя блиндирана врата :hilezh: ....не , че са му малки ръцете , но все пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди път по красива е Алфата, но със слажи спецификации за андроид. Обратно при еС5-цата. Което ти е по важно по това избери. Аз бих избрал алфата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aлфата е с по-приятния дизайн и размери.

S5 пък е водоустойчив, ама ми идва грозен и голем.

 

Що не погледнеш HTC One и Xperia Z3 (compact) ? Недей робува на тея корейски цървули самсунг, дето са способни да унищожат всяка версия на андроид.

Особено хтц-то има голям успех , за разлика от S5...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще се целят в размера на 6-цата, а не в размера на нексуса. Ако младши е естет и харесва красивите неща, вземи му 6-ца, ако е "девелъпър" най голем меткай му една S5-ца.

ПП: Виж я тая алфа колко нелепо стои до оригинала oт Купертино.

Нексус 4, голям, или не функционален ви е?

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не погледнеш HTC One и Xperia Z3 (compact) ?

Защото си игра оня ден с 5-ца и му хареса доста ....не е ставало въпос за други марки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако младши е естет и харесва красивите неща,

Съдейки по гаджетата му е естет :hilezh: , но за телефоните му трябва да е бърз и незабиващ, че мамата си трака с чатовете....по 7-8 в едно

По добре е алфата.

Но само външно ...май ...а за него това не е важно

...не е показна натура

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E щом си е харесал едно, а ти му вземеш друго, няма да е много очарован, дори "другото" да е по-хубаво от първото :D

По-добре го накарай да си избере сам, щото глезените деца винаги си намират причина да се недоволни. :hilezh:

Или направо му взимай С5-цата дето е харесал... нищо че алфата е сто пъти по-красива :D

Редактирано от dhtj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземай му S5, при алфа ги няма основните предимства на хемероида - много хардуърен ресурс и слот за СД карта. 

E говна - http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6573&idPhone2=6033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като човек, ползващ андроид  от 5 години, мога да ти кажа, че S5 е по-добрият телефон. Той разочарова доста потребителите, но само защото хората очакваха да е значително по-добър от 4-ката. А това беше много трудна задача с оглед на това колко сполучлив модел беше с4. И все пак има по-добри характеристики от 4  и някои нови функции.След няколко месеца обаче излиза 6-цата и съответно цената ще падне доста. Ти прецени как да действаш.

Редактирано от 1948
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Аз съм с положителни впечатления от алфата, за сравнително малкото време, в което го разглеждах отблизо. Но пак остава едно усещане за недовършеност в дизайна, въпреки опитите на самсунг да изглежда като премиум устройство. Сони със Z серията и HTC с М8 са далееч напред като изработка. Ако се търси безпроблемност и бърза работа под андроид- LG Nexus 5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес няма да остане време, но след празниците ще отидем двамата и квото си хареса на място....

Така ще е най-добре според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще си харесва на място, нека да поогледа и ябълките... Около мен, който мина от Самсунг на Епъл мига на парцали и не може да повярва колко бърз и безпроблемен телефон е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....нека да поогледа и ябълките...

Нали се шегуваш?

Шанса да влезе ябълка у дома клони към нула...да не кажа минус нула

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S5 ми хареса на мен, амолед-а винаги за мен е по-добре за телефон от лцд-то, а водоустойчивостта и читавия гпс са бая предимство. Телефона е категорично по-евтино изглеждащ и може би по-грозен от С4 за мен, но машинката си работи много прилично, само от доста места се чува, че като накачиш доста приложения почвал да се мотка повече от конкурентите. Аз лично бих ползвал такъв, но имам ЛГ защото харесвам в пъти повече интерфейса и дизайн тип "всичкото дисплей" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S5 би трябвало да има по-сериозна поддръжка откъм ъпдейти. 

 

На мен би ми бил интересен и YotaPhone2 - различен и оригинален модел, без от това да страда функционалността му.

Може да го потърсиш и с автограф от Путин: http://www.mobile-review.com/review/yotaphone-2.shtml

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще си харесва на място, нека да поогледа и ябълките... .

+1 и аз бях залетел към флагман на самсунеК, докато не пипнах 6-цата.

Шанса да влезе ябълка у дома клони към нула...да не кажа минус нула

Не бъди тесногръда чичка, остави детето само да реши какво да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...