Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 7


sky

Recommended Posts

  • Отговори 1,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Днеска говорих с тоя дето ми претапицира airbag-a и волана и каза, че има 2 гръмнали до като ги е plug-вал негов колега без ключ на таблото. И от тогава винаги им сваля аку-тата. Като цяло не ми се иска да откачам батерията щото после трябва да найстройвам всичко от начало, джамове, ключове, мми, навита, телефони.. бла бла бла. Но пък и не ми се рискува тоя кенеф да ми се взриви в лицето, вече един ми се е отварял и само защото бях достатъчно далече нямах проблеми. Ама не искам да разбирам по от близко как става.. и после да го купувам. Видях, че в з vcds-а има опция да го спреш там кадето се кодират всички неща за airbag-овете.. и мисля да я пробвам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз един път разглобих да сложа трилъчев, един път за да сложа после темпомат и още един път май заради таблото щото така загрях, че всичко разглобих и как па не ми гръмна airbag-a ти от три дена прайш планинг :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод разхода, ето на права отсечка от около 20 км със спрян ЕГР

attachicon.gif2015-05-24 23.46.03.jpg

 

Това около 70-100 км/час.

 

Оправи си компютъра. Такъв разход не може да се постигне от Алеко като спускаш към София :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя двигател няма как да даде 4.4 освен ако:

 

1. Не си на празен ход

2. Не си го пуснал с парашут

3. Не слизаш от някоя планина на неутрална ама това не го правим защото не се омаслява скоростната кутия нали така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

3. Не слизаш от някоя планина на неутрална ама това не го правим защото не се омаслява скоростната кутия нали така :)

 

По-икономично е на скорост без газ. Тогава е 0. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4.4 по борд може, но на колонка - не :)

 

Съгласен съм. Това е с уговорката само прав участък, няма спускане, няма качване или са пренебрежимо малки, с едно изпреварване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

petio калибрациите на дюзите ти бяха преправяни много от предишния ти тунер, затова си имал такава огромна разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми стана ясно, още след тунека. Ма ходих и го питах какво става, а оня само вдигаше рамене и нищо не изплю :) ти ми обясни като хората и всичко си дойде на мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене разминаването по борд спрямо реалния разход е -6%.

Едно приятелче й прави нещо  :hilezh:

Редактирано от audi6644
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който е мераклия може да намери 5 км равен път (без наклон, не без дупки  :stupid: щото такъв нЕма), газ до 100 км/ч и включва темпомата и тогава гледа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...