Jump to content

Какви гуми за 18'' джанти?


dexter1

Recommended Posts

Аз не виждам логика в това решение.. не е беЕнВе на задно да го караш с такъв сетъп..  :nixweiss:

Иначе 3 мм не би трябвало да строшат колата.. най-малкото може да го компенсираш с налягането в гумите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 387
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Споко, аз вече 20х.км. съм с различни фланци- 10мм. предни и 14мм. задни  :biggthumpup:

Място за сръвнение с BMW няма. То при тях и сходимостта при спортното окачване е такова, че хвърляш по чифт гуми на сезон  :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха и за чий хуй ти е 275 отзад ? Нещо си объркал колата и марлката. Или ти е много мощна и се чудиш как да спънеш летящия дизел.. Или ти трябва гума на която да стъпиш за да си пипнеш антената на покрива?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мисля, но пък x5 е със такъв сетъп.

Това е щото на беенве им се разваля имиджа като карат с еднакъв размер отпред и отзад, не че има някакъв велик смисъл за 4х4 кола.. Пък и x-drive-а май работи доста по-различно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мисля, но пък x5 е със такъв сетъп.

При 17" и 18" предните и задните са еднакви. При 19"+ задните са по-широки. Фабрично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля, че бях докарал 3.5 кембър на едно Е36.

Различните размери фланци на предна и задна ос не бъркат по никакъв начин quattro-то. Сцеплението си остава същото.

Също да попитам дали е нормално разликата във завой със висока скорост между 18" и 16" джанти да е толкова голяма.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от zafirovp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какъв точно размер ще препоръчате за зимни гуми за 4ф седан 2.4 ръчка предно с sport suspention - 16 ще станат нали ? Търси се възможно по-мека возия ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По висок борд,по мека возия. 16-ки като возия ще са супер,но визуално малко мънички стоят,но щом производителя ги дава значи вс е ОК

SONY Xperia Z3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в момента с 225/55/16 M+S напомпани на 2.4 bar колата вози като лодка. За гумите след около две седмици проучване и ровене се спрях на Dunlop Winter Sport 5 и за сега се представят фантастично.

Редактирано от Tipp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.4 на предно го дават 205 гуми, ама това си е срам за тая кола. Аз мойта старата я карах с 225/55 и возеше приятно. Бих заложил на този размер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2,4 и отзад и отпред съм ги оставил и возията си е супер. За 205 гума мисля, че наистина ще бъде недостатъчна аз съм с 225/55/16 и да кажем ,че се ядва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз мисля че 225/55 ще е супер за зимата :) Благодаря за отговорите - значи съм бил на прав път. Сега само марка да избера и всичко ще е чук

Редактирано от noX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сложих 17 с лайн джанти 225/50/17,които боядисах графит и на сиво комби много добре се получи.Мислех че ще е ужасно грозно,а то стана доста добре.Возията е прилична.Лятото съм с 245/40/18.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да но човекът търси оптимално мека возия. Да със 16 не е както на 18-ки но и разликата Във возията е огромна и честно казано не е чак толкова зле на визия колкото го изкарва колегата Pagemakerboy за мен лично си стоят доста прилично пък и ако си ползва колата всеки ден постоянно за да си върши работа, а не да я води по кафета по тези разбити пътища направо са си прекрасни 16-те .

Редактирано от Tipp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся по-добра возия, защото както споменах съм с sport suspension. Наистина с 16-ки няма да е като кола за изложения, но по тия трапове в София смятам, че е задължително да се кара с по-висока гума, особено след няколко месеца като изпонинкат дупките като гъби навсякъде.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сложих 17 с лайн джанти 225/50/17,които боядисах графит и на сиво комби много добре се получи.Мислех че ще е ужасно грозно,а то стана доста добре.Возията е прилична.Лятото съм с 245/40/18.

При мен комбинацията летни\зимни е същата като при теб и според мен и возия и визия са доста добре!Мисля ,че 16-ките са супер единствено като цена в сравнение е 17-ка,друг + не виждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся по-добра возия, защото както споменах съм с sport suspension. Наистина с 16-ки няма да е като кола за изложения, но по тия трапове в София смятам, че е задължително да се кара с по-висока гума, особено след няколко месеца като изпонинкат дупките като гъби навсякъде.

 

С оригинално спортно окачване ли си? С 18-ки и оригинално спортно окачване си вози супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега със 16-те возията си е на Ауди лятото със 18-те си е направо дърводелска каруца особено в България по другите пътища в европа се ядват. Може би ако е със въздушно нещата със 18-те ще е доста различно. Чувал съм от колеги , че направо си на облак в сравнение с стандартното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...