Jump to content

Ауди А6 Ц5 2.5 тди Куатро 180 к.с.


jansata

Recommended Posts

Има си тема за срещи... Единствената идея, която виждам, е че форума го е срам от тоя мотор и не броят колите с НЕГО за истинско аВди :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 99
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

КОлко от Вас биха пак скочили на този Лъв... :)

На мен това ми е втория "душегуб"  :hilezh: . По времето когато карах първия във форума се носеше мълвата как тия коли ще изчезнат до година-две....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колеги имам един Въпрос, имам на огледалото за задно виждане един датчик от предната страна леко в страни някой знае ли какво е? И как се отпушва отдушник на резервоара ?

Редактирано от jansata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега предполагам си с хроматично (затъмняващо се) огледало за задно виждане. Ако е тъка този датчик отпред следи дали наоколо е светло ( ден ) или тъмно, също тъка в доната част на огледалото трябва също да има едно сензорче което да отчита светлина от фаровете на движешият се зад теб автомобил и да подаде ток към огледалото за да се затъмни.

Лесно можеш да провериш дали работи, даваш на контакт и си слагаш единия пръст на тоя датчик отпед, ако всичко е ОК огледалото трябва да започне да потъмнява.

Редактирано от Omega_a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега предполагам си с хроматично (затъмняващо се) огледало за задно виждане. Ако е тъка този датчик отпред следи дали наоколо е светло ( ден ) или тъмно, също тъка в доната част на огледалото трябва също да има едно сензорче което да отчита светлина от фаровете на движешият се зад теб автомобил и да подаде ток към огледалото за да се затъмни.

Лесно можеш да провериш дали работи, даваш на контакт и си слагаш единия пръст на тоя датчик отпед, ако всичко е ОК огледалото трябва да започне да потъмнява.

да колега и аз си го мисля това, НО си мисля дали не е за навигацията нещо като радар за камери.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, сензор за околната осветеност е и както ти каза колегата - можеш да го тестваш, като го запушиш с пръст (огледалото трябва леко да се затъмни). Моето оригиналното беше изтекло, купих си две различни втора употреба и нито едното не функционира...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

дали фърля масло на вала ... но за да видиш всички се махат капаците .. иначе не се разбира освен ако не трака много повече от колкото си трака :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

интересно !!! ми да ти кажа работи си нормално даже доста мазно. Ма и разхода ми дигна като чели, общо взето с един резервоар колко се минава при нормално каране??

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако ти се е качил разхода би трябвало някоя кобилица да е паднала понеже ти се променя газоразпределението и цилиндъра бачка наполовина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега зимата разход 11-13 е нормално,ако е по-нагоре не е лошо да чекнеш дебитомер,защото доколкото знам заради него се получава висок разход на гориво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не играе кой знае колко голяма роля тоя дебитомер за нафтовите печки че да качи 1-2 литра.като махнеш егр клапана нали се ошашква дебитомера показва по големи стойности но не съм чувал да вдига разход.да ме поправят хората който знаят със сигурност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влияние върху разхода оказва и температурният датчик на антифриза. ( този до ГНП-то)  Ако не са му коректни стойностите може ва вдигне разхода с 1 - 1,5л 

Редактирано от Omega_a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги звадих Оригиналния Диск за навигацията и не ми трябва. Има ли възможност да има диск за нея с БГ карти, или да се хакне диска и да му се сложи???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...