Jump to content

Задни амортесьори


atommm

Recommended Posts

Здравейте колеги.Едният ми заден амортесьор е изпуснал другия е тръгнал и той.При извънградско каране колата се клати и става нестабилна,освен това ми се вижда клекнала.Това от амортесьорите ли е или от пружините?Освен това искам да попитам за някаква по народна цена.Тук в моя град ми искат пари все едно ще я купувам пак. :hilezh: Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три пъти съм ги сменял. Третия път с Каяба. Засега е ОК. Виж в Косер. Имат и отстъпки, ако намериш някой за съдеиствие. Около 100 лева единия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагаш си SACHS за около 85лв./1бр. или търсиш някакви по-евтини алтернативи. Преди няколко месеца ми сложиха някакви полски на цена около 70бр. Отделно си взимаш прахоуловители и тампони за около 25лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагаш си SACHS за около 85лв./1бр. или търсиш някакви по-евтини алтернативи. Преди няколко месеца ми сложиха някакви полски на цена около 70бр. Отделно си взимаш прахоуловители и тампони за около 25лв.

То като ще дава 70 лв. за брой, по добре Белгийски- Монро да вземе, :)  с 2 г. гаранция са и почти винаги я надживяват .

Ама по добър вариант е Закс, който е само с 5 лв. по скъп .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсиш евтино има едни испански AL-KO бях с такива и аз лично не съм най очарован,но в твоя случай ще е добре, иначе SACHS или BOGE и няма да имаш ядове 4-5 г. Това говоря за BOGE от личен опит. Успех !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те излъжа купувал съм ги преди 4-5 години и мисля че задните бяха към 70 лв парчето, а предните с около 10-20 лв по-скъпи.

Като имай впредвид че а съм с окачване 1BE, води се спортно и незнам дали не са по-скъпи от обикновените. Дано съм помогнал :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То като ще дава 70 лв. за брой, по добре Белгийски- Монро 

 

Монро не са ли Френски?

 

sachs за стандартно окачване са около 100лв., ако имаш намерение да караш колата още дълго - дай тези 30-40лв. разлика да си караш спокойно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монро не са ли Френски?

 

 

Тя Белгия е близо до Франция, но до колкото знам, даже и представителство нямат във Франция .

Фирмата си е основана в Белгия, сега са собственост на  американската Тенеко, но и тя май няма  нищо във Франция, филиалите им за Европа са в Белгия и Германия .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пружините знам, че има. Но ако ги взимаш втора употреба ще са омекнали и ще паснат точно на малко по-лекото купе  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...