Jump to content

Recommended Posts

Освен че си маСтор батка карач на камИон си явно и някакво полубожество в работата ти с уникално сложната система за постване в този форум.......

 

Къде сме ние къде си ти. Левъл 1000+ си, признах те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 153
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Йес бе, сипа ли ни ?  :hilezh:  Върни се малко в началното училище да си оправиш правописа и тогава се фичкай колко си мощен карач и плащач. 

 

Не съм толко смешен ве, понеже както казваш нямам много финанси и си бях купил протеинче и все пак трябваше да го покажа някак си....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога брат,от мн години съм в германия и съм забравил български,от което нямам срам,а по принцип аз дадох пример за влекач с полу ремърке,аз съм пилот в германия,спирам да пиша и затварям темата,клагам си телефона н джоба и лек ден,успех на всички,съветвам ви да се поинтересувате за иновацийте в технологите в световен мащаб,има всесезонни гуми,повтарям за национални европейски пътища,не се правете на интересни да ми пишете за скандинавите,да живее българиа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великан :flehan:  пилот и тест изпитател, благодаря че ни просветли и ни удостои с присъствието си, хареса ми как написа БЪЛГАРИЯ !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да приемам забелжката,htc-ми има малки бутони,извинявам се за това,Георги Пънков се казвам и тестваме автомобили с система на бош,ще ти пратя и клибчета,не е нужно да ме иронизираш,не е възпетано,нека спрем с тези зяяждания,лек ден

О Боже,бях забравил какво значи българин,освен ирония и заяждане др няма,не брат пилот на 20 годишно ауди съм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това, дето го изписа, съм съгласен с едно изречение: че и Свети Георги да донесе гуми на някой който не може да кара, пак ще е опасен на пътя Това си е чистата истина!

Обаче след това...по- добре спри да пишеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат както викаш...ти и 30 години у Германия да стоиш пак шси Ганьо...щото от първият ти полуИдиотскИ коментар бълва злоба и агресия само...тъй че споко ич не си забравил що е българин! Ти го носиш брат! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръгнах от германия после през франция,стигнах до кале и сега съм в бирминган,тези всесезанни гуми са супер,ако трябваше да се съобразявам с различния климат,трябваше да смена два вида гуми,гумите на мишелин са страхотни,вие си ме плуйте колкото си искате,не съм бил злобен ако е така ме извинете всичките,аз съм професионален драъвър,за мен тези гуми са по хубаве от четири зимни втора употреба или само две нови,вие трябва да нагаждате колата към пътната настилка,аз съм разочарован от българските шофьори като цяло,пилене на гуми,ръчни,дрифт и тн.,един германец казваше,не разчитай на случайността а на човешкия фактор.

Престанете с обидите към мен,написаното се бърка с реалноста,не съм искал да обида никой,пак се изненявам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Пиочови"  благодарение на тази тема или по други причини... Няма гуми в Софето.

Търся си Аз днес, Диана, миана, Примекс, климекс, Медина  и не та не.

Ама какво правите, уж не били хубави всезонните  гуми ама йог всичко изкупено. 

Та чак от Пловдив съм поръчал 4бройки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не говоря за зимни гуми, а за точно определен модел и размер 205/55 16... ми няма ги при условие, че цената им е 160 лв.

Другият размер отива на 210лв. 195/55 16 . Странно разликата в цените 215/55 16 е ужас 334 лв без отстъпка или 257лв на гума  без монтаж и баланс....те се плащали отделно. Това цени в Примекс.  Луди ли са или на луд каскета носят :stupid:  та за 4 гуми ми обявиха цена от 1078лв плюс монтажа.... с отстъпката :nixweiss::flehan::stupid:

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гуми michelin crossclimate ги имат в два варианта,първият е от официялни претсавители на марката,може да ги видите в сайта на www.michelin.bg,дрегия е от магазини които те сами си ги внасят,имайте предвит,че тези гуми се правят в два завода,в първия вариант се произвеждат според европейската директива,завод в Италия,втория вариант се произвеждат за страни извън евройъския съюз,този завод се казва кормуран в Сърбия,просто гледайте къде са произведени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Crossclimate се произвежда в две страни,първия е за страни от европа юнион в Торино ,Италия,втория е в Пирот ,Сърбия за страни извън европеъския съюз,в сайта на ,michelin.bg има вс оторизерани дилъри на марката

Мисълта ми преди да купиш гумите виж маркировката в коя страна са произведени

Ако го купиш от официален дилър на мишлен ще си сигурен,че е произведен в Италия ,защото прекрасната държава е в европа юнион,ако си ги купиш от някой друг който не е официален представител на мишлен,той може да си ги внесе от Сърбия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И каква е разликата?? Все е Мишлен ако ще и в Дубай да е правен и на моя телефон на гърба пише че е плануван в Калифорния ма са го барнали у Китай....:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това исках да кажа,купи си една кока кола от белгия и една от българия-костинброд,ще видиш разликата каква е,ако нямаше разлика нямаше да има оторизирани дилъри на мишлен,все пак говорим за мишлен нали,гумите в сърбя са съобразени за държави с по нисък доход,само с една по евтина работна заплата не може да се избие разликата,вече и контрола от европеъския съюз е по стриктен,минават се задължителни тестове и тн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е,рейсовете на мерцедес за балканите се прави в турция,за читавите държави в полша,разликата е само 20 000 евро,доста хора са в неведение тук,направих грешка да се впиша в форума ви,отписвам се,нямам намерение да се доказвам,аз не знам вие къде гледате в кой е грешката,управляващите ли си виновни за общественото неведение не знам,аре чао от мен,приятни дискусии,пуснете некоя тема по евтино масло на кастрол,но сигурно не знаете ,пе има и менте от турция,все пак е българия,всичко може в нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...