Jump to content

Видове кожен салон?!?


r.s.m.f.

Recommended Posts

В събота мога да обиколя малко из Варна, въпреки че се съмнявам да попадна на нещо качествено. Дълбоко рекаро ли тършиш точно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, но без да го видя на живо няма как да стане, до сега гледах поне 7-8 салона и разликата между снимките и на живо е отчайваща. Иначе търся обикновен, в рекарото само едната кълка ми се събира :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

196 см. 105 кг. съм и аз не съм малък :) нищо не ми пречи да разгледам, нито ще ми коства много време, нито много усилия. Ако има нещо което си заслужава вниманието ще пиша, а ако не -пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със салон от Allroad на седан,разликата е във двата буфера при задната седалка и ао задните кори имат щори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо момче ще дойдеш :D

147,5 кг. след сутрешно с..не :hilezh:

196 см. 105 кг. съм и аз не съм малък :) нищо не ми пречи да разгледам, нито ще ми коства много време, нито много усилия. Ако има нещо което си заслужава вниманието ще пиша, а ако не -пак.

Дори и да има няма как да се грабна до Варна за салон, освен ако не го подаряват :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз искам да попитам с какво си поддържате кожените салони?

В жегата минавам с намокрен с топла вода парцал(микрофибърна кърпа) и изчаквам да изсъхне ако влагата не се е изпарила веднага. СЛед това минавам с някакво мляко за кожа(на сегашното не му помня марката). Оставям да си попие добре. Това се прави в жегата, защото порите на кожата тогава се разширяват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам препаратите на Mafra - хидратиращ и крем-подхранващ. Прилична цена и стигат за година. А относно 1000-та лв. Това е единственото нещо, което реално мога да видя в тази кола, предвид 9000 лв наляти в "душегуб" от 99г. :)

post-80225-0-69289000-1433180615_thumb.j

post-80225-0-13642800-1433180700_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 1000лв ще си смените всички ремъци и ролки бе, колеги  :hilezh:

хахаха има нещо вярно :) даже и ще останат за някоя бира ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам препаратите на Mafra - хидратиращ и крем-подхранващ. Прилична цена и стигат за година. А относно 1000-та лв. Това е единственото нещо, което реално мога да видя в тази кола, предвид 9000 лв наляти в "душегуб" от 99г. :)

Много хубав салон колега.Като решиш да продаваш колата мога да ти го купя :eusa_angel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз търся малкото рекаро в добро състояние,като съм навит на всякакви разновидности.Смятам да го правя кожа и алкантара.Май ще е най-добре да го намеря кожено в черно и само на предните да добавя алкантара.Ако някой нещо има да свирка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...