Jump to content

Конкретна обява за A4 B6 Quattro


Recommended Posts

Здравейте колеги. Как ви се струва цената за тази кола с тея екстри и състоянието и ?

От няколко месеца следя обявите и чакам да изпадне нещо по-запазено.

Ако има някой колега от Габрово да хвърли едно око няма да е лошо :)

Евентуално ако отида на място какво да трябва да гледам и слушам?

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11431976310340492&slink=9vdebg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай я тая бяла лястовица докато не са я отнесли.

Много рядко се намира ПД с куатро и толкова високо оборудване. И салона е готин, и джантите са перфектните, и RNS си има... няма кво повече да искаш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И километрите са по две или по две и половина, ама то това е ясно предварително. Поне се вижда от ключовете, че единият е доста ползван, а другият не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е много хубава, само волана не се връзва.

Мен лично, четирилъчевия волан, ме кефи много повече от трилъчевия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sline-ът е само външен кат'че ли.

 

Това кръгче -черното до навигацията какво е?

Иначе за тия пари и каквото се вижда по снимките е приятна колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навито е слагано.... Много километри над обявените.Мен лично това много ме дразни,и няма начин да се занимавам.Иначе като кола е била готина някога.Много ми се вижда крив задния мост.Не знам да не е от снимките :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sline-ът е само външен кат'че ли.

 

Това кръгче -черното до навигацията какво е?

Иначе за тия пари и каквото се вижда по снимките е приятна колата.

S-line няма никакъв. :)

Това кръгче би трябвало да е "заключването на волана".

Километрите са доста и според мен. Волана ми се струва малко "нов". Отпред вдясно има леко разминаване при капака и калника, което може и нищо да не значи.

Наистина е бяла лястовица тази кола и като цяло не е лоша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и мен ми се видя странен S line то даже и броните не са с цвета на купето...

Или това няма значение??

Редактирано от Misho 82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много стегната изглежда. Всички 1.9тди на пазара са били на 150к километра ама 2007-2008 :). Всички А4 и А6 ми изглеждат някак разместени от пред - калници, капак и фарове в 99% от случаите не съвпадат, което не е проблем, ако е леко блъсната без криви греди. Колата като изпълнение много ми харесва. Чак се чудя едни такива 17'' джанти на ауди дали да не прасна на А6цата :). Ако я вземеш и искаш готини 16-ки джанти оригинални пиши :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично, четирилъчевия волан, ме кефи много повече от трилъчевия :)

Волани се сменят..като и салони и навигации..тук говорим дали колата си заслужава да се гледа и купува, а не на кой какъв волан му харесва

 

Здравейте колеги. Как ви се струва цената за тази кола с тея екстри и състоянието и ?

От няколко месеца следя обявите и чакам да изпадне нещо по-запазено.

Ако има някой колега от Габрово да хвърли едно око няма да е лошо :)

Евентуално ако отида на място какво да трябва да гледам и слушам?

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11431976310340492&slink=9vdebg

 

Колега тая Б6-ца за 1.9 модификацията е фрашкана с екстри..отиваш, гледаш, караш 30 мин и после слагате ВАГ-КОМ и ако няма набити грешки и фрапантни звуци я вземаш и си ти. Колата наистина е бяла лястовица и за тея пари..куатро..джанти хубави..RNS-E, ..салона този за мен е най-добрата комбинация..няма какво да се чудиш ами пали гуменката и отивай да гледаш, че тая кола няма да се заседи в обявите

Редактирано от bonevstiliyan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познат е ходил, счупена жабка, удар във вратата и отпред дясно. Като цяло има забележки, но е доста рядка кола.

 

Е да бе ама ако е направена, като хората какъв е проблема, че е удряна..въпроса е да не трябва да се преправя след майстора, който я е правил, защото на снимките хваща око...а това което предлага от към оборудване си е много добре..не че няма RNS-E-та по 500 лв. ама все пак друго си е да си е там..дори и без диска както е в случая, но това е болежка за 50 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...