Jump to content

Всякакви въпроси за A6 4F - част 8


kainy

Recommended Posts

Няма смисъл да си създаваш допълнително главоболие. Не си заслужава да ти спрат колата от движение 600-ка за recovery още толкова за глоба от там трябва да отстраниш проблема и тогава да минеш на специална комисия за емисиите която е 300-400£ някъде. И като теглиш чертата са си £1500 само глоби и комисията не включва работата и частите . Отделно влизаш в системата и си трън в очите. Затова такива коли не ги търсят а пият една студена вода и отиват да търсят друга. А съответната кола или заминава на търг след месец и половина или на вторични. Затова казвам всеки има глава на раменете си и сам решава. Да шанса е 50/50 но аз лично няма £6000 излишни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Имам 1 литър масло ZF lifeguard 6 и няма какво да го правя.Не е ли по-добре да източа един литър старо и да долея 1 литър ново.Тъкмо да стане малко по-прясно ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е въпрос, който и мен ме терзае, но след десетина случая тук, във форума, за които съм чел, все нещо се е оплескало точно след смяната на маслото в автомата, когато е направена безпричинно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 1 литър масло ZF lifeguard 6 и няма какво да го правя.Не е ли по-добре да източа един литър старо и да долея 1 литър ново.Тъкмо да стане малко по-прясно ?

Напълно безмислена операция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Адаптира" имаш предвид. Не малко хора (включително и аз) сме правили адаптация и в комплект със ъпдейт - определено има разлика в положителна насока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да си е слагал от LED плафоните на номера отзад ? защото аз сега смених един изгорял лед с друг и де оказва, че новия който взех е с много ниска консумация и сега двата сумарно не правят и 150 милиампера. И ествствено нон-стоп набива грешка за изгоряла кеушка....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 лева са оригиналните завиваш и караш, китайските боклуци синеят, светят по-силно от колкото трябва и тн цигания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да си е слагал от LED плафоните на номера отзад ? защото аз сега смених един изгорял лед с друг и де оказва, че новия който взех е с много ниска консумация и сега двата сумарно не правят и 150 милиампера. И ествствено нон-стоп набива грешка за изгоряла кеушка....

Аз. 42 лв. за комплект и няма грешки. Супер свети.

Редактирано от petio_venkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една миниатюрна пукнатина на предното стъкло вдясно срещу пасажерското място. Плюс още няколко мини шуплички от камъчета по 1мм, ама от тях не ме е страх.

Около 4-5 мм е тази голямата и по видима, не е тръгнала на никъде, ама ме е страх, че зимата може да стане проблем. Стъклото не е оригиналното на колата, но си има сензор за дъжд и е в същия цвят като останалите - зеленикав.

Колата има каско към Армеец и преди не е описвано като щета или забележка при оглед, не е имало нищо.

Наскоро при прехвърлянето на колата и съответно прехвърлянето на каското

я снимаха пак от армеец и на документа за прехвърляне на каското написаха "без щети" (пукнатината вече иначе си я имаше).

 

Какво ще ме посъветвате - да карам така или да пробвам да завеждам щета и какви пари биха платили - каското е на 17000.

Не бих искал доверен сервиз, защото не знам там какъв джам ще сложат, а имам и сензор за дъжд...предпочитам кеш и аз да си доплатя някъде за хубаво стъкло...

 

И какво би се случило, ако при подновяване на каското застрахователя го види, а аз не съм го завеждал като щета преди това? Ако вземат да го отбележат след няколко месеца като свърши каското и се поднови и после стане пукнатина през целия джам? В голяма дилема съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен от това ме е страх, обаче не върви да го заведа като щета и после само да го залепя, плюс това нямам абсолютно никаква идея къде (в София примерно някъде правят ли го качествено)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...