Jump to content

Имам с си вече Ауди А3 1.9 TDI


Saggitarius

Recommended Posts

Преди да съм починала от "висок адреналин", искам да се похваля, че след тримесечна епопея си взех Ауди А3 1.9 TDI, 99 г., две врати, тъмно синя. Внос е от Италия и имам малки забележки по външния вид, но това да ми е проблема. Иначе е голям змей и ми идва да си ударя задника в тавана от кеф... :hilezh::hilezh::hilezh::D:D:D:wall::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 125
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да не издъниш покрива само или внимавай да не отнесеш шибидака. :hilezh:

Честито. :hilezh:

Колата багажник има ли? А каса с бира събира ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не издъниш покрива само или внимавай да не отнесеш шибидака. :hilezh:

Честито. :hilezh:

Колата багажник има ли? А каса с бира събира ли?

... и повечко събира. Вътре мога да нагъна поне двама препили бира фенове на Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! И честито! Сервиз да не посещаваш освен за консумативи!

Хиляди безаварийни километри! :hilezh::hilezh:

PS. Некъде прочетох ли за каса бира..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке, честито и безаварийно каране. :hilezh::hilezh::hilezh:

Имам няколко съвета към теб.

1. Смени си по-най бързия начин маслото, желателно е с промивка преди това. Мога да ти съдействам за отстъпка на Motul и Kroon Oil(холандско, но отговаря на всички спецификации, както и за филтри Champion.

2. Обърни се към Стефан (SUMISTA) защото той каза, че обикновено климатиците на "италианките" са с изтеглен фреон и системата е запълнена с някакъв временен заместител. Това му е професията. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Със здраве да си я караш,малък разход да ти дава,млн километри да й навъртиш!

Па ако не проблем за тебе можеш и снимки да й пуснеш да я видиме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Със здраве да си я караш,малък разход да ти дава,млн километри да й навъртиш!

Па ако не проблем за тебе можеш и снимки да й пуснеш да я видиме!

Не съм се сещала даже за снимки, но мисля да се появя на 17.12. Никога не съм идвала на тези сбирки и ще ми е интересно.

Колежке, честито и безаварийно каране. :hilezh::hilezh::hilezh:

Имам няколко съвета към теб.

1. Смени си по-най бързия начин маслото, желателно е с промивка преди това. Мога да ти съдействам за отстъпка на Motul и Kroon Oil(холандско, но отговаря на всички спецификации, както и за филтри Champion.

2. Обърни се към Стефан (SUMISTA) защото той каза, че обикновено климатиците на "италианките" са с изтеглен фреон и системата е запълнена с някакъв временен заместител. Това му е професията. :hilezh:

Да знам, че трябва да се обслужи колата. Помогнете - къде в София може да се свърши това безболезнено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знам, че трябва да се обслужи колата. Помогнете - къде в София може да се свърши това безболезнено.
Пиши кой район ти е удобен през деня и колегите ще те посъветват. Какво смяташ да сменяш. Има и други благинки за нас. :hilezh:

Ако ми имаш доверие само ми дай кода на двигателя - в големи талон горе по средата точка (Р.5).

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ако ми имаш доверие само ми дай кода на двигателя - в големи талон горе по средата точка (Р.5).

A КОКО е от хората, на които наистина може да се има доверие, златен човек (и златен приятел:hilezh::hilezh::hilezh:

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши кой район ти е удобен през деня и колегите ще те посъветват. Какво смяташ да сменяш. Има и други благинки за нас. :hilezh:

Ако ми имаш доверие само ми дай кода на двигателя - в големи талон горе по средата точка (Р.5).

Ще сменя всичко, което е необходимо. Иначе и офиса и дома с в центъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и повечко събира. Вътре мога да нагъна поне двама препили бира фенове на Ауди.

Не подценявай размерите на препилите с бира фенове :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колежке,все така да те радва колата!

Схванаха ми се рацете от стискане палци за теб и твойта кола :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колежке,все така да те радва колата!

Схванаха ми се рацете от стискане палци за теб и твойта кола ;)

е благодаря, знаех че без твоите палци няма да стане ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конгречулейшънс, к'вото и да значи това. Към всичко добавено от колегите искам да ти препоръчам да обичаш колата си, за да те обича и тя. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

да ти е честита, много безаварийни километри и да ти се отплаща само с добро :hilezh:<_<

п.с. на следващата среща вземи пак сестра си че не успях да се запозная с нея при Buzzi и още ме е яд :rolleyes::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е А3ката и със здраве да си я ползваш! <_< пожелания за по-редки посещения на сервиза мисля че са излишни- все пак говорим за Ауди :rolleyes: и все пак,милиони безаварийни километри да изкараш! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ти е честита, много безаварийни километри и да ти се отплаща само с добро :puke::)

п.с. на следващата среща вземи пак сестра си че не успях да се запозная с нея при Buzzi и още ме е яд :D;)

еми приятно ми е :D, казвам се Вяра ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооооо...... и се регистрирахме дори, браво!!! :) Айде и на теб скоро една А3-ка да не се сърдиш :puke: Аз съм Нико :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооооо...... и се регистрирахме дори, браво!!! :D Айде и на теб скоро една А3-ка да не се сърдиш :) Аз съм Нико ;)

хм леко със сестрата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...