Jump to content

Накладки - оригинални или менте?


Kn0cK3r

Recommended Posts

http://olx.bg/ad/predni-nakladki-ferodo-fdb1407-audi-a6-allroad-ID5bRQO.html#3fc35a9cbc

Здравейте, колеги! Какво мислите за тези накладки? Според вас има ли нещо съмнително?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако намериш оригинални textar ще останеш доволен. А6-та дойде с такива оригиналдЬ и спираше като балканче на баир. Сега съм с trw би трябвало да не са менте, от оторизиран сервиз са. Пак си спира, ама е като камИк по нанадолнище :hilezh:

Sent from my HTC One S using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро слагахме текстар на една а-шестица и  на едната накладка се отлепи феродото...иначе преди години съм карал с такива и бях много доволен :stupid: От друга страна за тази цена не пречи да ги пробваш..

Редактирано от Pachito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За текстар от къде могат да се вземат читави ? Ауто+ ?

Или някой ако може да предложи друга марка, но да са меки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TRW са меки, цапат джантите, не спират зле.

Ако попаднеш на менте ще са като каучук - нямат износване, нито спиране

Sent from my HTC One S using Tapatalk

Редактирано от Krisko_A6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с ТРВ на Олроуд,спират добре,но предните много свирят,основно като позагреят и се натиска лекичко спирачката-свирят като на жигула ковано феродо. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За текстар от къде могат да се вземат читави ? Ауто+ ?

Или някой ако може да предложи друга марка, но да са меки?

От v&d auto.Вносител са на Текстар.От там си взех дискове и накладки преди няколко месеца.Спират прекрасно,без никакви звуци да издават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ще ги търся. За скърцането не помага ли смазване в областита на контакт (натиск) на супортите с накладките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Дне се оборудвах, накладки TRW Cotec и дискове Ferodo. След изпичането на диска ще мога да направя някакво сравнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

И аз съм с АТЕ отпред пауер диск( нарязани ) маркучи течност всичко на ате, и съм много доволен 20к км. Голфа като го купих беше с някви измислени дискове и накладки Бьолк беше страшно чудо тресеше виеше, майсторите даже викаха лагер ти е заминал, смених дискове и накладки с Ате и всичко заспа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ''нормално ''каране АТЕ И TEXTAR са екстра ,карах и с TRW ,но много бързо ги прегрявах ,опекоха се здраво и станаха като спортни накладки(държаха само след като ги загрея здраво,иначе никакво спиране)

 

Като купих  колата беше сTEXTAR и спираше екстра ,но бързо заминаха,въпреки че бяха нови.

 

Сега съм с АТЕ и както казах ,за нормално каране са идеални,но и те след 2-3 здрави спирания с по-висока скорост и вече са аут,скоро пак идва време за смяна и вече не знам какво да слагам,може би  някое ЕBC

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...