Jump to content

Някой гледал ли е ей тоз буджак.....


Recommended Posts

  • Отговори 179
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Толкова ли е тайно или може да се сподели?

И пак питам-само за ауди ли е услугата?

Иначе на място е ясно.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел който има достъп до системата и ми прави услуга. Иначе си струва пари и то мисля не са 10-20лв. Моя човек може да види всичко от ВАГ, за други коли нямам идея кой, как и за колко ги върши тия работи...

Понеже нямам никва идея от вагком, кво траа се гледа за тия коли? Предполагам не е неква страшна философия и мога да вляза в час ако си купя? Не говоря за нормалните грешки по модули и т.н. Мисълта ми е нещо специфично?

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Като стана дума за проверка на сервизна история, преди време съм плащал 15 доларес на vin.su да ми извадят наличните данни до последното сервизиране при дилъра. Швейцарските коли имат доста подробно инфо, както може да се досетите, при италианските коли не е точно така  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел който има достъп до системата и ми прави услуга. Иначе си струва пари и то мисля не са 10-20лв. Моя човек може да види всичко от ВАГ, за други коли нямам идея кой, как и за колко ги върши тия работи...

Понеже нямам никва идея от вагком, кво траа се гледа за тия коли? Предполагам не е неква страшна философия и мога да вляза в час ако си купя? Не говоря за нормалните грешки по модули и т.н. Мисълта ми е нещо специфично?

Пускаш един глобал скан и ти сканира всички модули, в който модул има грешка се вижда от самолет защото грешките се оцветяват в червено.

Може и да се разберат разни неща от живите данни ама това вече едва ли можеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Температура на маслото на кутията мисля трябва да се гледа под товар колко е, друго нямам идея.... Иначе колега от форума предложи да дойде с мен, понеже имал ваг, а и има същата кола, та ще огледаме с него квото можем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, мисля, че говори за Ямболската, НЕ не си заслужава, лично мнение, ако уважаваш себе си и ще даваш пари, качи се на нещо до 200 000 или около 200 000, нагоре вече, а най вече 400 000 + километра мисля не си заслужава на никаква цена, освен подарък....... За това ли бачкаш, да караш кола на 400 000 + километра била тя и Ауди А8 или Мередес S - класа... според мен отговора е НЕ...

 

Хаха, после що масово търговците връщали километражи. :hilezh: 200 000 за А8 на 9 години е мираж. :biggthumpup::flipoff:

Редактирано от Pagemakerboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся фейс 2005 нaгоре.... Инaче изглеждa добре.

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да намеря сайтове на представителства на ауди в германия? Ако имат някоя каручка като за мен да разгледам? Или то си ги има в мобиле?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат и в България... ама нещо са преоценени http://www.dasweltauto.bg/

 

Ето и германското, http://vtp.volkswagen.de/vwdeb/i/s|9,AA|10,AAAS,AAAT|92,B|1300,U/l|10,1,STAT_FIRSTCLASS,U/controller.do#/s|9,AA|10,AAAS,AAAT|92,B|1300,U

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е некви хитри го играете.

Поразходете се из дилърите по немция и 90% от колите ,ако ги намерите после в мобиле или ауто....  ще ви черпя . Те разчитат на форумни нинджи да им купуват колите.

Хубавите коли си се продават за вътрешен пазар без проблем от представителите на дилърите с гаранция проверени и т.н..

Колите който се виждат в мобиле да речем са тези леко позастоялите и там им цъкат пари 

 

Кажи коя кола по конкретно от 4те те интервсува ,защото са си описали главно екстрите една от тях и пише какво е сменявано в последната инспекция

Редактирано от Iven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1вата е американска, батьов ;) има мигачи на лайсните на предната броня, най-вероятно и табло в мили.....както и други "екстри", като прескачане на радиостанциите с четни честоти и квадратен заден намбър ....сигурно и други неща, са не се сещам.Ако зимаш такава, трее да е мнннного на оферта.

Иначе влизаш в translate.google.com и плесваш текста на швабски, даваш да превежда на бг и горе долу ти става ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен си струва само 2рата и то само при положение, че газта не е на повече от 30-40к.

Не мога да запомня всичко , квото е написал продавача , но с сигурност е в час с колата и знае какво продава, мисля, че беше помолил за контакти само по тел..

Убава е колата.....поне за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-та километража е в км ,номера е нормален ,това с радиото с VCDS се променя без драми , на по старите е по тягаво с радиото.

По скоро колата си е за Европа 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газта не ме вълнува на колко км е. Аз си имам газ от старата кола... Интересува ме пише ли нещо по интересно за самите коли, кво им е правено, кой по ред собственик, имат ли история и т.н. ДоФтор, слагам ги в превода, ама то е все едно мангал да ти говори на български, че и по зле... Ако пращат вин по рикуест ше е супер, трябва да ги пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...