Jump to content

Някой гледал ли е ей тоз буджак.....


Recommended Posts

За 2рата, предната броня е сменена с оригинална от С8 модел 2009 с дневни светлини, 20 цолови джанти са с драскотини, стрували са 4000,газовата работи без проблем, без да светят чекове или нещо подобно, слагана е преди 2,5г с сервизна книжка, но не е написал преди колко км, редовно е обслужвана в сервизи и всичко е отбелязано в книжката, като до 100к е била сервизирана в Ауди, няма кейлес, соларен покрив с възможност да охлажда или топли , виздушното може да ти фо настрои както искаш, сега е биша в сервиз за смяна на филтри, свещи, лагер на главина, накладки и нещо по картерната вентилация, бобини някави и нещо по окачването.колата е на непушач и е регистрирана все още, а тавана е алкантара.

Не е написал кой поред собтвеник е в момента. Казва, че между 8-10€ му струва на 100км , газта тук е 60-70 цента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 179
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Май не си чел темата, тия коли ще му дойдат на 40 бона до БГ.

Аз съм чел темата,но всичко хубаво струва пари.Нали се сещаш,че нещо запазено и на малко Км няма да е евтино.Както виждаш явно и собственика на темата леко полеко го разбира и започва да търси в друг ценови списък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много добре знам че хубаво и евтино няма , ама ти сещаш ли се при ясно написан бюджет 25-30к. лева ти да предлагаш 40+к лева коли, виж ако Митьо дигне бюджета вече предложенията ще са актуални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над 30 няма да дам квото и да стане. Говорим за покупна стойност, не за регистрации и т.н. Не знам кое съм почнал да разбирам, не ми се влиза в излишни обяснения, но да кажем че много добре знам за парите които искам да дам, какво може да се вземе, както от тук, така и от чужбина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой, които е тествал повече може ли да каже, освен потенциалните ремонти, усеща ли се по поведението на д3-ките нещо когато са на 400++?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над 30 няма да дам квото и да стане. Говорим за покупна стойност, не за регистрации и т.н. Не знам кое съм почнал да разбирам, не ми се влиза в излишни обяснения, но да кажем че много добре знам за парите които искам да дам, какво може да се вземе, както от тук, така и от чужбина!

Ми пали и ела да се разОдиш из Германция...за 15 000 все ще намериш нещо свястно
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих да гледам тая софийската с черната решетка. Боядисван капак( с гъза си), предна броня, заден десен калник, множество деруги по цялата кола, малки но ги има! Отдалеч изглежда лачена, наскоро е полирана. Вътре е ок, даже доста запазена като салон, но някой от копчетата по шофьорската врата са поизлюпени, също леко, но се вижда. Педала на спирачката е изтъркан точно в средата до гладко, на газта е ок! Всичко работи на пръв поглед, окачване, клими и т.н запали я студена, работи добре, не трака, не тресе, не се вижда масло никъде... Повози ме, като че ли доста повече бучи отколкото очаквах, поне не съм се возил в такава досега, горе долу като Алпината ми... Клекнах отдолу всичкото гърнета са там уж, ама не мога да видя хубаво на земята. Автомата сменя ок, като я сръчка не рита, не сеца, каза че е сменил всички филтри масла, дебиломер, горивна помпа, имал фактури. Като казах че ще си я проверя в ауди, вика не е на тия км, ама нз на колко е... Била от австрия... Чакам моя с вина да ми обяви едни поне 350к на око, да видим колко ще са... Колата не е зле, но е доста надценена, естествено каза ми че некав от шумен днеска идвал да я взима, можело да нямам късмет хехехехе....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата е 6 литра, второто е милионник....

Моя човек се обади......преди година колата е била на 430к...хехеххехехе....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.cars.bg/c1324603

Обсъждана е.Колегата иска по нова тази е 2003г

Ходих да я гледам за мен но MMI въобще не работеше. Била е черна Личи си на места как е пребоядисвана. ...  B&O е слагано допълнително. Както и целяи Фейслифт.

 

http://www.mobile.bg/11442411886180167

Пълен боклук. Ходих и нея да гледам.Отвън  отвратителна, Вътре също захабена много , ACC -не работи, Окачването свети др. и не гледах, и за 10 К не бих я взел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата е 6 литра, второто е милионник....

Моя човек се обади......преди година колата е била на 430к...хехеххехехе....

Ами да му я купува...оня от Шумен..!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно!

Все повече нещата отиват из чужденеция да се разходя, Алеко да намери Талянка или да изскочи некое форумно бижу за което си струва да си дам парите....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% съм за кола от чужбина избирана лично о теб.Само като гледам какви коли се обсъждат,и не мога да повярвам,че някои ги купува.А тия двете горните бялата,и черния мат направо са без коментар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вярно на снимки изглежда голяма свежарка. Ако имаш възможност виж я възможно най-скоро, че ако е читава не вярвам да се задържи дълго на пазара !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как пък видяхте нещо от тия снимки не ми е ясно... Аз понеже при моите огледи останах с много противоречиви впечатления ще попитам пак, колко трудно е да познаеш милионника само с тест без да е необходима справка за пробега? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая последната в карса е на 25.899 и съм сигурен, че съм я виждал преди мнооого време да се продава. Има нещо съмнително в цялата работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдaвнa е нa пaзaрa, aмa ценaтa беше повече от колкото си мисля че струвa. С новaтa ценa, aко е нa под 300К може и дa се зaмисля.

Особенно след вчерaшнaтa дето гледaх, не мисля, че aко колaтa е изрядно потдържaнa може дa се рaзбере милионник сaмо от кaрaне. Кaто поведение беше супер, a е нa поне 430К....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо конкретно за ремонтни дейности, напълно преработена в С8 и отвътре, некви модове по ЕКУ и сменена кутия от нЕкъв 380 коньов мотор. ..а грила е от W12

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и софт на окачването, за да клекне толкова най-вероятно?

Предишната е много лачена, оди да я видиш, Митя ;)

На тая само кюнците са много селс, иначе е супер визия!Цветът на салона обаче не е хубав. На предишната и трябва само по-хубавия волан :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая с швейцарските табли с какво може да грабне човек, освен с отчаянието му, че няма нормални 8-ци бензин на пазара...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...