Jump to content

A6 4f 4.2 335к.с


Recommended Posts

Понеже един приятел си търси нещо такова и се оглеждаме и навън,та въпроса е:аз ли съм тъп или в момента в цяла Европа няма за продажба НИТО ЕДНО 4ф,комби,ръчка със 335к.с. мотора(за газ)???Дори няма претенции за навигация и кожа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,има го варианта със ръчка,лично съм гледал в МАРТИАУТО София 4ф-ка с точно тази конфигурация и пълен набор екстри за 16999лв,даже беше регистрирана.Отделно си дават,че има такава кола:https://bg.autodata24.com/audi/a6/a6-avant-4fc6/42-i-v8-40v-quattro-335-hp/details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сега видях мобилето в немско

За 335кс няма ръчка

А на тия от аутодата не им вярвам за нищо

От Ауди го дават само автомат,че е и не знам какво сте гледали,но е било садено явно

http://www.audi.de/etc/medialib/ngw/product/used_cars/a6/pdf/a6avc5.Par.0009.File.pdf/2008_08_a6av_c5_42quattro.pdf

Когато се предлага и ръчка и автомат в ПДФ файла има данни и за двете

За справка 3.0тди

http://www.audi.de/etc/medialib/ngw/product/used_cars/a6/pdf/a6c5.Par.0053.File.pdf/2004_12_a6_c5_30tdiquattro.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ги гледах по едно време в немското мобиле, ръчка не съм срещал. Почти съм сигурен че не се предлага “заводски”. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак казвам,лично аз видях такава кола.Дали е садена не знам,но аутодата си е доста коректен сайт,поне според мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Аз също се усъмних за ръчката като видях първото мнение в темата, но според auto.ru слагат такава в 335 кс мотора от 2004 до 2006 година, а също и в 350 кс версията от 2006 до 2008.  :nixweiss:

Другаде в нета пък излиза следната информация: The Audi A6 4.2 FSI is available exclusively as a quattro model with six-speed tiptronic.

По- скоро това ще е опция за някои екзотични пазари, не за европейския.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, в ЕТКА-та излиза само автоматик типтроник за 4.2 бенз.

Ръчки има за 2.4 и 3.2 бенз.

Редактирано от trackersoft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично съм гледал в МАРТИАУТО София 4ф-ка с точно тази конфигурация и пълен набор екстри за 16999лв,даже беше регистрирана.

 

Ако помниш от септември имаше лс за тази кола,която аз тогава отскочих да погледна.По спомен обаче беше автомат и цената беше друга 18 900 на табела с каско накуп,ГТП,ГО,платен данък и винетка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази ли беше в мартиауто,значи се бъркам с автокъщите.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...