Jump to content

МОЩНОСТ на АУДИ 90 Coupe


SASHKOS

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам Ауди 90 Купе 2.0 16V   140hp .

Двигателя е DOHC,имам следния проблем,двигателя няма нужната мощност на бензин и на газ,смятам да вкарам колата в бокса,но незнам какво да кажа на майсторите за това и на какво да наблегнат най много за да я "отпушат" :)

Дайте съвет какво да правя???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, двигaтеля не е DOHC, а се казва АСЕ. Освен това, че няма мощност има ли други проблеми? Може да кажеш на майсторите да ти видят центровката като начало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на двигателя отгоре с гравирани букви пише DOHC,но може и ACE да е...та колата за 140 коня върви все едно е 90...проблемите които ги има са с газовото..обикновено газово е,от 10 първоначални паления 2 от 10 ще запали от първия път,по принцип пали от втория път,но с зор въртене въртене на двигателя и накрая пали...но това е на газ,на бензин няма проблем,но вървенето не е това което трябва да е ....

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на двигателя отгоре с гравирани букви пише DOHC

DOHC - Double Over Head Camshaft или казано на бългрски два горни разпределителни вала.Както каза Коко центровка,свещи като за начало.От друга страна,ако ти ще казваш на майсторите какво да правят,по-добре въобще недей да ходиш при тях.И без това механичната инжекция е доста капризна и в ръцете на майстор,който не знае какво да прави стават чудеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно за това се консултирах с вас,дали да им казвам от къде да започват да пипат или да им кажа  - "върнете 140-те коня на колата" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не знаеш какъв е маторя....ще им кажеш на хората какво да правят?!?!

Не се обиждай....ама така го разбрах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Провери в тези теми дали имаш сходни проблеми.

PS:Проблемът от свещите ли беше?

 

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво пречи и едно куатро да се бодне! :hilezh: Айде, че имам убаФ тръц за продаване!

Че какво пречи и едно куатро да се бодне! :hilezh: Айде, че имам убаФ тръц за продаване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как се бодва куатрото? :D Замислям се да си сменя колата с куатро, но никак не ми се разделя с нея и ако има шанс да се преправи бих го направил. Има много за рязане и преправяне и ми се струва малко мисията невъзможна :nixweiss:

А как се бодва куатрото? :D Замислям се да си сменя колата с куатро, но никак не ми се разделя с нея и ако има шанс да се преправи бих го направил. Има много за рязане и преправяне и ми се струва малко мисията невъзможна :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.06.2016 г. at 1:00, Митака написа:

Че какво пречи и едно куатро да се бодне!

Нали се сещаш как се боде театрото в В3. Режеш колата на 4 и редиш пъзела

Ще връщаш АВТ-то ли?

Куатрото имах предвид. От андроид не може да се редактира коментар, а той неприятно променя непознатите думи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То наистина, че си е театро монтирането на куатро при б3/купе! Ама мерак като има всичко става.

Абт-то нЕма шанс да го върна, отдавна някой му се радва на безпроблемната работа, малка мощност и неприличен разход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...