Jump to content

Мнение за обяви А4 b5


Recommended Posts

Здравейте колеги. Може ли по едно мнение за тези коли. Коя според вас е по-удачният избор?

http://www.mobile.bg/11443272946933723

http://www.mobile.bg/11455171206775626

http://www.cars.bg/c1420982

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата с това белене на лака  ... ще се окаже скъпо за оправяне. Ръждивата газова бутилка и начина поставяне са кошмарни. Но иначе е най-информативна като обява. В този ценови клас иска търсене и гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никоя от трите дори не бих я гледал - камоли да купя.

Пълни тоталки ... по-добре за тия пари се ориентирай към други марки колега.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За толкова пари - толкова! За мен №2 въпреки кривата броня. С пазарлък може да идеш и по евтино.

Ако е дошла сама в снега до там става!

Редактирано от Бат Сашо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш, гледаш и трите,  и която ти хареса и има по-малко неща за правене по мотора, нея взимаш. За тези пари, избора е нищожен. А нов внос, си е направо чист късмет, ако я прибереш на ход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари толкова и само за няколко месеца ще наринеш още толкова по тях и после се почват темите във форума колко са чупливи Аудитата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кви свободни съчинения пишете, и вие не знаете....
За последните година и нещо съм купил няколко коли около 2к лева и всичките карат без проблеми сума километри.
Две Б5-ци с 1.9 на над половин милион километра, на едната - нищо, обслужване и мина почти 80к км преди да я продам за същите пари.
Сегашната Б5ца - консумативи и Н75 клапан, карам я вече почти година, 35-40к км. 
Един крайслер вояджер, регистриран и всичко платено с газ за 1500 лева, да вози работници - кара се като за последно, имаше за правене гърне и тампони отпред.
Как ги преценихте тия коли колко са здрави по снимки? Че са грозни - грозни са, ама т'ва няма общо с това колко са поддържани технически. И моя кош е брутално грозен без детайл, дето да не е за боя и се кара като двутактова моторетка през 50% от времето. Отдолу е перфектен, без грам тропане където и да е по окачване, без ръжда. Поддържа се перфектно. Да дойде някой форумен гадател да ми обясни как чеп за зеле не става от него и в следващите няколко месеца ще го платя още веднъж, 'щото реалната му пазарна цена е 2к лева.
По-сериозно, че ставате смешни с тия крайни заключения...
Варианта да го платиш още веднъж тоя кош е да го закараш в Порше след като си го купил с превръзка на очите и тапи в ушите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е там ще береш ядове. Аз купих фейсов душегуб с проблем в кутията на два пъти по ниска цена от посочената. +1000 за кутия пак се връзва. В момента има около мен адр в перфектно състояние на 1600 лв. Цените не са само такива каквито ги гледате в мобиле. В карс изпадат по палави оферти от заблудени индивиди. А пък без обява са най-сладки.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от becinko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре тогава. Ква друга кола бихте препоръчали да гледам до 2500лв. Ауди 100, Пасат 3... ?

Предвид обявите, които си постнал предполагам търсиш комби, според мен от ВАГ групата А4 е най-подходящият избор за тези пари, просто ще се наложи малко повече търсене и търпение да излезе читава кола за тези пари....

 

Ако искаш да е нещо по-ново за тези пари бих ти препоръчал Lancia Lybra, ако ти харесва на външен вид, колата е много добра, като изработка и качество е може би най-добрата Ланчиа, има и много икономични и здрави комън рейл дизели. Окачването отпред е с 1 носач на страна. От към оборудване си имат всичко необходимо, дори Босе, нави, Tv сензори за дъжд и т.н.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари толкова и само за няколко месеца ще наринеш още толкова по тях и после се почват темите във форума колко са чупливи Аудитата.

Друго си е викаш да се изръсиш 5 бона за 20 годишен кош и да набиеш пак толкова пари.

 

.....

Който знае и разбира какво иска да си купи - го прави.

То който знае и разбира ще вземе добра кола за под 3000 в тоя клас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е викаш да се изръсиш 5 бона за 20 годишен кош и да набиеш пак толкова пари.

Ако намериш такъв пращай го да му дам мойта, ще почерпя. Има гняс, диференциал, турбина и е сива.  :hilezh:

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...