Jump to content

Recommended Posts

Определено тапата работи доста по-бързо и като цяло форума, ма може би има още какво да се желае? Сега поне се ядва и разцъквам тапата с кеф, а преди днес ми идеше да засиля телефона в земята.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара

При мен в Тапа-та секцията Subscribed на практика не се актуализира. Нито ми илиза в кои subscribe-нати форуми има нови мнения, нито темите се подреждат според това къде е последната активност.

Адрес на коментара
Преди 16 часа, petio_venkov написа:

Влизам в "последвано съдържание" и се опитвам да подредя абонаментите си по дата на последно написано мнение. Донякъде успях като натиснах бутон: "маркирай форума като прочетен". Наредиха се по последно написано мнение, но ми липсват теми, в които е писано буквално преди минути.

Пример: Последното дадено мнение и тема в "последваното ми съдържание" е отпреди повече от 40 мин., а получавам писма в пощата за нови мнения, опреди 2-3 мин. Отварям ги от пощата, влизам във форума, след което отивам на "последвано съдържание" и, ни мненията ги има, ни темите в които са писани! Най-новото ми известие е за въпросната тема отпреди повече от 40 мин.?!

Почти същата ситуация е с известията (иконата с камбаната) - удрям върху нея и отново са подредени по някакъв неизвестен ред, но не и по дата на получаване...

Влязох в "непрочетено съдържание" и си създадох име на нов поток. Презаредих страницата и...нито името на новия поток го имаше, нито настройките, които бях направил преди това, бяха отразени?!

Някакво решение?

Адрес на коментара
8 hours ago, Raino said:

В темата ми за частите виждам, че имам нов отговор отстрани в полето, но като я отворя въпросният отговор и пост го няма.

Аз това виждам като последно мнение в темата:

Адрес на коментара
1 hour ago, petio_venkov said:

Влязох в "непрочетено съдържание" и си създадох име на нов поток. Презаредих страницата и...нито името на новия поток го имаше, нито настройките, които бях направил преди това, бяха отразени?!

Някакво решение?

При мен работи, току що го пробвах.

 

 

25 minutes ago, Raino said:

Точно така, но отвори темата и виж дали реално го виждаш като пост ?

0C0HMMwDMMwDHOlDS038p3Aga78A9FyDMMwDMMwz

Адрес на коментара

Да. Успях да създам поток ;)

А нещо по тези въпроси?

Влизам в "последвано съдържание" и се опитвам да подредя абонаментите си по дата на последно написано мнение. Липсват теми, в които е писано буквално преди минути.

Пример: Последното дадено мнение и тема в "последваното ми съдържание" е отпреди повече от 40 мин., а получавам писма в пощата за нови мнения, опреди 2-3 мин. Отварям ги от пощата, влизам във форума, след което отивам на "последвано съдържание" и, ни мненията ги има, ни темите в които са писани! Най-новото ми известие е за въпросната тема отпреди повече от 40 мин.?!

Почти същата ситуация е с известията (иконата с камбаната) - удрям върху нея и отново са подредени по някакъв неизвестен ред, но не и по дата на получаване...

Адрес на коментара
On 13.03.2016 г. at 10:35 AM, yavor20v said:

А, явно вече и не слива две непосредствено едно след друго съобщения.... евала

Слива ги вече, оправено.

8 minutes ago, petio_venkov said:

Да. Успях да създам поток ;)

А нещо по тези въпроси?

 

Пробвай с друг браузер. При мен бачкат.

Адрес на коментара
30 minutes ago, Raino said:

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

При мен работи и под сафари и през тапаталк

Смени на десктоп версия.

 

 

image.png

image.png

20 minutes ago, ole said:
Нов отговор в тапата се праща по 5 минути на бърз нет.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

 

Дали ? Не.
Около 30 секунди на Edge.

Tapatalk-a е последна версия, ако има драми с него, няма как да ги оправим ние. Работа на разработчиците на софтуера е.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Преди 21 часа, Wizi написа:

Моля още някой да потвърди това.

Принципно настройката е настроена до 10 теми да може да се повдигат в рамките на 24 ч от последното мнение в темата или последното повдигане (което настъпи първо).

И при мен проблема е на лице. Мога да повдигна само една тема, при което брояча на бутона за ъпване на всички останали теми започва да отброява 24 часа

Адрес на коментара

След редакция в мнение и запаметяване, редакцията не излиза. Пробвах два пъти...

За тапата не знам дали тук да пиша, но като влезнеш в тема не те пуска на последното непрочетено, както беше преди.

Адрес на коментара
Преди 2 часа, HITMAN написа:

Дали ? Не.
Около 30 секунди на Edge.

Tapatalk-a е последна версия, ако има драми с него, няма как да ги оправим ние. Работа на разработчиците на софтуера е.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Разбира се, че не са 5 минути, но и 30 ми се виждат адски много, някой друг да сподели дали и при него е така и/или при други форуми?

Адрес на коментара
1 hour ago, yavor20v said:

Нямам промяна, последно мнение 06.03 тема Кой филм гледахте последно, 331 страница

(пример)

При мен последното е от преди 3 часа, пробвах от телефон и компютър.

Адрес на коментара
преди 17 минути, Audi_RS* написа:

След редакция в мнение и запаметяване, редакцията не излиза. Пробвах два пъти...

За тапата не знам дали тук да пиша, но като влезнеш в тема не те пуска на последното непрочетено, както беше преди.

 

Къде точно кликаш за да отидеш на последното мнение? 

Адрес на коментара

Преди беше по-удобно сякаш.. да не се цели точката или звездичката, а където и да е като се отвори тема да е на последно прочетено мнение, все пак едва ли power user го интересува началото на всяка тема по подразбиране.

Адрес на коментара

Принципно преди като влизах в темата си отиваше на последното или на последното непрочетено - за тапата говоря. Сега като вляза в темата и ме пуска в началото. Например някой ако ме е цитирал в тема, като цъкна на нотифая и не ме пуска на мнението, на което са ме е цитирали а в началото на цялата тема.

Адрес на коментара

Мисля, че може да се цъкне и в дясно на датата в която последно е отговорено - също ще препрати на последното непрочетено мнение.

 

Относно това как функционира Тапа-та не мога да коментирам. Това си е цяла отделна система, без възможност да коригираме или променяме каквото и да е било по нея. Предишната ни версия на плъгина гаранция е бил много стари всички нововъведения най-вероятно са седели и са ни чакали, а не са в резултат на ъпдейт на платформата ни.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...