Jump to content

Recommended Posts

Преди 1 час, Wizi написа:

Относно това как функционира Тапа-та не мога да коментирам. Това си е цяла отделна система, без възможност да коригираме или променяме каквото и да е било по нея. Предишната ни версия на плъгина гаранция е бил много стари всички нововъведения най-вероятно са седели и са ни чакали, а не са в резултат на ъпдейт на платформата ни.

 

Идеята, на всичките ни оплаквания с форума и тапата, е че най-вероятно хардуера, а не на софта на тапаталк е проблема. Не може да се обеснява, че е нормално да се чака 30сек да се публикива мнение през апп-а.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Преди 7 часа, Митака написа:

И при мен проблема е на лице. Мога да повдигна само една тема, при което брояча на бутона за ъпване на всички останали теми започва да отброява 24 часа

+1
 

Иначе едно мнение ми се поства към 2-3 мин.
 

Адрес на коментара
На March 14, 2016 at 8:59, Wizi написа:

Мдам, адски мудно и дразнещо е поведението на форума въпреки, че всички процеси по конвертирането приключиха още в края на миналата седмица. Желанието ти за повече дисково пространство за прикачени файлове е все по-близко до реалността предвид необходимостта от нов сървър.... Обмисляме опции в момента.

 

Ето защо......... ^^^^^

 

 

Преди 5 часа, ole написа:

Идеята, на всичките ни оплаквания с форума и тапата, е че най-вероятно хардуера, а не на софта на тапаталк е проблема. Не може да се обеснява, че е нормално да се чака 30сек да се публикива мнение през апп-а.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

 

Възможно е. Ние не "обесняваме", а сме сигурни, че хардуерът ни е архаичен и е належащо да се смени. Факт обаче е, че а) далеч не са нужни 30 секунди за публикуване на мнение през Тапа-та, б) това не е перманентно явление, а само ако е истински натоварено, в) наблюдава се преди всичко в Тапа-та, а не в самия форум. Мкей?

Адрес на коментара

Не вярвам да съм единствен...

Влизам в "последвано съдържание" и се опитвам да подредя абонаментите си по дата на последно написано мнение. Липсват теми, в които е писано буквално преди минути.

Пример: Последното дадено мнение и тема в "последваното ми съдържание" е отпреди повече от 40 мин., а получавам писма в пощата за нови мнения, опреди 2-3 мин. Отварям ги от пощата, влизам във форума, след което отивам на "последвано съдържание" и, ни мненията ги има, ни темите в които са писани! Най-новото ми известие е за въпросната тема отпреди повече от 40 мин.?!

Почти същата ситуация е с известията (иконата с камбаната) - удрям върху нея и отново са подредени по някакъв неизвестен ред, но не и по дата на получаване...а няма вариант да си ги подредя

 

Тук имам няколко известия с часове назад, а има мнения в няколко теми отпреди броени минути?!

2.png

На тази снимка се вижда, че изобщо я няма темата в която пиша в момента и има дадени отговори днес (няколко на брой). Пробвано е с Хром и Мозила - сейм шит!

1.png

Редактирано от petio_venkov
Адрес на коментара

Можеше да отвориш търсачката и да видиш какво може.

 

Това което няма да видиш обаче е че пак не търси думи с под 4 букви като АЦЕ, АБТ, ASR, ABS, и т.н.

Адрес на коментара

И аз не вярвам, че тапа-та изведнъж се е бъгнала, точно след ъпдейт на форума.Дано нещата с нея се пооправят, че е кофти да се чака докато зареди или рефрешне.

Адрес на коментара

Който е искал тапа сега да се бръкне за нов сървър. Не мога да разбера защо трябват две системи за едно нещо ама да ви е шаренко и модерно. Те го , те. Сега се влачи като костенурка ама па е шарено до безобразие.

Адрес на коментара
преди 46 минути, grizzly написа:

Можеше да отвориш търсачката и да видиш какво може.

 

Това което няма да видиш обаче е че пак не търси думи с под 4 букви като АЦЕ, АБТ, ASR, ABS, и т.н.

 

Aко е адресирано до мен, отворих и разцъках търсачката. В началната страница аз не можах да намеря вариант в кой форум да ми търси. 

 

По метода на alexvan става. Благодаря

Адрес на коментара

Може ли да се добави бутон "нагоре" или стрелка или каквото там е възможно, както имаше в предишната версия, че така да се скролва е доста досадно. Дори се сещам, че в по-предната версия бутона го имаше в долния десен ъгъл на всяко мнение.

Адрес на коментара
On 15.03.2016 г. at 2:57 PM, Raino said:
On 15.03.2016 г. at 2:57 PM, Raino said:

Как се смена на десктоп версия ?

Как се смена на десктоп версия ?

Отиди най-долу на Theme.

Адрес на коментара
On 15.03.2016 г. at 3:03 PM, genttogsg said:

Аз влизам предимно от тапата и е мъка голяма.С други форуми проблеми нямам.

 

On 15.03.2016 г. at 4:29 PM, ole said:

Идеята, на всичките ни оплаквания с форума и тапата, е че най-вероятно хардуера, а не на софта на тапаталк е проблема. Не може да се обеснява, че е нормално да се чака 30сек да се публикива мнение през апп-а.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

 

On 15.03.2016 г. at 6:38 PM, alexvan said:

+1
 

Иначе едно мнение ми се поства към 2-3 мин.
 

 

Преинсталирах Tapatalk Addon-a.

Дано да има подобрение.

13 hours ago, grizzly said:

Можеше да отвориш търсачката и да видиш какво може.

 

Това което няма да видиш обаче е че пак не търси думи с под 4 букви като АЦЕ, АБТ, ASR, ABS, и т.н.

Мисля, че ти го бях обяснявал един път.

Ограничението за 4-ри символа е на ниво DataBase. В момента не е добра идея да го пускаме на 3.

 

On 16.03.2016 г. at 7:11 AM, yavor20v said:

При мен не е..... И все още не е

и от телефон, и от компютър

 

On 16.03.2016 г. at 9:36 AM, AsK said:

Аз имам същия проблем, като на Явор, с темата за "Гуми от Диана ООД". 

 

 

 

 

 

 

Хмм, ок, ще отворя тикет да погледнат от Invision.

12 hours ago, Митака said:

Може ли да се добави бутон "нагоре" или стрелка или каквото там е възможно, както имаше в предишната версия, че така да се скролва е доста досадно. Дори се сещам, че в по-предната версия бутона го имаше в долния десен ъгъл на всяко мнение.

Добавен, долу в дясно.

Адрес на коментара

"оправено" :) Проблемът е в това, че преводът е "This %s" като директно заменя %s със Тема или Форум, тоест няма отделно превод за двете и за това изглежда малко аматьорско... 

Адрес на коментара
On 15.03.2016 г. at 10:03 PM, petio_venkov said:

Не вярвам да съм единствен...

Влизам в "последвано съдържание" и се опитвам да подредя абонаментите си по дата на последно написано мнение. Липсват теми, в които е писано буквално преди минути.

Пример: Последното дадено мнение и тема в "последваното ми съдържание" е отпреди повече от 40 мин., а получавам писма в пощата за нови мнения, опреди 2-3 мин. Отварям ги от пощата, влизам във форума, след което отивам на "последвано съдържание" и, ни мненията ги има, ни темите в които са писани! Най-новото ми известие е за въпросната тема отпреди повече от 40 мин.?!

Почти същата ситуация е с известията (иконата с камбаната) - удрям върху нея и отново са подредени по някакъв неизвестен ред, но не и по дата на получаване...а няма вариант да си ги подредя

 

Тук имам няколко известия с часове назад, а има мнения в няколко теми отпреди броени минути?!

 

На тази снимка се вижда, че изобщо я няма темата в която пиша в момента и има дадени отговори днес (няколко на брой). Пробвано е с Хром и Мозила - сейм шит!

 

 

Търся проблема, като има резултат, ще пиша.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...