Jump to content

Audi 3.0i,искам да си купя


Recommended Posts

Бихте ли ми погнали искам да си купя ауди 3,0бензин да ми кажете добра кола ли е,какви проблеми създава и всичко необходимо което трябва да знам за този двигател избрал съм 2коли,уж еднакви пък цените са 1-та 8000 другата 6500 http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11460127485326576&slink=diuunh и другата http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11460392672901436&slink=diuunh

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти изкара уникална логика за цените и еднаквите модели... Между тези двете приликата е, че са Б6-ци. Първата е изключително добре оборудвана, аз скоро не бях виждал тук да се продава Б6 с s-line вън и вътре. Плюс това е по-запазена, поне на снимки. Другата ще е доста зле на живо, поне интериора. Аз не бих я гледал. Ако следвам логиката ти за еднаквите модели и гониш само ниска цена, отиди я виж.

За проблеми, някой колега каращ такава ще ти помогне.

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая първата е 50нюанса сиво отдясната страна.

С отвратителен за поддръжка бял салон.

Иначе има газ и наистина рядко се среща Б6 с С-лайн вътре/вън

Иначе има вече тонове изписано за 3.0 мотора

търси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега вече втора кола показваш на тоя салон.

Да кажа и аз-колите са само швейцарки,понякога излизат добри екземпляри,моята е такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, 2 автомобила съм вземал от тях, доволен останах. От време на време ги следя и видях че са вкарали каквото се търси в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах одеве и се бъгна форума :(

Колонки,кори и таван трябва да са черни.

Отделно липсват споменатите вече прагове С-лайн

Не е ясно дали ,но трябва да има и щампа на седалките С-лайн

В БГ всяка втора кола вече е С-лайн ,а одеве направих справка в немското мобиле и 3.0 4х4 имаше около 40-50 обяви и само 4-5 бяха С-лайн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щампи има салона на Б7, и като цяло е малко по-различен от този на Б6. При Б7 има кожа точно под подглавника, където е и щампата. При Б6 там има плат, кожата е само по бордовете на седалките, както е на колата от линка.

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, ls1914 написа:

Цитиране на предходно мнение! 

 

Ти добре гарантираш ама ... тоя момент момент от обявата "с всички екстри за модела" ще кажеш за чий го пишеш като е малко далеко от истината ?

 

п.с. Иначе да поимва екстри, но определено няма всички естри за модела.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това ли е най-важното за една кола на 10-15 години, дали е С-лайн и дали има всички екстри.

Че нещо акцента все върху това се слага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди 6 часа, P_PETKOV написа:

 

Ти добре гарантираш ама ... тоя момент момент от обявата "с всички екстри за модела" ще кажеш за чий го пишеш като е малко далеко от истината ?

 

п.с. Иначе да поимва екстри, но определено няма всички естри за модела.

Колега аз наблягам на състоянието на колата, и да ти си прав няма душ и нокторезачка в нея.Пуснах кола с цел сравнение с другите изброени.

Редактирано от ls1914
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, ls1914 said:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11458206339158596&slink=dls847

Колата е моя и гарантирам за нея.

 

а в Европа дали има еквивалент? Може би е произведена една единствена а4ка с 3.0 двигател и ти си я купил? Кое е уникалното?

 

Толкова па помпозно да се изказваш е направо смешно. Като видя обява за средностатистически кокошарник, описана по тоя начин, директно я подминавам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HannoSLM написа:

 

а в Европа дали има еквивалент? Може би е произведена една единствена а4ка с 3.0 двигател и ти си я купил? Кое е уникалното?

 

Толкова па помпозно да се изказваш е направо смешно. Като видя обява за средностатистически кокошарник, описана по тоя начин, директно я подминавам ...

Може би и в Европа няма ! Като ги гледам какви кокошарници купуват хора ,само да е евтино!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...