Jump to content

Покупка на Ауди А8 3.7 2003г


Recommended Posts

Не знам да ви кажа,а и вие сте прави. На Пасата никога не бих купил втора ръка гуми ама и там ме е яд като два пъти заради една дупка сменям предните гуми с нови при една заминала. Сега си имам втори комплект за задни, но е с различно износване и реално не бих ги сложил. На такова Ауди моля ви обяснете ми какъв точно е проблема да се купят едни Нокиан 2014 ДОТ със 7 мм грайфер и да се кара с тях? Тази кола ще ми е втора и няма да ми е приоритетна и няма да си возя семейството в нея. Просто ми е стара мечта голям мечок на АУди бензинов с газ или без и голяма кубатура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем, просто е на ''гол гъз чифте пищови'', ако ти можеш да живееш по този начин със себе си - давай, няма сила, която да те спре. Въпросът е, че тоя тип компромиси почнат ли - нямат спиране, следващата стъпка е да шлайфаш дискове и да ковеш накладки, обикновено тия неща излизат през носа с крайно неприятен край....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изядохте го човека, може пък да стои пред тях и само да и се радва, или пък да си круизва с 40 км/ч, и ръката отвън до бара и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато една кола почне да ти тежи финансово, някак изчезва комфорта и лукса като усещане.При 15к свободни за кола по-добре да се реализира схема как парите  да работят за теб и да правят пари. После въпросът с колата е лесно решим и няма да тежи, а ще вози мазно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дофтор бая пара излизат оптегачите. От 2400 до към 1850 зависи какви отстъпки се ползват.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Оттам имаш вериги, семеринги, гарнитури, капачки и т н работа на майстора ... при всички случаи 2.5- 3к . Аз сменях и всички ремъци ролки филтри масла та няма да казвам цифри че ще има припаднали. Обаче колата е обслужена за поне 100к напред.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/23/2016 at 1:48 PM, mityo said:

Обаче колата е обслужена за поне 100к напред.

 

Това докато не пръдне левия модул за дясната седалка управляващ налягането на резервната гума......не се заричай кое колко ще изкара. Това че имаш пари да и посрещаш масрафа няма лошо но това със 100 хии само бензин/газ няма как да се случи. Освен ако не ги изплескаш за 2 години например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа не се заричам в нищо, аз за мотора имах предвид. Макар че и там още не е всичко перфектно че трааа се позанимаем малко с картерната вентилация и тия прословутия клапи за маслото.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Fitil4o написа:

Мите като остайм Кеф,цена нема...

Къв му е смисъла на тоо мотор дет арчи 25 граЦко?

бате, точно ти не задавай тоо въпрос, щото като те контрирам със същия за 10те тона стругове, фрези, аргоне, електрожене и крЪпели по двора, ше дадеш заето :hilezh:

Смисълът е в тва, че е висок клас кола, която е супер комфортна, вече на прилична цена и доставя кеф.

Покупка като всички други, нищо по-различно....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееее с бутонките ;)

Търсех логиката ве тигри :)

 

От моята си камбанария един мотор с обслужване от 5 К дето пак не е булет пруф и арчи 25, аС нЕ моем го разберем ! Толко :)

Никъде, не съм казал, че някой се е преебал,кеша е даден, живи здрави да си карат ората... ;)

 

Иначе зъбе , по таа логика RS доставя още поече кеф :zustimm:

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@nichirenshu

 Пак си станал през глава днеска, а уж петък е. Пак убаво, че не си направил и нов ник специално за тая тема :D

 

@Fitil4o

Човек, ако във всичко, което прави влага логика ще живее доста скучно, което не всички хора желаят. Та затова има и нелогични избори в живота, например избор на кола по кеф, а не по практичност.

Редактирано от petrishki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метка 5к не са ама не са и много под 4! Естествено тука слагаме и ангренажна група. Общо взето малко обслужване около 800-900лв....голямо към 2700-3000.Логика няма освен факта че ме кефи и явно имам пара да си я купя и що годе да я държа в някво прилично състояние. Щеше да ми е много по лесно да си купя нова дачийка или някое подобно кенефче и да си свиркам... но нали в крайна сметка трябва да имаме някакви кефове в тоя живот и да си изхвърляме парите за тях. Мойте са колите.... следващата живот и здраве пак тоя клас ама поне едни 200 коне отгоре?

П. П. 23 гори в града....хехехехе

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, тук каква е уловката? Ходих да го гледам, звук, визия, мотор ок. Грешки с диагностика след каране не излизат. Не притропва. Воланът ми е малко странен все едно е преправян, ама може и да бъркам.

Не знам за годината дали не е пързалка, номер на рама не съм виждал още.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11462286706416438&slink=e1rv32

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е твърде висока. Има А8 по 6-7к евра от тези години.

 

http://www.jonkheerautos.nl/index.php?option=com_occasions&view=occasions_detail&Itemid=2&id=34879

 

И малко по-скъпа

 

http://www.jonkheerautos.nl/index.php?option=com_occasions&view=occasions_detail&Itemid=2&id=34784

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...