Jump to content

Проблем? Аудито, което съм харесал фейс лифт ли е?


Recommended Posts

На 14.05.2016 г. at 20:36, bonevstiliyan написа:

Тази е много готина... Но жената... Жената... има чип, има всичко, има и Газов инжекцион... много добре... Ама жената...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Joro Daskalov написа:

Тази е много готина... Но жената... Жената... има чип, има всичко, има и Газов инжекцион... много добре... Ама жената...

започнах да се плаша вече, като си взема жена, какво ще ме чака :д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На 14.05.2016 г. at 20:36, bonevstiliyan написа:

Пичове, май навих жената за комби - ще ходим да я гледаме тази зелената от София. Дано всичко да и е ок... Ония ден пробвах една друга от Пловдив - нещо имаше някакви проблеми, не вървеше както трябва. И като барнах вътрешността на ауспуха, после половин час не мога да изтрия чернилката, което значи че гори масло - повече от колкото трябва... Мисля, че един разговор с мои приятели относно компактността на комбитата факта, че вчера трябваше да прибирам една позната и колелото и и тва, че тази има парктроник, я нави - и естествено това, че с желаните екстри и цена са повече комбита от колкото седани...

 

Редактирано от Joro Daskalov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нвма нищо по-хубаво от комбито...шир пространство, а и специално за някои модели на Ауди са си и по-красиви..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bonevstiliyan написа:

започнах да се плаша вече, като си взема жена, какво ще ме чака :д

Със седана двамата не може да се оправим - багажника фул + задните седалки...нещо страшно. Сега отглеждам за багажник за тавана, че си _бало мамата..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОМБИТО Е НАЙ-ХУБАВОТО НЕЩО НА СВЕТА...колко пъти да ви го повтарям :D..седан може си позволиш да караш, само ако имаш едно комби семейно в гаража :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 hours ago, Joro Daskalov said:

Капарирах зеленото ауди пичове, четвъртък сутринта го прехвърляме :)

 

On 5/15/2016 at 10:17 AM, Ц Е Ц О said:

Жената седан е казАла......:steinigung:

 

 

:nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/16/2016 at 1:57 PM, bonevstiliyan said:

КОМБИТО Е НАЙ-ХУБАВОТО НЕЩО НА СВЕТА...колко пъти да ви го повтарям :D..седан може си позволиш да караш, само ако имаш едно комби семейно в гаража :D

Пич, със сигурност не съм на твоето мнение, но щях да се радвам ако бях защото като чукнеш в мобилето има 5 пъти повече комбита от колкото седани от даден модел. И баща ми винаги е харесвал комбита, но на мен са ми ужасно грозни, без значение дали ауди, бмв или нещо друго. Като ми трябва място ще събирам капитали за жИп :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За другите марки нямам идея,но Аванта на Ауди е един от най-красивите,да не кажа най-красивите.

Това,че в мобилето има повече комбита за продан е вярно.

Все пак производителите в по-голям процент произвеждат комбита,седани по-малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Vonko написа:

Пич, със сигурност не съм на твоето мнение, но щях да се радвам ако бях защото като чукнеш в мобилето има 5 пъти повече комбита от колкото седани от даден модел. И баща ми винаги е харесвал комбита, но на мен са ми ужасно грозни, без значение дали ауди, бмв или нещо друго. Като ми трябва място ще събирам капитали за жИп :)

Всеобща заблуда е ,че джиповете събират повече багаж от едно комби!

За в пъти по-големите експлоатационни разходи да не говорим.

А комбитата са в повече в Мобилето,защото по принцип се продават като нови и в пъти повече комбита отколкото седани,особено в масовия сегмент на А4,особено в немско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/14/2016 at 4:19 PM, bonevstiliyan said:

това което ти е казал за компютъра е за колите с електронен дросел,

 

Е ти що реши че въпросната не е с ел.дросел при който имаш лост за колкото пари го намериш 3 проводника от лоста до компа и 5 мин. с VAGCOM-а?

Горе долу 10 пъти по-лесно от тези с жило на дросела на които системата си цяла система от модул бутони по педалите и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...