Jump to content

Съвет при избор на А5


Recommended Posts

  • Отговори 109
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Къде да го проверя ? Намерих едни сайтове в които се проверява, мисля да ги ползвам но и двата не гарантират дали не е крадена.

https://www.stolencars24.eu/en/index.php

 

http://kradenikoli.bg/index.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези които не знаят като мен се хващат. Предпочитам другата, на която не пише никакво s-line. Изглежда по-запазена. Ще ги видя и двете дали са две или една.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата с ловешки номер се продава за регион София повече от 3 месеца.

Тази в Бургас е пусната началото на месец ноември с начална цена 37500лв и незнайно защо след 15 дни е свалена с повече от 3600лв.

Това е един и същи автомобил в КАТ може да се провери с какви регистрации е била преди това.

Няма А5 с 245Hp тази година.

IMG_4915.PNG

IMG_4916.PNG

Редактирано от bigmata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Занимавам се с внос на автомобили и въпросното Ауди беше нов внос в един автосалон не е нормално за няколко месеца да смени толкова собственици.

Бургазлията я прави S-Line с 5 емблемки и затъмнява стъклата.

Може да е купена с цел търговия и да няма обаждания наистина,но с един замах да свалиш 3600лв е лудост.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знам че се занимаваш с това, но откъде си сигурен че е едно и също ? Говорих с двама различни души. Да кажем че новият собственик е бургазлията, а стария от Ловеч, тогава как може този от Ловеч все още да я продава ? Трябва да съм говорил с един и същ човек, а говорих с двама различни. Ще ги видя и двете, вече допускам всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и аз съм в твоето положение, от близо 2 месеца се оглеждам за такава А5-ца.... Изчетох цялата тема и според мен като ще се дават толкова пари колата не трябва да има НИКАКВИ съмнения относно състояние, документи и т.н. А при тази има толкова неизвестни че се чудя изобщо какво ще и гледаш. Парите са в джоба, следи пазара и като излезе нещо читаво скачай, не бързай че после може да има много сополи. ;) Това разбира си е лично мое мнение,не ангажирам никого, все пак стискам палци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше някаква логика да пусне 2 обяви, като едната я накичи с S line емблеми и да я пусне с 2к нагоре примерно.

Както всички знаем много хора не знаят реално какво е S line и биха се вързали.

Случая тук обаче не е такъв.

Очевидно има някаква драма, но ти продължаваш да се интересуваш от колата ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

различни са колите, стига спекулации. Който иска да проверява по ВИН историята. 

бургаската -  WAUZZZ8T5AA011763

ОВ -                    WAUZZZ8TXAA008597

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fx rookie, мерси много за информацията. Между другите всичките на които попаднах са внос от Италия, което не е мн добре.

Още няколко дена и ще се прибера в БГ и започвам да обикалям. 

Тази изглежда мн запазена, на по-малко км е. Човека е съгласен и да намали тъй като е 39500 лв. в момента

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11470063977545160&slink=gp75a0

само че ми липсва една много важна екстра, камера за задно виждане с навигационните линии. Карах една подобна и е голямо удобство, паркираш назад само с едно движение. Има ли как да се добави тази екстра, камера + насочващите линии ?

Редактирано от Tesla
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има как но е скъпо...тази е 2009-а и ѝ иска почти 40к...в този бюджет ~2017 ще вземеш не-лоша 4G поне 2-3 години по-новa и не с мелачка за болтове отпред...

Edit: А и продължаваш да ахкаш по Sline лепенки :)

Редактирано от DStealth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно си прав. За пръв път си купувам кола за такива пари, старата ми е за 8-10 хиляди лв. Но имам мн изисквания по принцип. Търся AUDI А5 3.0 TDI 239 к.с. или 245 к.с да има камера, по възможност на по-малко от 150 000 км. и предпочитам да не е от автокъща, защото не им вярвам. Може и от автокъща при условие че дадат да я проверя в сервиз. Можеш ли да препоръчаш нещо ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

245кс се вгражда само във фейлифт модел-а. 2011+ демек. Щом имаш претенции за пробег, защо гледаш коли на двойно по-висок такъв...бюджет-а вероятно.

 

Формулирай си точно какво търсиш и приоритети и вземай по възможност не от БГ...тук са евтини, но има причина за това ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да, до 40к лв. търся и максимум до 180к км. Всеки търси нещо по запазено, никой не иска вземе скъпа кола и да почва с ремонти за по 3-5к лв. По-добре малко по-висока цена, но на по-малък пробег и по-малко ремонти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A5 са скъпи ,за мен прекалено ,заради "бутиковата" чудесия дето я оприличават масово.

за бюджет от 40к се избухва с много богато оборудван А4 Б8 ,че даже и фейс с 245кс мотора.

Има и две С5 на пазара за около тия пари

Преди 2 часа, Tesla написа:

fx rookie, мерси много за информацията. Между другите всичките на които попаднах са внос от Италия, което не е мн добре.

Още няколко дена и ще се прибера в БГ и започвам да обикалям. 

Тази изглежда мн запазена, на по-малко км е. Човека е съгласен и да намали тъй като е 39500 лв. в момента

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11470063977545160&slink=gp75a0

само че ми липсва една много важна екстра, камера за задно виждане с навигационните линии. Карах една подобна и е голямо удобство, паркираш назад само с едно движение. Има ли как да се добави тази екстра, камера + насочващите линии ?

Баси 

Бетер като селчовците каращи БМВ станахме.....всяка втора кола Мка,всяко второ Ауди С лайн

посочената кола няма нищо общо с с лайн

Напиши в Гугъл А5 С лайн и ще видиш на снимките един интериор или екстериор как трябва да изглежда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, Tesla написа:

fx rookie, мерси много за информацията. Между другите всичките на които попаднах са внос от Италия, което не е мн добре.

Още няколко дена и ще се прибера в БГ и започвам да обикалям. 

Тази изглежда мн запазена, на по-малко км е. Човека е съгласен и да намали тъй като е 39500 лв. в момента

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11470063977545160&slink=gp75a0

само че ми липсва една много важна екстра, камера за задно виждане с навигационните линии. Карах една подобна и е голямо удобство, паркираш назад само с едно движение. Има ли как да се добави тази екстра, камера + насочващите линии ?

Човек

камерата за задно виждане ще ти е най-малкия проблем ,ако колата не е читава.

Гледай мотора/дюзите/кутията да са ОК.

Тази дори е с еднозонов климатроник,няма и Ауди драйв селект.

Ще паркираш денонощно или ще се возиш и караш тая кола?

Вече е обявена на 37 500.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 hours ago, Ц Е Ц О said:

 

A5 са скъпи ,за мен прекалено ,заради "бутиковата" чудесия дето я оприличават масово.

за бюджет от 40к се избухва с много богато оборудван А4 Б8 ,че даже и фейс с 245кс мотора.

 

Но са и доста по красиви :)

Иначе си прав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи, лично на мен ако е без S line, висока и без съответните за пакета 18ки и 19ки не ми харесва и даже ми грознее. В тези случаи определено Б8 ме кефи повече.

При А7 и А6 4Г е същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От любопитство днес проверих колите във КАТ и излизат наистина различни автомобили.

Ловеч е първи собственик в българия.

Бургас е закупил автомобила от София.

 

Но има пак един интересен факт.

Разгледайте снимките по-подробно и ще видите,че на двата автомобила стикерите за преглед и гражданската са залепени по абсолютно един и същи начин долу в ляво пред шофьора един до друг винетката немога да я преценя.

Екстрите са идентични даже и асистента за къси и дълги светлини,

Пробега на двата автомобила също е много близък.

И двамата продавачи са обявили еднакви коне даже и месеца и годината са същите.

Редактирано от bigmata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, щом си ги проверил. Би ли ми казал как се прави такава проверка в КАТ, онлайн, по телефона или ходиш на място ? 

А коя от двете ви изглежда по-запазена ? Според мен ловешката, в края на тази седмица ще съм там да я видя. Ще я закарам в официален сервиз на АУДИ, там би трябвало да ми кажат в какво състояние е. Ако е добра я взимам. Знам че ако искам нещо по-ново трябват повече пари.

Редактирано от Tesla
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега колеги коментирайте тия 2 обяви:

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11479298741492241&slink=gq7zvs

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11478125599863844&slink=gq7zvs

 

Кой всъщност я продава тая кола (защото е една и съща!) , разликата в цената и т.н.?

15226526_10209533719794128_1681366100_n.png

Редактирано от gothic_fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...