Jump to content

Избор на Радар детектор?


Recommended Posts

  • Отговори 957
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

"Георги Топоров

ЕТ ХЕРБАЛ

Гр Русе, ул Велес 6,

Тел 0898 558 716

E-mail: georget@mail.bg"

Колега,

Разгледай първите страници на темата. Ако си го купиш, няма да сбъркаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес минах покрай 4 различни камери от новите (с кутия + стълб) и радара изцяло си мълчеше.

Повечето вече ги знаем къде са (АМ Тракия Ихтиман, АМ Тракия Хепи Пловдив 2 броя, Шела на Цариградско) но при поставянето на нови дали няма да изгори някой? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Георги Топоров

ЕТ ХЕРБАЛ

Гр Русе, ул Велес 6,

Тел 0898 558 716

E-mail: georget@mail.bg"

Колега,

Разгледай първите страници на темата. Ако си го купиш, няма да сбъркаш!

И аз съм вече с такъв радар , купих си го от г-н Топоров.Човека се оказа много коректен и радара пристигна при мен по Еконт.За членовете на Ауди форума има и остъпка в цената.Засега само в градски условия съм го пробвал на 2 пъти писна, ама нямаше основание, защото не видях наблизо патрулка.Не знам с нетърпение чакам да го пробвам на дълъг път ,че трябва да се изплаща.....<_<, оставил съм включени само х и Ls банда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вчера имах интересна случка.Докато пътувах по пътя Русе-София колите от насрещното ми сигнализираха за куки.С радар детектор Марухама съм.Карам си бавно и чакам радарът да сигнализира но нищо.Малко след това тъкмо ги виждам и на 50 метра преди тях радара се разписка на K-band.Нали уж използваха само X и Ka band и какъв беше този радар дето го засякох едвам като ги видях?Ако някой има информация моля да сподели.Ако не ми бяха присветнали колите от насрещното щях да съм с акта в джоба.Според мен този радар беше пипнат.Винаги съм засичал или само на X или на X и Ка.

Редактирано от antonio27
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

днес минах покрай новоинсталирана камера за засичане на скоростта от новия тип на булевард никола вапцаров от черни връх към телевизионната кула след между първия и втория междинен светофар - камерата се засича от марухамата на около може би 100-тина метра на ка вълни!

камерата работи, снима и не само това - ами аз като минах един катаджия я обслужваше -явно сваляше събрания видеоматериал!

така че да знаете че там има камера - вижда се ясно между двете платна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

две поредни снимки е механизма. за да снима точно колата има някакво лъчение но то не се хваща от наще радар детектори. поне не и от моя. това лъчение не представлява лазер за засичане на скоростта. стандарта е друг.
......... но не разчитай на радар детектора да те предупреди за такава камера :bia:

Хехехехе....две поредни снимки а????? Пък сега викаш на Ка band с радар бачка......Виде се колко ги разбираш нещата :flipoff:

Редактирано от Neotrace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехехе....две поредни снимки а????? Пък сега викаш на Ка band с радар бачка......Виде се колко ги разбираш нещата :hilezh:

много отворен си станал нещо. разбира се че с две поредни снимки работи, ама този ка банд го управлява кога да снима :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много отворен си станал нещо. разбира се че с две поредни снимки работи, ама този ка банд го управлява кога да снима :)

:):):) ....ма разбира се, че е така.....хакнали са радар не за да измерва скоростта, ми за да казва "само" кога да снима :hilezh:

ПС: Продължавай с бисерите, като тия по-горе.....смях да става :hilezh:

Редактирано от Neotrace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На умен ли се правиш нещо, чиче? :hilezh:

Глей го тоя ... бахти смота си...

"Образовам" имах предвид, че ще се напише още някоя умопомрачаваща истина, за която аз и ти не знаем, както и целия форум, а само автора на същата е ведающ в нея.

Да си ядеш ушите, все ти се струва, че те гонят вещици. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знаеш, че тази емотиконка обърка работата...Ако беше "хилеж", а не "пишоци" и аз щях да разбера "образоването"...

То да бяха само вещиците дето го гонят... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сведение на колегите ...

Вчера Мухоморката засече полицейски радар с камера на обхвата на Лазера.

Лично на мен за първи път ми се случва да се задейства точно той - явно имат нови играчки полицаите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек търсиш истински "анти-радар", който освен, че май не съществува е и силно забранен от закона :dance:

http://www.radartest.com/article.asp?articleid=6000

Статийката е стара, ма не вярвам нещо да се е променило от тогава.

Редактирано от Neotrace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за статийката но с английския съм скаран.Колкото до забраната неме притеснява.Имах касмета да се за позная със един човек във Варна докато ми слагаха чипа и ми каза че емного долен от антирадара който има .Става дума за вапросния.Монтиралисамуго във люка така и нему взех кординатите за което съжалявам.Ако намеря няма да се замисля дали даго купя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах какво точно са му монтирали в люка.....радар детектор или анти-радар и правиш ли разлика между двете? Първото е тъпо да се монтира на места без пряка видимост към пътното платно, а второто вероятно нищо не прави и само са му взели парите :rolleyes:

Редактирано от Neotrace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой обикаля ли с радар детектор из студентски? Последната седмица ми прави впечатление, че като карам и от време на реме ми изпискваше на Х сигнал. Това ми се е случало най-често на катаджии с радари и много рядко на сот или врата. Та.. вчера най-накрая от къде идва сигнала графитено сива а4 б6 модел със затъмнени стъкла. Обикаляше из студентски град, карах зад нея и съм 100% сигурен, че е от нея сигнала... като се отлдаеча намалява, като се приближа се увеличава. Номера е един лесен такъв, няма да го споменавам, та ми е чудно дали това са ушаци някакви, или просто пича си е сложил "нещо" което да излъчва "Х" сигнала?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за статийката но с английския съм скаран.Колкото до забраната неме притеснява.Имах касмета да се за позная със един човек във Варна докато ми слагаха чипа и ми каза че емного долен от антирадара който има .Става дума за вапросния.Монтиралисамуго във люка така и нему взех кординатите за което съжалявам.Ако намеря няма да се замисля дали даго купя.

Чисто творчески и с най-добри чувства, те съветвам първо да си купиш букварче...А след това да прочетеш някой учебник по физика, в който е обяснено ето това...http://physics-bg.org/au/013-skorost.php, за да разбереш, че от статичните камери няма какво да те спаси, освен спазването на правилника за движение по пътищата. След като е заснет обекта е много лесно да се пресметне скоростта на движение на обекта по пътя , който той изминава за единица време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......., че от статичните камери няма какво да те спаси, освен спазването на правилника за движение по пътищата. След като е заснет обекта е много лесно да се пресметне скоростта на движение на обекта по пътя , който той изминава за единица време.

Много зависи от принципа на работа на камерата.....по-назад има бая материал по въпроса.....в нашите условия полза от РД има :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...