Jump to content

Покупка на А5 SPB


Recommended Posts

  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не е добра оферта според мен, сравнявам с моята кола която я взех за 49000лв и беше на 24500 километра. Няма да коментирам самата кола, понеже по снимки всички са ми еднакви на мене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за капак 3 смени на маслото за 100 000км. Това е лудост за мен.Иначе е доста запазена като цяло за 300к. км.Не ми се мисли на колко са повечето коли на нашия пазар.

Каква е навигацията на снимката?

$_20.jpg

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек хубавата?А за заливането заради мръсното от страни ли мислиш?Не ми се вярва.Биха го изчистили ако е заливана при положение,че вида е безупречен според мен. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съм казал, че ако има джойстик има "Google Earth, A2DP" някъде?

Казах само, че така може да познае дали е Basic или не е (което е добре).

Сега вече ако за тебе е най-важно да има Google Earth това е друга тема, но не ми казвай, че подвеждам хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Нека помогнем на човека с нещо читаво и на малко км, да поогледаме обявите :)

 

Редактирано от Teo Teo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, HUGO написа:

Аз да разчупя нещата :hilezh: мултитроника като кутия много ли е за избягване или не чак толкова?

Всички казват,че е за избягване.А и малко хора и разбирали.

Иначе момци за първи път виждам да се стига до такива глупости във форума.Не се излагайте.:nixweiss: :bia:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не препоръчвам покупка на кола от автокъща венеция, добре познавам собственика и работниците (пълни боклуци). Колите, които продават почти всички са напудрени (МНОГО) и с върнати километри. Успех с покупката колега :zustimm:

Редактирано от Exclusive77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко като Тео да питам - какъв е смисъла да се дадат толкова пари за малко по-фешън А4-ка с базов дизелов 4 цилиндров двигател....модел на 10 години и пробег 300000?

Новите А4 започват от 60к.....под 60к може да се купи добре оборудван НОВ модел Пасат с ДСГ и 2.0Д......

 

Ето за 28к евро А4 2.0ТДИ (190кс), куатро, автомат, екстри, 29к км, 3 год/100к км гаранция: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=237649576&fuels=DIESEL&features=FOUR_WHEEL_DRIVE&isSearchRequest=true&scopeId=C&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&minMileage=10000&minFirstRegistrationDate=2016-01-01&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=1&fnai=prev

 

За такива коли има и лизинг.

Редактирано от robobug
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги без лоши чувства, но ако исках А4 щях да пусна тема за 4-ка, а това с вноса от вън го коментирахме вече. Отностно автокъщата кой автотърговец е честен и почтен..... за това еима сервизи официални представителства и т.н караш дават становище и преценяваш и пак има голяма доза късмет след това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не разбра - линкът, който съм дал е за А4/Б9 - с по-добър двигател, с по-добра кутия, с друго куатро, с електроника, спрямо която коментираната А5-ца е като с черно-бял Юность.

Като купе ще е по-дълго време актуална, като цена за продажба - също. Като цена за придобиване - този Асеновградски скрап вероятно още първата година ще подмине цената на ГАРАНЦИОННАТА кола.

 

ПП Поста ми не е лично към теб, а към други, които попадната на тази тема и които биха имали подобни дилеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, Exclusive77 said:

Аз не препоръчвам покупка на кола от автокъща венеция, добре познавам собственика и работниците (пълни боклуци). Колите, които продават почти всички са напудрени (МНОГО) и с върнати километри. Успех с покупката колега :zustimm:

 

и аз съм гледал 2 пъти кола там, напълно потвърждавам че повечето им коли не струват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сравнявате обикновен седан за 60к със Sportback за 40к :).

Наистина b9 е чистно нов модел с нови технологии и т.н. и т.н., но си остава обикновено (хубаво) седанче, което изглежда повече като фейслифт на B8 отколкото на изцяло нов модел (външно).

Няма нищо ексклузивно там освен, че е чистно нов модел и все още (вече не толкова дори) е рядък.

Разликата в цената е доста голяма, а ако застанат 2-те коли една до друга лично аз ще избера A5 FL.

Другото и по-важно е, че човека пита изрично за A5 Sportback, а отново му се предлага А4 или нещо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак казвам вижте заглавието на темата "А5" не 4 не 8 винаги за повече пари може да се купи нещо по-ново и по-добро. Въпросната 4-ка и за мен е стъпка назад в дизайна и не ме привлича, а пък колкото и да е под обра като не я харесвам не се получава, а и смятам че въпросния модел А5 не е чак толкова несполучлив колкот се опитва колегата да го изкара.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@HUGO Като цяло е добре като се пуска нова тема и се иска мнение за конкретна кола, да се обясни какво и защо се търси. Да се споделят лични преференции, бюджет и прочие. Ти си написал едно изречение, сложил си един линк и после упрекваш хората как, и за какви коли дават мнения....

Това да си избираш кола по външния вид и да махаш с ръка на всичко останало е доста крайно, и граничи безразличие към парите ти. На нас ни е все едно като цяло, нали ти ще си я плащаш :lupe:

2.0 тди (понеже явно към него си се насочил) е много по-добър във фейслифта на модела, където вече е 190 коня. Te почват от 23-24к евро в Германия. Миналата година взехме такъв в А5 SB, приятен е за шофиране в комбинация с С-троник. Градско при 40км/ч си на 4-та предавка, 50-55км/ч на 5-та. Съответно харча е нисък. С четири човека и багаж, вече се усеща че му тежи. Отзад ако седнеш и си на 175 ти е доста неудобно. Ако си над 180 ще опреш в таванЯ. Красива е А5-цата доста да, но според мен да си я вземеш с 2 врати и голям бензинов мотор, иначе си е поредната скучна кола, въпреки външния вид. 
 

@fifipaldi В всяка тема обесняваш колко красива била А5-цата и как ако ти покажат 2,3 или 13 коли, ти ще избереш нея. Това никои от нас не го интересува, както не го интересува и човека отворил темата - той си е преценил. Разбрахме вече, че за тебе друга кола няма на тоя свят, защо продължаваш да налагаш това и на други хора? Аз във всяка тема да им предлагам А4 Б5 РС ли? 

Редактирано от petrishki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@petrishki тебе даже няма да те отразя, че бродиш по тоя свят, обясни ни и на 2-мата как седят нещата и сега ще спим като къпани.

 

Иначе въпреки, че се търси изрично А5 и човека го повтори и потрети няколко пъти и за това и аз говоря за А5 ще покажа една кола, която не е А5 и според мен си струва парите.

Ето тази, успях да намеря и това за нея.

На немски е и не вдявам нищо но е нещо като сервизна история + екстрите на колата?

От него се вижда, че километрите наистина може да са реални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 minutes ago, nichirenshu said:

КАжи и за шкодата сега.

Объркал си се да ме питаш мен за шкода.

Аз предлагам нещо по-добро, не по-евтино.

И пак повтарям темата не е за А5, а за А5 са базов мотор 2.0Д куатро, автомат на 300к км и 40000лева. Което е безумие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 minutes ago, fifipaldi said:

@petrishki тебе даже няма да те отразя, че бродиш по тоя свят, обясни ни и на 2-мата как седят нещата и сега ще спим като къпани.

 

Иначе въпреки, че се търси изрично А5 и човека го повтори и потрети няколко пъти и за това и аз говоря за А5 ще покажа една кола, която не е А5 и според мен си струва парите.

Ето тази, успях да намеря и това за нея.

На немски е и не вдявам нищо но е нещо като сервизна история + екстрите на колата?

От него се вижда, че километрите наистина може да са реални.

Освен километрите, се вижда, че е била удряна отпред брутално. Изглежда ми като „Kostenvoranschlag“ – демек сметка преди да се направят всичките процедури при оправянето на колата.

Странно е, че в документите е била в германски сервиз а на файла пише за швейцарски франкове. Едва ли са я оправили там за тая сума, защото тя надвишава продажната цена…

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...