Jump to content

Recommended Posts

Вече мога да се похваля, че днес завършихме първия проект които си бях поставил за цел. А именно смяна на огледалото от обикновенно, с автоматично затъмняване, добавяне на сензор за дъжд и светлина и смяна на ключа с такъв с функция Auto. Сега вече имам автоматични чистачки, автоматични фарове и  coming home и leaving home.... Разбира се всичко това стана факт изцяло с любезното съдействие и подкрепа от колегата @congo Благодаря му за което, респект!!! :flehan::zustimm:

1.jpg

11.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 115
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Малко тунек, някой ще кажат селски, но не ми дреме, а и се маха за 2 минути ако почне да ме дразни.

Тъй като обикновената решетка ми е леко скучна, а тази от S5 не ми харесва въобще се разтърсих и видях, че Audi продават хромирани ленти за каналите на предната решетка.

Цената там е около 190 лв. и не се възползвах от услугите им, но мисля, че се получи добре въпреки, че не ми се занимаваше да оформям краищата перфектно.

 

chrome_trim.jpg chrome_trim1.jpg chrome_trim2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Някой извършвал ли е electric folding mirrors ретрофит?

Какви са необходимите компоненти,дали е сложен този ретрофит?

Благодаря ви много [emoji846]

Sent from my iPad using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Мисля да активирам ADS (от VAG) на колата (ръчка е), освен за кормилната система и двигателя, ще има ли някакви позитиви?

 

И какви са позитивите при двигателя и кормилната система?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/14/2017 at 9:29 AM, congo said:

Виж дали си 1N1, 1N3 или 1N7 като код на кормилната конзола.

1N1 няма разлика, няма контрол над тази система.

1N3 и 1N7 имат контрол.

 

Днеска си поиграх и активирах ADS; като цяло, ако се абстрахираме от кормилната система (там всичко е както го очаквах), респонса от натискането на педала за газта е брутален, сега тръгването ми от спряло положение е супер леко (ръчка), колата стана жива и пъргава (направо се изненадах).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CCWA, 3.0 TDI, като цяло, ако преди това трябваше по-дълго да я държа на полу-съединител, сега го няма това нещо, сега само докосвам педала и се съживява.

Редактирано от Prophian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[emoji7]страхотно изглежда и на мен ми харесва повече този вид интериорни лайсни ,на вратите стой много елегантно също. Честито .

Sent from my iPad using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е баш ретрофит, но все пак :).

На графиката са точните данни, на снимката са объркани.

Сток излезе 220 коня и N·m са грешни и преди и след ремапа.

21016015_1503175656370153_68759691826681

20170802_2150161.jpg

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някой може ли да помогне с ретрофит на преден парктроник, при наличен заден. Audi A5 3.0TDI 2012г. Какво е необходимо да се направи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Слагането на друг скоростен лост, тоест схемата с нагряването до каквата степен е рискова ? Поръчах си фейслифтов ск. лост за А6цата обаче започнах да се поразколебавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се внимава и не се бърза риска е много малък, да не кажа никакъв.

Имаш ли пистолет за горещ въздух?

Мога да дойда да ти асистирам за кураж :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, не ви ли е по-неудобен бутонът за режимите да е отпред. Мен ме спира тава, че ако го сменя бутонът ще трябва да го натискам с показалец, вместо с по-удобния палец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е с показалец бре, със средняка е и е екстра :Р

Даже си го цъкам по светофарите за масаж ;).

Ташака на страна, много по-удобно ми е на мен така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bsdnikolov написа:

Добре де, не ви ли е по-неудобен бутонът за режимите да е отпред. Мен ме спира тава, че ако го сменя бутонът ще трябва да го натискам с показалец, вместо с по-удобния палец.

Пробвал съм с такъв лост и съм на твоето мнение.Не ми е удобно,натисках с няколко пръста едновременно.Но всеки си има вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@fifipaldi, на теб да, ама като ти го монтирахме лостът, не ми допадна позицията на бутонът. По спомени, май го и обсъждахме тогава.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...