Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 11


petio_venkov

Recommended Posts

Преди 3 часа, kpematop написа:

Виж комфорт модула да не е наводнен или окислил.

А къде се намира този модул? На фиса нищо не излиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Имай на предвид, че ако вземеш волан с пера, гледай да го вземеш и с мулти бутоните, тъй като твоите най-вероятно няма да имат платката за перата. Също капачката на еърбега е друга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, kazichene написа:

На някого ако му трябват неоригинални врътка за фаровете и копче за ръчната като фейслифтовите със сребристия кант за казва, защото няма да ги слагам и са ми излишни.

Дай снимка за ръчната и цена на лс,мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модула е под шофьорската седалка. Виждал съм пасат с такъв проблем и комфорта беше наводнен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Защо немога да си влезна в 04 за да си оправя фаровете ? 

Тръгнах да слагам фейслифт фарки след това пак сложих мойте и пак не дава !

имам предвид в централ електрон 09 не ми дава basic setting седи сиво

 

IMG_4874.JPG

IMG_4877.PNG

Редактирано от trapera94
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, kazichene написа:

На някого ако му трябват неоригинални врътка за фаровете и копче за ръчната като фейслифтовите със сребристия кант за казва, защото няма да ги слагам и са ми излишни.

 

Дай цена за врътката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех колата без тази емблема на предната решетка. Колата е sline, решетката е мисля от s6. Купих си една метална sline, закрепих я здраво, след 1 ден паркирана на Витошка - ми я гепиха. На вас случва ли ви се? И какво мога да направя освен:

1. Да си купувам и да ми я цункат

2. Да си я карам с дупка и без емблемка

IMG_3153.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свикваш да караш Ауди и да плащаш. Мен ми крадоха винтили и капачки на джанти постоянно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То да плащаш, но май на всяко каране ще трябва нова :)

или да си я свалям аз като паркирам в центъра...

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да има ненужно табло да дари в името на науката ? или за символична сума. опитвам се да разработя модул за предаване на информация към фиса като налягане, температура на масло, антифриз, което да се управлява през ръчката за борда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, OvivO написа:

То да плащаш, но май на всяко каране ще трябва нова :)

или да си я свалям аз като паркирам в центъра...

Само на платен паркинг в центъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че не им се свалят фарките на А6 4Ф като на Туарег/Кайен, че нямаше да ги има по улиците :(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, kpematop said:

Добре, че не им се свалят фарките на А6 4Ф като на Туарег/Кайен, че нямаше да ги има по улиците :(

 

 

В Италия се чудиха защо са закрепени с половин сант широки свински опашки. Решението е жълти стотинки, тия китове по 200-300 лева не знам кой ги купува. На една мацка на НДК и бяха свалили фаровете докато е на дискотека.

 

Решението за С емблемите е Алиекспрес. Купуваш 10 броя за 5 лева и сменяш докато не ти замъкнат бронята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.08.2017 г. at 17:01, OvivO написа:

Факт, тепърва откривам нещата и си задавам въпроси и тук получавам отговори.

Може ли още един: как най-лесно в Names или Тел менюто може да се осъществи обаждане?

До сега съм открил два начина:

1. Скролвам имената, цъкам върху някое, скролвам почти до долу и там има Call.

2. Options > Call > пак пада целият списък с имената и тогава избираш и се обаждаш

Горе вдясно ми е свободно, когато скролвам имената в Names,там щеше да е яко да има директно Call action. :)

А как се добавят телефоните вътре?

На 22.08.2017 г. at 10:47, kpematop написа:

 

Редактирано от Acmilan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм си импортнал само важните и тези, които ползвам често, за другите не виждам смисъл и много по-трудно ще се скролва между номерата.

Като цяло поне на MMI 2G има още какво да се желае в менютата за телефона и указателя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Някой знае ли нещо за автомобила от обявата - https://www.mobile.bg/11496776358100646 . Доста неща са сменени, колата се кара от 2013 в София (проверка по гражданска), ако излезе, че е на някой колега от тук, ще е супер :) От доста време я гледам и все се чудя дали да я видя, защото 2 от изискванията ми за такава кола са цветен фис и дисплей, а човека ясно е написал, че не иска да му се губи време излишно, ама накрая ще направя компромис с тези две екстри. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има фактури за всички тия ремонти, изглежда добре колата.

Цветния фис не трябва да те отказва, може да си смениш сам таблото.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда добре. Доста скъпи ремонти са направени последните 30 000км, които ти ще спестиш. Ако е сменял вериги преди 30 000 - питай го кога датира смяната и по това ще разбереш и колко е карал колата на година. Може и да е 2013 и да има само 30 к от тогава :) Имаш и добри летни и зимни гуми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите, колеги! Това, което забелязах също за колата е, че няма темпомат.. екстра с която не бих направил компромис :( Възможен ли е монтаж на такъв, четох някакви теми, но те са по-старички, ще се радвам за по-актуална информация. За гумите ще пробвам да я взема без 20ките със съответния коментар или след това ще ги продавам, защото при тези пътища искам да усещам повече комфорта от автомобила и да не трябва да правя при всяка смяна на гуми джанти, защото колкото и да пазиш понякога все някоя се отнася..  :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...