Jump to content

Моля за съвет дали колата е за мен.


Recommended Posts

Колегата като държи на 2.5 да идва да му продавам моята.Гледана безкомпромисно,без забележки по мотор и ходова част.Ако иска и в сервиз по избор да я кара,че и капаците на главите ако иска да отваря. :))))

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 70
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 4 часа, Dummkopf написа:

Ауу, и айфон...

Гледай е36, ще ти пасне идеално!

Кво го ядеш бре? Ще му отива колкото на теб джиПката.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, Dummkopf said:

Ауу, и айфон...

Гледай е36, ще ти пасне идеално!

На теб май най-много ти пасва да категоризираш хорицата:flehan: кога порасна толко само акъл да ръсиш авторазбирател най-голям :hilezh:            б по темата душегуб никога дори да ти го подарят пак ще ти е тегоба с тоя доход... вземи си някакъв прост бензинов двигател и караи докъдето ти стигат силите 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, robobug said:

Ами ти всъщност и ОТ Германия не си виждал.

Както ВЪВ Германия, така и ВЪВ Италия има перфектни автомобили. Просто не са за търговия, а за каране.

Естествено че е възможно. Просто не съм ходил в италия скоро за да видя какво продават хората. 

Говорих за италианския внос по родните автокъщи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ няма как да си взема по простата причина че тук в България си вали сняг не е като да няма. Да някой все ще каже че нямат проблем. Да щом се карат значи нямат проблем но все пак задно :wall:. А за е36 :bindafuer:!! Един приятел има е36ца карал съм я не е зле но както казах БМВ и зимата не е от най добрите комбинаций. Моля не се засягайте ако някой има БМВ не ги хейтвам казвам че не са за новаци като мен. Вече си намерих пасатче 4 Б5 1.9 тди 116кс. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах такъв пасат. ESP има ли?

 

Иначе БМВ зимата няма проблеми, стига да не е Е36.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно този пасат има всички екстри за модела си което на мен ми допада понеже цената е приемлива за екстрите който има. Стига всички да работят :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...