Jump to content

Избор на кола до 15-20000 лв


Recommended Posts

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Предлагат ми бартер за S3 2009 с 4 врати, ръчка + 15000 доплащане. Реално ми оценяват колата на 12к.

 

Как ви се струва? S3та е на 130к проверени в ауди, почти като нова е, вози прилично, с 19 цола ротори и алкантара + кожа вътре. За 27к нещо по-бързо май трудно ще намеря. Гледах 4Г за тия пари с халогенни фарове и без кожа даже, А4 фейс за тия пари с 2.0тди също предлагат.

Редактирано от zafirovp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Мен ми звучи като добра сделка, S3 си е ексклузивна, с поносим разход и поддръжка (все пак е голф), прилична динамика. S- tronic-a би трябвало да е 6 степенния, който е по- безпроблемен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си решил да слизаш на по-нисък клас кола,офертата за S3/8PA/ е добра.Колата е фейслифт и самия клас ще държи цена след време,в случай,че решиш да продаваш.

Автоматичната кутия също е добра-6 степенна S-tronic/DSG/.

Кофтито при бартера е,че винаги едната страна е набутана.Не на 100%,но все пак.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам бюджета, дето уж нямаше да скача дори на 20100лв резко е скочил.

 

Ми дигни още малко и си вземи S4 B8 и да ти е мирна главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S3 спортбек 2009-2010 г.са на цени около 30 хил.лв.Прилично оборудвани.

S4 3.0T за същия бюджет и добро оборудване има,но пробега е по-висок.

Все пак са различни коли,нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е ръчка. Има някакъв blow off клапан, фъщи като върна газта, не знам до колко това е удачно освен че пуберите я заглеждат още повече.

 

Реално трябва да се избира или кола до 20000 + мотор или само кола до 30-35к ама без мотор. Ще мисля още, говорил съм да ми я пазят за момента. Иначе си е екстра колата, няма забележки. Дразни ме е единствено че е с Халдеркс. Не ми пука че друса ако е направено за перформънс, ще ме дразни ако друса а е семейна кола. Ако се откажа от тази кола ще се събират пари за 4г или 7ца, ама ще отнеме време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи S3-ката сега, ппък като му дойде времето ще я смениш за някое 4г.

Хубаво е да се редуват видовете коли, за да се оценяват различните им предимства.

Не става само скучни лимузини, или само друсащи бегачки, Трябва и едното и другото. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че тази S3 е със стария 2.0 двигател.

Ако дизеловата А4-ка е 177кс направи й един по-сериозен тест драйв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както на всеки друг автомобил - с достатъчно дълго каране, минаване през всички обороти, условия, скорости. Т.е. не за 15 минути, а поне за час-два.....а най-добре за седмица :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо ти е прозвучало така.

В темата се споменават най-различни двигатели. Най-нормалното нещо е, като се избира двигател да се направи тестдрайв на конкретно купе с конкретен двигател - как ускорява, от какви обороти, колко е шумен на празен ход и на магистралата, колко е реалния разход и прочие....не съм има предвид да се тества състоянието на конкретния двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая S3-ка щом я предлагат на бартер,има причина.

До 20 бона нещо по-ново като година,екстри,добър мотор,трудно ще се намери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажеш от едната страна на монетата - на другата? Имам предвид D3 :D Намира се за под 20к и си имаш и въздушно, завиващи, печка, 4-зонов, безключово, босе, 19-ките стъпват здраво, да изброявам ли още? :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А5 е много красив модел на АУДИ и винаги бих го избрал ако не бях семеен от горе споменатата конфекция.
Въпрос на приеоритети ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Семейните, бихте ли обяснили какво ви пречат тия купета, та да знам какво ме очаква. Детско столче на задната седалка може да се побере, багажника е малък но все пак 2-3 куфара все ще побере. Ако имате щастието да имате повече дечица разбирам, но иначе лично мен не би ме спряло нищо.

 

 

Иначе намерих една доста запазена кола. Цената е 9000€. Колата е А4 2010 преди фейса, комби, ръчка, 2тди, предно. Няма никакви екстри освен радио, ксенон, парктроник и климатик с една зона. Това което ми харесва е че е обслужвана само в Ауди и е на доказани 180000 км. Много е пазена, още е с оригиналната боя по всички панели. Кожения салон и темпомата ще се добавят на 2рия ден ако я купя. Навигация не ми трябва, но искам бутоните да са зад скоростния лост а това май е голям филм.

 

Някакви мнения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седановата ми А6ца + 580литра автобокс си ги пълнихме фул без никакви проблеми с жената и чавето на 1 годинка. Сега с комбито не нося автобокса и се оправяме криво ляво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...