Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

някой, който е слагал фейс s-line броня знае ли дали въздухозаборниците пред интеркулерите пасват или идват малки за отворите в бронята?

Моята е фейсова А6 и единия въздохозаборник беше дал фира.Купих първия попаднал от дофейса и си пасна без грижи.Според мен и на С-лайн бронята са идентични те нали по краищата които контактуват с бронята с гумени.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли или виждал ли е някъде блок от 3.0TDI за брак. Писна ми да си пия кафето на масичка от 6 цилиндров редови мотор, искам нещо V образно.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.10.2018 г. at 0:33, marinnik написа:

 

@OvivO ти какво направи с диодите. Аз вчера я зглобих мойта с този диод кристалния дето ти казах и е доста по силен от оригиналните. Малко е дразнещо чак май с периферията го виждам докато шофирам..... 

Редактирано от MaKaTa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до сега нямам време и си карам с един червен, но на задна дясна :) 

Ще сложа вероятно и аз кристалните бели, че не ми се занимава, а и щом свети по-силничко :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да единствения варянт е да ги сменя всичките и да го намаля после... Че сега както е само 1 по силно ще ги намаля другите много..... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10/11/2018 at 20:43, chefoukr написа:

 

Моята е фейсова А6 и единия въздохозаборник беше дал фира.Купих първия попаднал от дофейса и си пасна без грижи.Според мен и на С-лайн бронята са идентични те нали по краищата които контактуват с бронята с гумени.

 

и аз на това се надявам, въпроса е че фейсовата броня отвора е с около 15мм по висок от стандартния преди фейса. Намерих един в ebay, ще го сравня с оригиналния. Иначе най-сигурно е просто да сложа пробно бронята преди боя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги след смяна на масло Castrol 5w30 start stop C3, добавих и BARDAHL full metal, та добре ли съм постъпил, според вас? Дали няма да развали вискозитета на маслото примерно след няколко хиляди километри? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Може ли да ми кажете как да се спрявя с леко напукана кора на вратата точно на мястото където се затваря. Някакво лепило ли се взима или . Извинявам се за тъпия въпрос. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/12/2018 at 6:53 PM, MaKaTa said:

Ще ти снимам довечвра или утре да видиш за какво става въпрос 

сложих днес този прозрачния, който каза - идеалка е, свети силно, устройва ме и не се променя оригиналния цвят на колата. Червено ще е също хубаво, но не ми се търси силен червен.

Ще ги сменя и 4-те :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз това ще правия тези дни и после малко ще ги намаля че ми идват силнички на мен... Сега имм друга дилема единия стоп ми свети по слабо и се чудя нов или втора ръка да взимам. Как ще кажете вие.... 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел си праща външния стоп на @Geraka ,че не искаше да свети,фейслифтова А6 е неговата.Резултат е чудесен,оправил му го е човека и свети както другия му стоп сега.120лв е струвала услугата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги след смяна на масло Castrol 5w30 start stop C3, добавих и BARDAHL full metal, та добре ли съм постъпил, според вас? Дали няма да развали вискозитета на маслото примерно след няколко хиляди километри? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сбъркал си ако имаш DPF    а и кой луд дава 100лв за добавка + такова масло .. по добре за  общата сума си купи хубаво масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, kikson1979 написа:

Един приятел си праща външния стоп на @Geraka ,че не искаше да свети,фейслифтова А6 е неговата.Резултат е чудесен,оправил му го е човека и свети както другия му стоп сега.120лв е струвала услугата.

150lv е чисто нов на валео с отстъпка.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, ivo.petkov написа:

Сбъркал си ако имаш DPF    а и кой луд дава 100лв за добавка + такова масло .. по добре за  общата сума си купи хубаво масло.

имам да, и с какво съм збъркал Колега, понеже маслото е сипаха в сервиз на бош, препоръчително тази марка, а бардала е доливах аз лично, но не разбирам какво общо с филтъра за частиците? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...