Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Колеги, вчера ми изтече хидравличното масло, колата е в сервиза и чакам присъда, молете се с мен да не е рейката :wall: :flehan: някой, ако е наясно с това ще съм радостен да сподели цифрите с които бих се сблъскал 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В добро състояние ли е рейката? Принципно, ако моята е заминала има един тук в Пловдив, който ги прави много добре, мислех рециклаж, но твоята е оферта стига да е в добро състояние да не се налага да я правя после хаха с 2.7 куатро съм, ще ти пиша, ако е това диагнозата имам ти телефона :) все пак маркуча е по-добър вариянт хаха

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на маркучите на охлаждането на сервоусилвателя, които влизат в охладителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, kpematop said:

Аз залагам на маркучите на охлаждането на сервоусилвателя, които влизат в охладителя.

Оказа се прав както винаги :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То през мен 500 А6-ци  са минали и при повече от половината оттам капе или са се късали маркучите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята направо хвърли всичко долу най вероятно се е скъсал, важно ли е какво масло ще сложа или просто да отговаря на спецификацията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6161 отговаря на Pentosin CHF11S, което е G 004. 46161 отговаря на G 004, но не отговаря на Pentosina CHF11S. И двете са зелени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, kpematop said:

Аз залагам на маркучите на охлаждането на сервоусилвателя, които влизат в охладителя.

можеш ли да опишеш къде са, за да си ги погледнем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pentosin chf11s i chf202 са G004, но аз сипвам CHF11S, имам чувството че ми е по-лек волана с него. По спецификации са почти еднакви.

Ovivo малко под хидравличната помпа се пукат, много близо до левия рог след скобите на връзката към охладителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да даде жокер от какво може да е тази грешка  00862 - Antenna for GPS Navigation Open Circuit.Проверени са връзките няма проблем (поне видим) появи се след като двд-то спря да чете дисковете може ли да има някаква връзка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е за откачен/прекъснат кабел на антената за GPS-a (навигацията няма да те позиционира).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изписва че няма диск (както по рано но след почистване тръгна) и сега пак отказа и дава тази грешка.Ако сложа друго двд устройство трябва ли да се ходи до Ауди  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи не трябва така нареченото обучение

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...