Jump to content

Конкретна обява Б7


Recommended Posts

 Здравейте. От известно време заглеждам тази обява https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11455377662722923&slink=6y037z Интересува ме някой гледал ли е въпросния автомобил. Притеснява ме, че се  застоява доста време или просто няма търсене на тази комбинация.

 

 Поздрави 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ... комбинацията за мен не е лоша. На големия мотор си му ходи повече автомат, че барем кутията му ще е по-дълга ...

Моята беше с някаква странна кутия, струваше ми се къса ...

Това което не ми харесва е, че е с 1BA окачване ... и е грозно висока ... все едно гледам моята сегашната на нормално ниво.

Или просто съм свикнал с моята 4-ка с ниското окачване ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази обява е на около 2години..Може да се пазариш доста според мен.Единствения минус за мен е обикновения салон.

И генерацията не е позиционирана както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комбинацията е супер, просто ганя не иска да вземе мотор, който има скъпи вериги, не малък разход на бензин и не ставащ за газифициране. Вероятно има и друга причина за конкретния екземпляр :zustimm: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гори много бензин това. И не става на газ.  Бонус - вериги за 3000 лв.  Автомата и той струва толкова ако трябва да се ремонтира.

Като сложиш и тея смрадливи плитки седалки тип пейка, облечени в материал за пердета на автобус Чавдар,  + окачването модел ГАЗ-53, тая кочина става изключително нежелана комбинация.

Редактирано от Audi_FeN_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Винаги когато купувам автомобил заделям приблизително 30% от бюджета за евентуални скъпоструващи ремонти. Така, че вериги или автомат не ме притесняват, виж двете на куп вече да. В 90% от времето автомобила ще се кара извън града затова и разхода не е фактор предполагам, че със скорости малко над ограниченията ще гори около 10 или греша. Окачването предпочитам да е такова заради отчасти дупчестите :hilezh: пътища по които шофираме. Благодаря на колегата за споменаването на генерацията, като се загледах наистина стои неестествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, martinich said:

За извънградско защо не търсиш А6 (4ф)? Ще е по комофртно. Например това - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11513892478608057&slink=6y5n79

 

 Благодаря за предложението, но 4ф не ме грабва нещо, а пък и мотора вече ми идва големичък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, ivo totev написа:

 В 90% от времето автомобила ще се кара извън града.....

3.2FSI V6 се предлага и ръчна кутия.И ще върви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е въпрос на предпочитания. Аз съм с най-ниското окачване и много ме дразни. Няма да тръгна да го сменям разбира се, но бих предпочел да е висока като тая от обявата.  Седалките ми са спортни, но на предишната А4-ка бяха обикновени като посочените тук... и някак освен визията друго не ми е липсвало някога. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11525338228843411&slink=6z7sx7

 

Един приятел ходи да гледа тази вчера и каза, че е много свежа. Но той искаше да я вземе на 10000, но продавачът не е паднал толкова, което е показателно.

 

Каза, че колата върви брутално с ръчните скорости и е много запазена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колега аз карам 3.2 автоматик, само че седан. Погледни скоростите и тампоните, при мен има лек удар при превключване. Не е нещо особено, но предполагам, че ремонтът ще е скъп. Моята е на 260 хиляди реални от първи собственик и го има този проблем. Иначе съм със спортно окачване, което според мен си е добро напук на мненията тук. Прави ми впечатление, че в сравнение с предишните ми коли тази има много добри спирачки. Спира бързо и реагира много прецизно на натискането на педала. Колата определено има сила и е приятна за каране, но разходът е доста висок. На мен ми дава около и над 18 градско и 8 извън със 130 км/ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/1/2018 at 10:45 PM, tonko2.0T said:

Колега,взема ли някоя Б7-ца?

 

 Не съм. Просто се насочих към Б8. Но ще изчакам още малко за да се събере още лев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ще се търси 2.0 ТФСИ или 2.0 ТДИ. Като най вероятно колата ще се взима от страната на лалетата, но това ще се случи есента. Стана ми интересно какъв е този мотор 2.0 TFSI Flex Fuel . Всъщност чичко Гугъл даде малко инфо, но незнам колко е достоверно http://www.greencarcongress.com/2009/09/a4-flexfuel-20090915.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, nichirenshu написа:

Става си на газ, стига митове и легенди, ще готи и 10—15% бензин.

 

Mного обичаш да лъжиш меткаа, отива ти на цвета на кожата :hilezh:

 

По заводски спецификации гори поне 20-25% бензин.  Като сметнеш и цената на самата газова+монтажа , излиза така че ще се избие след 50-60 хил. км.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една табличка за Романо, там са описани всички двигатели с директно впръскване и пише от колко бензин имат нужда.

romano.jpg

 

Вярно, за другите марки/модели уредби може и да има разлика. Но потърсих в сайта на ланди ренцо и там изобщо не се предлага газова за 3.2фси.

Untitled.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...