Jump to content

Audi A4 B6 to B7 Look?


Mecho1991

Recommended Posts

Здравейте колеги, някой има ли на представа как става този номер, предната част от B6 да прилича на B7? Отделно ли се закупуват частите една по една или има някакъв готов kit?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледах клипче как го правят но е доста пренаправяне и си го правиш сам... Режеш калници и т.н ... Има някакви котове но какво помагат нз .

П.С.

Ето клипче

Sent from my GM 5 Plus using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ако иска имам два калника за него от В7-ца оригинални с леки забележки - черни на цвят ще се разберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря за отговорите, мен по скоро ми е любопитно как става а не съм се решил още на такъв проект, но мисля скоро време да си преправя фаровете, гледах едно клипче в туба и ми хареса хората как са го измислили, 

ето за какво става на въпрос

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря за отговорите, мен по скоро ми е любопитно как става а не съм се решил още на такъв проект, но мисля скоро време да си преправя фаровете, гледах едно клипче в туба и ми хареса хората как са го измислили, 

ето за какво става на въпрос

 

Готино е :)

Sent from my GM 5 Plus using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това са оригиналните фарове и са преправяни с drl crystal лента

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

, да, за съжаление са "преправени"......, резултата е плачевен.

Един въпрос, какво би мотивирало собственик на В6 да си преправи колата с такъв спорен "тунинг", тип фалшив сбиротак? Кое му е "красивото", при положение, че автомобила така и така си остава В6 и никога няма да бъде В7?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, tonko2.0T said:

Но,фейслифта си е фейслифт.Само който е карал и двете 8Е-та знае.

 

Вярно е.Еднакви са отвътре само.На външен вид няма нищо общо.Малко повече си е от фейс.Виждал съм Б6 правена с Б7 предница и са сменяни калниците, фаровете, бронята, капака и пак роговете леко се разминават с калника. Бях се замислил да взимам Б6 и да я права с Б7 предница, защото по лесно се намира 1.8Т в Б6, но просто разправията не си струва, а разликата в задницата ще си остане а тя е ОГРОМНА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...